eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 25.Hafta Eskişehirspor-Akhisar Belediye Spor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 07:08
bizim  maçtan koptuğumuzun apaçık kanıtı.sen dön kardeşim oyuna bırak herşeyi topu takip et 1 tane adam bağırmıyormu orda yerlerinize geçin diye.hakem hata yapmıştır belki evet ama bizim topçular neyin tantanasını yapıyor.adam kaleye iniyor bir tane indiren yok.
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 08:05
Maalesef hata bizim. Topu takip eden bir tane oyuncu yok. Burası lunapark değil, galibiyete ihtiyacı olan sensin. Cin gibi olacaksın, gerekirse topu yiyeceksin. Böyle dikkatsiz olursan, elin oğlu acımaz golü yazar..
Her Zaman ESES
Yukarı
bariseses Liste gör
Yazar

BARIŞ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı bariseses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 08:55
Oyun akhisar defanstayken duruyor.Hava atışı 25 metre ileride orta sahada yapılıyor.Hafa atışı yapılırken bizden bir tane oyuncu yok.Hakem hava atışı yaparken oyuncuları uyarıp bizdende bir oyuncu çağırması gerekirdi.Resmen verdi adamın önüne golü at gel dedi.Hakem acele etmese yada akhisarlı oyuncu uyanıklık yapıp ileri atacağına defansa dönse bunlar olmayacaktı.Fakat bizdede suç var.Takım kaptanı sezgin oyun başlamış hala yedek kulubesinde.Kaptan dediğin uyanık olur biraz.
Ayrıca hakemin böyle bir şey yapacağı belliydi kart yemeyen oyuncumuz kalmadı.Oyunu kesip adamlara oyuncu değişikliği bile yaptırdı.Çok yazık oldu.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 09:21
oyun serbest atışla başlasa hakemi beklemeye gerek yok. ancak hakem atışı ile başlaması için takımların sahada yerini alması lazım.

böyle bir pozisyonda hakem atışı yapılmamalıydı.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
OGK2626 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı OGK2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 09:22
Alıntı yapılan bariseses

Oyun akhisar defanstayken duruyor.Hava atışı 25 metre ileride orta sahada yapılıyor.Hafa atışı yapılırken bizden bir tane oyuncu yok.Hakem hava atışı yaparken oyuncuları uyarıp bizdende bir oyuncu çağırması gerekirdi.Resmen verdi adamın önüne golü at gel dedi.Hakem acele etmese yada akhisarlı oyuncu uyanıklık yapıp ileri atacağına defansa dönse bunlar olmayacaktı.Fakat bizdede suç var.Takım kaptanı sezgin oyun başlamış hala yedek kulubesinde.Kaptan dediğin uyanık olur biraz.
Ayrıca hakemin böyle bir şey yapacağı belliydi kart yemeyen oyuncumuz kalmadı.Oyunu kesip adamlara oyuncu değişikliği bile yaptırdı.Çok yazık oldu.

Hakemin onlardan yada bizden bir oyuncu çağırma gibi bir sorumluluğu yok. Gelen gelir gelmezse keyfini mi bekleyecek ? Hakem topu havadan bırakır top yere değdiği an oyun başlar. Centilmenlik gereği oyun top kimin ayağındayken durduysa o takımın oyuncusunun avantajına olacak şekilde bırakılır ama bu durum da zorunlu değildir dediğim gibi hakem topu bırakır gider. Hakemin görevi budur. Kimsenin keyfini bekleyemez sonuçta süre geçiyor. Hakemin tek suçu oyunu durdurduğunda topun bulunduğu yerden değil, 20 metre önden başlatması oldu. Birde Eskişehirspor'u uyarabilirdi , birkaç saniye bekleyip bakın başlatıyorum oyunu diye.Bunu bilerek yorum yapın arkadaşlar.
Şampiyonluk , Tükenmiş Nefeslere , Sinana Edizlere , Hediyemiz Olacak...
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 09:24
Alıntı yapılan yakuza26

futbol kural kitabında eğer hakem oyunu herhangi bir şekilde durdurmuşsa, oyunu topu oyunu durdurduğu yerden başlatır diyor.oyunu durdurduğu yerle başlattığı yer arasında 15-20 metre var. çok açık ve net bir kural hatası. işin fair-play boyutuna hiç girmiyorum.

ÇOK NET MAÇTA 2 TANE KURAL HATASI VAR BİRİNCİSİ MAÇ OYNANIRKEN MÜSABAKA HAKEM TARAFINDAN DURDURULUP AKHİSARA OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ YAPTIRMASI İKİNCİSİ HAKEM ATIŞININ 15-20 METRE ÖNDEN KULLANDIRILMASI BU İKİ KURAL HATASI ÇOK NET VE YÖNETİMİN DERHAL HAKKIMIZI ARAMASI GEREKTİĞİDİR VE MAÇ TEKRARLANMALIDIR.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 09:28
Atışın 20 metre önden yapılması kural hatası değil hakem hatasıdır. Arada dağlar kadar fark var. Birinci söylenilen konuda haklı olabilirsiniz lakin hakem onu da kitabına uydurur; oyun durmuştu vs. der çıkar işin içinden.
Yukarı
bariseses Liste gör
Yazar

BARIŞ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı bariseses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 09:37
Birde bu takımda Tornike Okriashvıli nasıl kadroya giremiyor anlamış değilim.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 09:59
Alıntı yapılan 26ss26

Atışın 20 metre önden yapılması kural hatası değil hakem hatasıdır. Arada dağlar kadar fark var. Birinci söylenilen konuda haklı olabilirsiniz lakin hakem onu da kitabına uydurur; oyun durmuştu vs. der çıkar işin içinden.

SEVGİLİ KARDEŞİM BURDA Bİ HATA VAR BİZ HUKUKÇU DEĞİLİZ TABİKİ AMA DÜNKÜ OLAYLARIN İYİ İRDELENMESİ VE HAKKIMIZI SONUNA KADAR ARAMASI GEREKLİ SEVGİLİ YÖNETİMİN..OLDU BİTTİ ŞÖYLEYDİ BÖYLEYDİ DİYECEK DURUMDA DEĞİLİZ VE BUGÜNE KADAR LEHİMİZE HİÇ BİR OLAY GERİ DÖNMEDİ GÖRELİM BAKALIM SEVGİLİ YÖNETİMİMİZİN MEHİYETİNİ.ÇÜNKÜ BU OLAYLAR KULAK ÜSTÜNE YATILACAK DURUM DEĞİL KALDI Kİ AYNI ŞEYLER TRABZONDA OLSAYDI NELER OLURDU BİR DÜŞÜNÜN?
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2016 saat 10:18
Alıntı yapılan Güray26ES

Akhisar Belediyespor'da Teknik Direktörü Cihat Arslan, attıkları üçüncü golde Eskişehirspor’un haklı olması durumunda teknik direktörlük yapmayacağını söyledi.

Eskişehirspor beraberliğinin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Cihat Arslan, attıkları üçüncü pozisyon sonrasında çok zor karar verdiğini söyledi.

Pozisyonda herkesin kendi açısından değerlendirdiği zaman haklı tarafların olduğunu belirten Arslan, “Hepsine saygı duyuyorum. Ama bugün en zor durumda olan bendim. Bir karar verilmesi gerekiyordu. Bir hata var mı? Haksız kazandığımız bir gol var mı? Bunu ben 30 saniye içinde değerlendirmem lazımdı. Biz oradaki 2-3 dakikayı şöyle değerlendirdik; takım kaptanı, pozisyonu yaşayan oyuncularıma sordum. Oyuncular da ‘Hakem biz de olan oyunu devam ettirdi, gol attık’ dediler. Yedek kulübesinden başkanımızı aradım. Son 10 dakika benim maçla bir alakam kalmadı. Samet hoca, ‘Ya kahraman olacaksın ya da puan çalan adam’ dedi. Başkanım ‘Haksız bir şey varsa siz de gördüğünüz’ dedim ardından yayıncı kuruluştan destek istedim. Yönetim kurulumuza ‘Böyle haksız bir durum varsa takıma söyleyeyim gol yesin’ dedim. Yönetim kurulumuz da ‘Haksız bir şey kazanmadık. Aksi yönde karar verirsen biz yönetim kurulu olarak biz rencide olacağız’ dediler. Yüzde yüz haklı olduğumuzu söyleyemem. Pozisyonu izleyince çokta suçlu olduğumuzu düşünmüyorum. İzleyince kalbim daha rahat oldu. Ben Eskişehir’de 20 yıl önce oynadım. Burada kan da döktüm. Benim için ağır. Yarışan başkaları da var. O zaman ben diğerleri içinde hain ve hırsız olurdum. Bugün keşke yaşanmasaydı. Ömrümde keşke bugün olmasaydı” dedi.

cihat arslan'ın bu konusmasında sizce yalan var mı? yani yönetim kurulunu aramamıs yada öğrencilerine sormamıs olabilir mi? hayır diyeceksiniz sanırım. eğer bunları yaptıysa ve sonunda gol yemeyelim kararını cıkarttıysa sanırım kendisi haklıdır. buradan kendisine şerefsiz diyen insanlara sesleniyorum, ömrünüzde gördüğünüz haksızlığa ilk kafanızı çevirdiğinizde, ilk sustuğunuzda, ilk sucu üstünüze almadığınızda şerefsiz hissetmesi gereken sizlersiniz.

mevcut düzende, hayatının kalitesi ve akısı korunması icin ses cıkarmayıp, işine geleni tercih eden sizlersiniz. Eskişehir'de, gese febe bejeke atkısı taktı diye şiddete maruz kalan insanlar hakkında o zaman takmasaydı deyip, haksızlığa hukuksuzluğa yol veren insanların hepsi şerefsizdir kendi gözünüzde.

burada bu adam ne yapmalıydı? eksik yaptığı ne vardı? yöneticilerinin, öğrencilerinin sözlerine güvenmek mi suctu? kabahat hic mi bizim tarafta yoktu? mac 2-2 olsaydı hadzic kendini yere bırakır mıydı?yoooooooooooooook bunları hic sormayın siz.. cünkü sizler icin şerefsiz ilan etmek birilerini o kadar basit.

vandallığa, bana dokunmuyorsa sorun yokturculuğa, menfaate eyvallah edenler.. şerefin dürüstlüğün ne demek olduğunu görmek istemeyenler. bir gün devran döner de, temizliğin dürüstlüğün prim yaptığı zamanları görürsek, nasıl da kücüldüğünüzü hissedebilirsiniz umarım.

sizlere vicdan, adalet duygusu diliyorum. empati yapabilme gücü diliyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır