eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 25.Hafta Eskişehirspor-Akhisar Belediye Spor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 11:29

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 11:34
Alıntı yapılan serhat_8526

Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan lejyonnn

Boffin

Toko   Dossa   Figueras   İshak

Kıvanç    Hadzic

Meye       Okriashvili        Kaan

Bokila

Kaan yerine Engin,Bokila yerine Nadir'de benim kadro seçimim olurdu sol beke de Kaan olabilir.
Aynen dediğin gibi emirhan.Sol bekte kaan daha verimliydi.İshak için maç eksiği var,bunu bjk maçında gördük.Engin kızsakta bizi en çok pozisyona sokabilen kişidir.Bokila yerine nadir daha iyi olabilir.Naidrin asıl yeri santrafor inşallah daha hırslı bir şekilde geri döner.

İshak ile ilgili düşünceleriniz bence yanlış.Bjk maçında ne yaptığını bilen en iyi oyuncuydu.
Diren ESES...
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 12:04
Alıntı yapılan tugra20

Alıntı yapılan serhat_8526

Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan lejyonnn

Boffin

Kıvanç    Hadzic

Bokila

Kaan yerine Engin,Bokila yerine Nadir'de benim kadro seçimim olurdu sol beke de Kaan olabilir.
Aynen dediğin gibi emirhan.Sol bekte kaan daha verimliydi.İshak için maç eksiği var,bunu bjk maçında gördük.Engin kızsakta bizi en çok pozisyona sokabilen kişidir.Bokila yerine nadir daha iyi olabilir.Naidrin asıl yeri santrafor inşallah daha hırslı bir şekilde geri döner.

İshak ile ilgili düşünceleriniz bence yanlış.Bjk maçında ne yaptığını bilen en iyi oyuncuydu.
İshak için defansif olarak belki daha iyi olabilir.Yalnız bindirmeleri olsun,ortaları olsun,şut çekebilmesi olsun kaan ı daha iyi buluyorum.Antalya maçında gayet iyiydi.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 12:59
Ne Engin dususte ne de Emre. Karsilarinda kapasitesi dusuk oyuncular olunca ikisi de yildiz olur. Ancak birazcik kafasini calistiran bir futbolcu ne Engin'den calim yer ne de Emre'den. Sivas, Antalya gibi takimlara karsi iyi oynayabilirler ancak bjk,basaksehir gibi disiplinli ve akilli takimlara karsi bu kadar dokulmeleri normal. Ikisinin de topu ters yone cekip sut cekmekten baska meziyeti yok maalesef. O hareketi de kotu yapmiyorlar ama Hursut Meric kadar bile yapamiyorlar. Topu ileride tutup, oyunu dinlendiremiyorlar. Bu da surekli kalemize atak olarak donuyor.

Bunu neden yazdim, bundan sonra maclari oyuncularla degil hocayla kazanabiliriz. Ilk haftalardaki tek atimlik barutu attik, yeni futbolcular, yeni takim derken haftalar gecti, rakipler artik uyandi. Samet Hoca artik 4-5-1 inadindan vazgecmeli.4-5-1 oynayan takimda 2 tane kanat forveti olmali. Kamara gibi iceri katedebilecek en az 1 oyuncu olmali. Engin de Emre de o tip oyuncular degiller. Onlari ileri ucta oynattikca hem hucum gucumuz dusuyor, hem de bekler cok yalniz kaliyor. Ya Meye kanat forvet oynamali ya da 4-4-2 ye donmeliyiz. Artik futbolcularla bu kadar oluyor. Biraz hoca takima dokunmali. Bir seyler yapmali. 2-1 yendigimiz Sivas maciyla, Bursa, Bjk maclari arasinda pek fark yok maalesef. Haftalardir resmi sitede TAKTIK CALISMASI yapildi yaziliyor. Bu taktik nedir cok merak ediyorum. Akhisar macinda da dogru dizilis, dogru taktik, isiran, her yerde basan, donen toplari kacirmayan bir takim gormek istiyorum. Aksi halde bu cile bitmez. Korkulan sona 1 adim daha yaklasmis oluruz.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 13:15
Malesef samet hocanın taktıgı falan yok gelısı guzel oynatıyor takımı ve oyunu okuyamıyor cok yanlıs oyuncular degıstırıyor 10 haftada samet hocadan cok umutsuum umarım bi mucize olurda kalırız kumede..
sadece eses
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 13:24
Alıntı yapılan scarface_hkna

Ne Engin dususte ne de Emre. Karsilarinda kapasitesi dusuk oyuncular olunca ikisi de yildiz olur. Ancak birazcik kafasini calistiran bir futbolcu ne Engin'den calim yer ne de Emre'den. Sivas, Antalya gibi takimlara karsi iyi oynayabilirler ancak bjk,basaksehir gibi disiplinli ve akilli takimlara karsi bu kadar dokulmeleri normal. Ikisinin de topu ters yone cekip sut cekmekten baska meziyeti yok maalesef. O hareketi de kotu yapmiyorlar ama Hursut Meric kadar bile yapamiyorlar. Topu ileride tutup, oyunu dinlendiremiyorlar. Bu da surekli kalemize atak olarak donuyor.

Bunu neden yazdim, bundan sonra maclari oyuncularla degil hocayla kazanabiliriz. Ilk haftalardaki tek atimlik barutu attik, yeni futbolcular, yeni takim derken haftalar gecti, rakipler artik uyandi. Samet Hoca artik 4-5-1 inadindan vazgecmeli.4-5-1 oynayan takimda 2 tane kanat forveti olmali. Kamara gibi iceri katedebilecek en az 1 oyuncu olmali. Engin de Emre de o tip oyuncular degiller. Onlari ileri ucta oynattikca hem hucum gucumuz dusuyor, hem de bekler cok yalniz kaliyor. Ya Meye kanat forvet oynamali ya da 4-4-2 ye donmeliyiz. Artik futbolcularla bu kadar oluyor. Biraz hoca takima dokunmali. Bir seyler yapmali. 2-1 yendigimiz Sivas maciyla, Bursa, Bjk maclari arasinda pek fark yok maalesef. Haftalardir resmi sitede TAKTIK CALISMASI yapildi yaziliyor. Bu taktik nedir cok merak ediyorum. Akhisar macinda da dogru dizilis, dogru taktik, isiran, her yerde basan, donen toplari kacirmayan bir takim gormek istiyorum. Aksi halde bu cile bitmez. Korkulan sona 1 adim daha yaklasmis oluruz.
Şu yazıyı olduğu gibi samet hocaya okutabilse keşke birileri.Bu kadar güzel fotoğrafı çekilir eskişehirsporun.
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 14:43
Alıntı yapılan lejyonnn

Boffin

Kıvanç    Hadzic

Bokila

Bu takımla çıkalım, rahat yeneriz..
Her Zaman ESES
Yukarı
ŞenolSS Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: TC.Ankara
  Alıntı ŞenolSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 14:47
26.11.2012 ts.0-ESES 3 Iraktayım,19.05.2013 ESES 3-antalya 1 Iraktayım,17.05.2015 ESES 2-ts 0 Türkmenistandayım.Akhisar maçı ve ben yarın Iraktayım umarım 3 puan bizim olur.Sonucu orada öğreneceğim inşallah kazanırız.İstatistiklerim öyle dedi.Umarım doğru çıkar.
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 15:04
Alıntı yapılan ŞenolSS

26.11.2012 ts.0-ESES 3 Iraktayım,19.05.2013 ESES 3-antalya 1 Iraktayım,17.05.2015 ESES 2-ts 0 Türkmenistandayım.Akhisar maçı ve ben yarın Iraktayım umarım 3 puan bizim olur.Sonucu orada öğreneceğim inşallah kazanırız.İstatistiklerim öyle dedi.Umarım doğru çıkar.
Abi yarın yenersek,sen mayısın son haftasına kadar gelmesen olur mu?
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2016 saat 15:12
Alıntı yapılan erkaneses2626

Malesef samet hocanın taktıgı falan yok gelısı guzel oynatıyor takımı ve oyunu okuyamıyor cok yanlıs oyuncular degıstırıyor 10 haftada samet hocadan cok umutsuum umarım bi mucize olurda kalırız kumede..
bursa maçında mağlupken bile defans çakılı oynadı,samet te futbolcular gibi uyudu kulübede..o gün bir tuhaflık vardı takımda,sahada kavga da mı olmaz ,resmen uyuyarak yenildik,taraftarı bile uyuttular ruhsuzlar
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır