eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esayhanes Liste gör
Yazar

ayhan
Online Durum: Offline
  Alıntı esayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 15:56
kaybettiğimiz puanları rakiplerimiz bize geri veriyor.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 16:02
o mantıkla bakarsak eğer rakiplerde aynı şeyleri söylüyor sivaslısı mersinlisi kayserilisi bunlarda bizim dediklerimizi söylüyor
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 16:45
Rezillige bak.gs fb maci 2.5 saat kala seyircisiz oynayacan kararı aliniyor..stadda olanlar gonderiliyor.kendi ulkemizi kendimiz rezil ediyoruz olacak is degil.akli basinda insanlar dun bu maci ertelerdi
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 16:48
Alıntı yapılan daS//

Alıntı yapılan Güray26ES

Ben hala Mersin Kayseri Sivas düşecek biz kurtarcaz diyorum

ben de en başından beri böyle düşünüyordum.
ancak elimize geçen fırsatları değerlendiremezsek tartışacak birşey de kalmıyor pek.
her hafta, her hafta bu fırsatları teptik. gençlerbirliği nerede şuan ve biz neredeyiz.
bu haftaki kayseri maçına kadar umudum hala vardı. ve açıkçası, artık benim umudum kalmadı.

ben hala umutluyum 5 puan fark degıl tamam hoca baskan oyun kotu olabılır ama hala ıcımden bız kalıcaz dıyor dıs etken mı olur yoksa bızımkılerın kafasımı dank eder yoksa tepkı cezamı gosterılır verılır bılemıyorum ama ben hatta galatasarayada yenılmeyız en kotu beraberlık dıyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 17:17
Alıntı yapılan red_thunder

Rezillige bak.gs fb maci 2.5 saat kala seyircisiz oynayacan kararı aliniyor..stadda olanlar gonderiliyor.kendi ulkemizi kendimiz rezil ediyoruz olacak is degil.akli basinda insanlar dun bu maci ertelerdi

Ertelediler maçı.
ES-ES
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 17:18
Gese maçının ertelenmesi kötü oldu Bizim için kötü oldu çok kart çıkardı bizim mac öncesi. Güvenlik saglayamamak cok yavan geliyor bana
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
isvicre26 Liste gör
Yeni Yazar

salih poyraz
Yer: isvicre
  Alıntı isvicre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 20:05
Bu macin ertelenmesi ES ES im icin iyi olmadi. Büyük ihtimal bu mac kartlar havada ucusacak ve bizim macta hem eksik hemde moral siz cikacakti cin con.Koskoca devlet nasil oluyorda güvenligi saglayamiyor anlamak mümkün degil.
her yerde es es
isvicrede de es
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 20:26
Keşke gs tam kadro gelse daha iyi olur..Bizim futbolcular çok iyi ya tilkiler rakipde biri eksik oldumu maçı alacak havasında oynayıp ellerine yüzlerine bulastiriyorlar.Kasimpasa , Kayseri falan net örnek maçlar...
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2016 saat 22:33
Eğer Sivas sonuna kadar götürebilirse, ligin 33. ve 34. haftası çok fena olacak, 33. hafta Kayseri ve Sivas aralarında oynayacak, son hafta Sivas, Feneri ağırlayacak( bjk kopmazsa şampiyonluk yarışından fener için şampiyonluk maçı olabilir.) Kayseri'de gs deplasmanına gidecek. Sivasın işi gerçekten zor, fikstürleri çok fena..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2016 saat 09:26
Söylentileri dedikoduları hayal kurmayı vs. vs. futbolcu kardeşlerimizde bizde şimdiden boşverelim...
Bu oyun ve bu kısırlıkla böyle devam ederlerse ve biz ligden düşersek hiç bir takım hiç bir futbolcumuza talip olmaz...
Zaten bu oyun ve kapasitelerle süperlig de hangi takımda oynasalar seneye o takımı düşürürler...
Ve zaten hemen hemen hepsi bizimle birlikte lig düşer ve PTT 1.lig topçusu olurlar...
Bir daha da süper lig yüzü göremezler... Tabi böyle oynamaya devam ederlerse!!!
Bilmem futbolcu kardeşlerimiz bunun farkındalar mı???
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır