eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2016 saat 19:05
Taraftarımızın yazdığı mektup tek tek futbolculara dağıtılmış herkesin kendi diline çevirilerek cuma gününe kadar haber vereceklerini Sezgin ifade etmiş kendi paşa keyfiniz bilir :)
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2016 saat 19:30
Alıntı yapılan emrah

Hiçbir futbolcunun bu yazıyı okuyacağını sanmıyorum. Onlara alttaki videodaki gibi davranmak en mantıklısı olacak.

Böyle tassaklarini sikacaksin, fazla degil, bizi türkler hemen yumrugu gecirir, sadece agresif bir dille uyaracan
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2016 saat 19:46
Bi mektup da boscana gonderin altına imza atıp siktir olup gitsin.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2016 saat 00:09
Alıntı yapılan Maverick26

Alıntı yapılan emrah

Hiçbir futbolcunun bu yazıyı okuyacağını sanmıyorum. Onlara alttaki videodaki gibi davranmak en mantıklısı olacak.

Böyle tassaklarini sikacaksin, fazla degil, bizi türkler hemen yumrugu gecirir, sadece agresif bir dille uyaracan

Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2016 saat 08:37
açıklama ÖZGÜR TULUN kokuyor.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2016 saat 12:48
Ligden düşmemiz kesinleşse bile o tribünleri doldurarak forma ve renklere duydugumuz sevgimizi göstermeliyiz. Bütün Türkiye'ye sahaya sırtımızı dönerek kaşkollarımızı açarak "tükenmiş nefeslere" tezahüratını dinletmeliyiz.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2016 saat 16:05
Alıntı yapılan atlantis_es

Ligden düşmemiz kesinleşse bile o tribünleri doldurarak forma ve renklere duydugumuz sevgimizi göstermeliyiz. Bütün Türkiye'ye sahaya sırtımızı dönerek kaşkollarımızı açarak "tükenmiş nefeslere" tezahüratını dinletmeliyiz.

Kesinlikle katılıyorum. Bizim sevdamiz dustuk diye bitmemeli. Amator ligte bile olsak Eskisehirsporluyum!!!
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2016 saat 16:33
Alıntı yapılan freestyle

Kesinlikle katılıyorum. Bizim sevdamiz dustuk diye bitmemeli. Amator ligte bile olsak Eskisehirsporluyum!!!

Size sonuna kadar katılıyorum fakat artık şu "Amator ligte bile olsak" söylemini terketmemiz gerektiğine inaniyorum. Belki bundan sonra "senin yerin Avrupa" söylemini tercih edersek yönetim, futbolcular ve teknik heyet ona göre davranmayı tercih eder. Ne dersiniz?
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2016 saat 21:22
Alıntı yapılan kagankayra

Alıntı yapılan freestyle

Size sonuna kadar katılıyorum fakat artık şu "Amator ligte bile olsak" söylemini terketmemiz gerektiğine inaniyorum. Belki bundan sonra "senin yerin Avrupa" söylemini tercih edersek yönetim, futbolcular ve teknik heyet ona göre davranmayı tercih eder. Ne dersiniz?

Bana gore Esesin yeri sampiyonlar ligidir ki
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2016 saat 22:24
Yarın haberlerini, cevaplarını bekliyoruz bakalım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır