eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2016 saat 09:49
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan daS//

Alıntı yapılan Güray26ES

Ben hala Mersin Kayseri Sivas düşecek biz kurtarcaz diyorum

ben de en başından beri böyle düşünüyordum.
ancak elimize geçen fırsatları değerlendiremezsek tartışacak birşey de kalmıyor pek.
her hafta, her hafta bu fırsatları teptik. gençlerbirliği nerede şuan ve biz neredeyiz.
bu haftaki kayseri maçına kadar umudum hala vardı. ve açıkçası, artık benim umudum kalmadı.

ben hala umutluyum 5 puan fark degıl tamam hoca baskan oyun kotu olabılır ama hala ıcımden bız kalıcaz dıyor dıs etken mı olur yoksa bızımkılerın kafasımı dank eder yoksa tepkı cezamı gosterılır verılır bılemıyorum ama ben hatta galatasarayada yenılmeyız en kotu beraberlık dıyorum

Bu arada puan farkı 5 değil ikili averajda üstünlük kayseri de.
Puan farkı 6...
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2016 saat 15:39
Kayseri ile 2 li avarajımız kötü ancak olası bir 3 lü avaraj ile özellikle Sivas buna dahil olursa biz avantajlı duruma gelebiliriz.Tabii ki tüm bunları düşünmek için önümüzde ki maçları almamız lazım.Aslında bizi bu duruma düşüren maçları alamamamız da değil hep kaybetmemiz.Düşünün ki biz Kayseri ile Eskişehir de berabere kalsak aynı şekilde Bursa ve Kasımpaşa hatta evimizde ki Gantep maçında yenilmemiş olsak şu an çok daha farklı tablo olurdu.Ama başta bunları düşünüp doğru strateji izleyemediğimiz için kalan 8 maçta bize minumum 5 galibiyet 1 beraberlik gerekiyor o da rakiplerin ekstra puan almaması şartı ile.Yani söyleyeceğim can çıkmadan ümit bitmez ama ufaktan ufağa önümüzde ki senenin planları yapılsa hiç beklemeden çıksak belki fazla yara almayız ama düşersek sanırım ortalık toz duman olacak malesef camia da aklı selim yok.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2016 saat 18:19
Rakipler olağanüstü bir performans sergileyemezse, ki sergileyemeyecek gibi duruyor, 4 takım da fırsat tepiyor, düşme puanı 32'ye inmiş durumda. Şu 5 haftadan 2-3 puan fazla çıkarabilseydik iş bitmişti ama çıkaramadık. Kalan haftalarda 14 puan çıkarabilir miyiz? Kağıt üstünde çıkar gibi duruyor ama teptiğimiz fırsatlara bakınca, takımın tepkisizliğini görünce de insan ne düşüneceğini bilemiyor.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2016 saat 07:23
Bugün 13.30 daki iki mücadele inşallah istediğimiz gibi sonuçlanır.
Başakşehir ve Bursa kazanır inşallah. .
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2016 saat 08:24
Sezon başı Diego yu yollamayıp sezon ortası da Lawal ı göndermemiş olsaydı bu basiretsiz yönetim, onca hataya ve sıkıntıya rağmen 10 puan önde olurduk. Yazıklar olsun sizin zihniyetinize.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2016 saat 08:26
inşallah bugün sivas ve mersin yenilir yarında kayseri yenilirse tadından yenmez
her hafta rakipler puan kaybedip biz puan alamıyorduk şimdi biz kazandık rakipler kazanamasın
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2016 saat 11:41
Başakşehir penaltıdan attı 1-0 oldu. Haydi Bursa sıra sende.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2016 saat 11:42
mersin mağlup basaksehır gol attı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2016 saat 11:44
Saldir basaksehir.Hadi bursa sende koy süper olsun.osmanli ya koydukmu bu ligde kalırız.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2016 saat 11:46
Bursa da attı 1-0
2 takım da güzel başladı.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,551 saniyede hazırlanmıştır