eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
Online Durum: Offline
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2016 saat 19:50
Alıntı yapılan homfa

Allah aşkına Trabzon için desteklemeye kesinlikle ve kesinlikle katılmamız lazım. Küçük enişte Trabzon kızınca ortalık karıştı, sevmediğimiz başkanımız maç sonunda hakem kararlarıyla ilgili açıklama yaptı. Herkes açıklamasına değil yaptığı transferlere bok attılar.(Evet transferler bok gibiydi. Bu konuda haklılar ama konu transferler değil maçta yapılan hakemin hatalarıydı.) Trabzon başkanı sanki üstün bir insanmış gibi cümlesine karşı çıkan olmadı. Affedersin bu Trabzon, medya ve İstanbul takımları alsınlar kendilerine ait bir lig kursunlar. Yoksa Anadolu kulüplerin her geçen gün hakkı yeniliyor ve yenilmeye devam edecektir. Geçen seneyi hatırlayınız, hakem hatasından yakınan gelecek hafta hakemler onların yanında oluyordu. Geçen sene bizim ilk yarıda hakemler hatalarından kaybettiğimiz puanlar haddi hesabı yoktu. Bu yılda aynı hakem hatalarında kaç maçta canımız yandı. Protesto yapılacaksa sadece Eskişehirspor için yapılmalıdır. Protesto hedefi MHK ve TFF olmalıdır.

İnşalla bu Trabzonun cazgırlığı onlarla olan maçımızda aleyhimize hakem hataları olarak tecelli etmez. Çünkü bunlar ne zaman hakem hatasıyla cayırdasa sonraki maçlarda ortalık bunların lehine dönüyor...
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2016 saat 20:11
Doğaya bakın ya hala güzel oynuyor.
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2016 saat 20:17
doğa kaya bizden neden gitmişti acaba, o kadar üst düzey orta sahalarımızda olmadı hiç
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2016 saat 07:59
En önemli fark bizim takımımız yükselişte diğerleri düşüşte... Bu farkı gözeterek eleştiri yapmalıyız.. Eğer ilk yarı antep veya kayseri maçlarından sadece birini kazanabilseydik bile şuan çok farklı olurdu.. Ama takımın bu farkı kapatabilcek gücü ve inancı var...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2016 saat 08:51
Alıntı yapılan champions26

Yanlış anlamayın ama kırmızı kart getirerek sanki trabzon'un haklarını koruyoruz gibi olacak.Hata trabzon'a yapıldı onun canı yandı onu koruyoruz gibi görüneceğiz.Bu benim düşüncem. Lig tv çektiğinde spiker kırmızı kartları ne diyecek,, gs-ts maçına göndermede bulunacak.

Tff tarafından ceza almayacağımız, Kendi haklarımızı arayacağımız protesto yapılsa daha iyi. Çünkü en çok bizim canımız yandı ligde.
Tff tarafından ceza almayacağımız, Kendi haklarımızı arayacağımız protesto yapılsa daha iyi. Çünkü en çok bizim canımız yandı ligde.EVET,hem de son yıllarda değil.Taaaaa 1969 dan bu yana.Niye lig tarihinde bu kadar 2. oldukta ,hiç 1 ci yani şampiyon olamadık.Bizden başka ''KAHPE BİZANS'' diye her maçta haykıran kaç tane Anadolu taraftarı var??? Siz bunu sadece kuru bir slogan mı zannediyorsunuz??Elbette değil.Yenilen haklar,çalınan alın terleri var;o sloganda.Gelelim protestoya meselesine.Genç arkadaşlarım heyacanlı ,birşeyler yapmak istiyorlar.Önce şunu söyliyeyim:1.) yapılacak protesto bütün Anadolu takımları adına olmalı , yani sadece Trabzonu hatırlatmamalı.2.)Bu protesto sonucunda seyircimiz ceza almamalı.Allah muhafaza, tek bir renkdaşımıza dahı ihtiyacımız olduğu şu günlerde ''SEYİRCİ CEZASINI''kaldıramayız.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2016 saat 09:33
Kalan İç saha maçlarımız:                   Kalan Deplasman maçlarımız:
-Bursa                                                    -Beşiktaş
-Akhisar                                                  -Kayseri
-Galatasaray                                           -Osmanlı
-Konya                                                    -Mersin
-Trabzon                                                 -Gaziantep
-Başakşehir                                             -Gençlerbirliği

İç sahadan daha ziyade deplasman takımı olmalıyız...
Dış saha maçlarımızın Beşiktaş maçı dışındakiler 6 puanlık maçlar...
Yani kesinlikle yenilmememiz gereken maçlar hatta konum itibari ile
kazanmamız gereken maçlar...

Genel olarakta daha önce de yazmıştım...
Lig tarihinde 11 galibiyet alıp düşen hemen hemen hiç yok...
Biz kalan 12 maçta içeride yada dışarıda 6 galibiyet yada ona eşdeğer puan
aldığımızda bu durumdan kurtuluruz...
Ve zaten o seviyede bir futbolla diğer 6 maçtanda 1-2 beraberlik çıkarttık mı
düşme hattının bayağı üstünde de yer bulabiliriz...

Yani başkasına bakmaya gerek yok...
Biz adım adım tek tek tüm maçları final maçı olarak düşünüp oynamalıyız...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2016 saat 10:40
Trabzonu boşverin , beter olsunlar ...Biz kendi işimize bakalım...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2016 saat 10:44
Bir şey yapılacaksa da ''haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır'' (hadis ) değilmi trabzon diye bir pankart yazılmalı ve aşağıda bizim maçlarda yapılan hatalar ve kaybedilen puanlar yazılmalı
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2016 saat 11:09
http://www.mackolik.com/Standings/Default.aspx?sId=101

Lig tarihinde 1995-1996 sezonunda Eskişehirspor olarak biz 10 galibiyet 2 beraberlik ve 32 puanla kümü düşmüştük. Puana odaklansak daha iyi olur. 35'in üzerini bulmamız lazım.. şu an 2 beraberliğimiz var, 35 puan için de 5 galibiyet 3 beraberlik çıkarmamız lazım kalan 12 maç içinden...
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2016 saat 11:14
Alıntı yapılan Essfor

Bir şey yapılacaksa da ''haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır'' (hadis ) değilmi trabzon diye bir pankart yazılmalı ve aşağıda bizim maçlarda yapılan hatalar ve kaybedilen puanlar yazılmalı

Benim de aklıma benzer bir şey geldi fakat daha ciddiyetsiz bir pankart yazısı düşünmüştüm. "Sizin canınız can da bizimki patlıcan mı?" yazıp, altına -sağına-soluna (o kadar çok ki) hakkımızın yendiği maçlar yazılsın. Böyle lakayt kurumlara (tff, mhk, bizans) böylesi pankartı uygun görmüştüm.
E S E S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır