eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 20:42
Alıntı yapılan EsesLi Onur

kayseri son 5 haftadır gol atamıyor

Kayseri bize bile gol atamadı o yüzden şayet şaibe olmazsa hiç bi takıma gol atamaz hücumda çok kötüler Kayseriyi alta almak zor olmaz yeterki biz kazanalım
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 20:44
Rıza Çalımbay nasıl olduda Beşiktaşı yendi hayret.
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 21:05
Yalniz soyle bir durum var. Bu hafta 3 rakibimizde ligin en amacsiz ve vasat takimlariyla oynuyor. Puan kazanmalari en muhtemel hafta. Ve kayserinin kazanip bizim kaybetmemiz puan farkini 6 yapar ki bu fark ancak 3 macta kapanir. Zaten 6 hafta kalmis olacak. Demoralize olabiliriz.O yuzden buna mahal vermemek icin bu maci cok siki tutmali bizim takim.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 21:13
Düşme hattındaki 4 takım arasında en zor maçı biz oynayacağız.
Ancak ben 3 takımın da galip gelebileceğini sanmıyorum.
Gençlerbirliği Mersin'i yener, Mersin artık yarıştan kopmaya başlar.
Sivas'ın Antep'ten puan alması çok zor.
Antalya her ne kadar deplasmanlarda kötü olsa da Kayseri'ye kaybetmezler.
Eğer rakiplerin maçı istediğimiz gibi biterse Osmanlı maçından alacağımız 1 puan bile bizim çok işimize yarar.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 21:15
Alıntı yapılan es-metu

Yalniz soyle bir durum var. Bu hafta 3 rakibimizde ligin en amacsiz ve vasat takimlariyla oynuyor. Puan kazanmalari en muhtemel hafta. Ve kayserinin kazanip bizim kaybetmemiz puan farkini 6 yapar ki bu fark ancak 3 macta kapanir. Zaten 6 hafta kalmis olacak. Demoralize olabiliriz.O yuzden buna mahal vermemek icin bu maci cok siki tutmali bizim takim.
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 21:46
Alıntı yapılan ender_26_esk

Maç sonu, bir özür dilemediği kaldı Beşiktaş'tan. Ben böyle rezil bir açıklama görmedim.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 21:47
Alıntı yapılan ender_26_esk

bende çok şaşırdım sonra dedimki bjk nin kapisinimi çalıyor seneye:)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Nis/2016 saat 23:12
Kayseri bu hafta Antalya'yı yenemezse tüm özgüveni biter , zaten Antalya maçından sonra 1 tane kolay maçları yok . Şayet biz içerdeki maçlardan en az 7 puan alır dışardan da 4 puan getirebilirsek ligte kalma şansımız çok yüksek olur . Ekstra bir galibiyet lazım bize umarım o 3 puanı zorlu Osmanlı maçından çıkarabiliriz bu hafta kazanırsak o gazla yürür gideriz . Yönetim ne yapıp edip oyuncuların tüm alacaklarını ödemeli oyuncuların kafası sadece maçta olmalı bu kadar kötü olduğumuz bir sezonda hala ligte kalma şansımız varken herkes üzerine düşeni fazlasıyla yapmalı .
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2016 saat 03:43
27. Hafta itibariyla stadlarin doluluk oranlari:
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2016 saat 07:20
mersin g.birliğini yenemez. gençler en kötü 1 puan alır. antep-sivas beraberliğe yakın bir maç. kayseri- antalya ise 3 ihtimalli. 3 sonuç da beni şaşırtmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır