eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 17:19
Antalya Rizeyi yendi Rize 25 puanda kaldı ah şu maçtan 1 puan alsak bile çok iyiydi bence Kayseri ve Rize bizim en net rakiplerimiz Antep te süpriz olacak rakibimiz
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 17:23
Bugün hatalı gol yemiş olsa da en iyi futbolcularımızdan biridir. Üstelik şu an yedeği sadece Sinan, yani çok kötü olsa da yapacak bir şey yok ama insanlar burada hesap kitap yapıyor, olumlu yazmaya çalışıyor. Attığınız mesajların yüzde 90ı olumsuz mesajlar. Hadi kendi şevkiniz kırılmışta bare milleti bırakında olumlu yazılar yazsın. Taraftar böyle düşünürse futbolcu, yönetici, hoca'da düşünür tabi.. Her neyse tartışmak gibi bir niyetim yok. Size iyi forumlar
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 17:37
Alıntı yapılan crales

gerçekleri yazıyoruz kardeşim aç bak antaly maçı başlamadan yazdık causiçin ne işi var sen bu maçı mutlak alman lazım diye bu maçtanda önce yazdım zahmet edip bakarsanız görürsünüz murat uçar bu deplasmanda ne işi var yazdık noldu antalya maçında causiç çıktı nadir girdi paşa maçında murat çıktı engin girdi bunları yazmıyacakmıyız kardeşim bu camianın başına ne geldiyse sorgulamamaktan geldi polyannacılık oynamaktan geldi samet hoca bunu fener maçındada yaptı sezgin veya emre güngörün yerine figuaresin oynaması gerekiyordu 13 tane adam alınmış hala daha bu adamlar harmanlanıp bir takım yapılamamış ne zaman olacak ne zaman pişecek bu takım 12 hafta kaldı geç kalınıyor bunudamı yazmıyacağız istiyorsunuzki sizin gibi hep umutlu olalım oluyoruzda ne luyor deplasman fobisi devam ediyor deplasmanlarda kız gibi top oynuyorlar bol bol bireysel hata yapıyorlar bencilliklerine devam ediyorlar daha fazlasıda var yazarım ama yazmıyacağım en iyisini siz bilirsiniz buradan bugüne kadar neyi uyardıysak çıktı buları yazıncada olumsuzluk diyorsunuz

Sonuna kadar katılıyorum. Antalya ve pasa macında ki kadrolar hoca hatasıdır. Antalyayı evımizde şanslada olsa 2.devre devırdık ama bu macta aynı hatayı nasıl yapar bi hoca 1 puanın bile bu kadar cok önemı varken murat nedır nasıl oynar böyle streslı bır macta. Samet hoca iyi niyetlı bırı olabılır bizede kazandırdıgı puanlarda olabılır ama iyi bir hoca degıl. Sıradan bır hocadır. Tabıkıde lig sonuna kadar kendısıyle devam etmelıyız ama hatalarından bıraz ders cıkarmalı hocada.
sadece eses
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 18:20
Alıntı yapılan atlantis_es

Bi defasinda da galip gelince mutlulugunuzu gorsek... Tabi mutlu oluyorsaniz? Surekli puan kayiplarinda goruyoruz yazilarinizi.
Alıntı yapılan crales

emin ol senden 3-5 kat fazla oluyorumdur zaten bu bütün stresimde eskişehirsporu çok sevmemdendir
Sinirlenmeye gerek yok, siz tek bir pozisyona dayanarak bir futbolcuyu yerin dibine sokabiliyorsunuz (Mehmet Murat Ucar icin yazdiginiz mesaji asagiya kopyaladim), o halde insanlar bir mesajiniza bakip sizin Eskisehirsporlulugunuzu sorguladiklarinda da kizmayacaksiniz.
Alıntı yapılan crales

bu çocuktan bişey olmaz ilk yarının sonunda sağ çaprazda bi top yakaladı onu kaleye mermi gibi vurmak vardı o gitti saçma sapan ortaya kesti
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 18:35
bak kardeşim sinirlenmeye gerek yok diyorsunda hakkımda atıp tutyorsun ben burada junior danda bi halt olmuyacağını yazdım o zamanda senin gibi bir iki kişi çıktı attı tuttu ne oldu nerede junior murat uçar içinde aynı şeyi söylüyorum şuan için eskişehirspora şu stresli maçlarda katkısı olmaz sahada dolaşır durur engin girdikten sonra nasıl hareketlendik görmüşündür hatta golde o kanattan geldi ben şu kritik dönemde her maçtan puan almamı gereken dönemde bu genç tecrübesiz daha özgüveni oluşmamış adamdan ne bekliyorsunuz manasında yazdım kaldıki pozisyona bakarsan kendine güvenen her süper lig topçusu orada direkt kaleye mermi gibi vurur bu arkadaş tuttu ortaya topu öylesine ortaladı
Yukarı
Stark Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Vardar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Stark Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 19:19
evet engin ikinci yarı oyuna girince çok etkili oldu o bölgede, gol'de bu alandan geldi.2. golu kalelerinde görmemek içinde veyseli hemen oyuna aldı.
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 19:20
Bursa 0 Fenerbahçe 0 ilk yarı bitti. fener yenmesi gerekli.

Bursanın fenerden sonra fikstürüde zor gibi.

Eskişehirsporumuz-Bursaspor
Bursaspor- Rize
Antalyaspor-Bursa
Bursaspor-Kasımpaşa
Sivasspor-Bursaspor
Bjk-Bursaspor
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 19:56
Bursaspor'un ilk yarida tek bir isabetli sutu yoktu. Ikinci yarida da degisen pek birsey yok, cok vasat bir futbol oynuyor Bursaspor.
Bursaspor'da Samil Cinaz sari kart gorup cezali duruma dustu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 20:10
Bursaspor 0 fenerbahçe 0 maç bitti
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2016 saat 20:11
fener ; rizeye,antep'e,antalyaya şimdide bursaya puan verdi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır