eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 11:30
Alıntı yapılan hus@mES

Eskişehirspor taraftarı ırkçı faşist bir grubun (nefer) propagandası yüzünden çirkin bir tartışmanın tarafı haline gelmiştir. barış ve kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu gunlerde bu şekilde nefret söylemleri tarihimize yakışmayan bir durumdur. Maalesef bu olay tarihe not düşüldü. Irkçı ve faşist olduğunu dahi bilmeyen bir çoğunluk var ortada. YAZIKLAR OLSUN.!
Sen kimi savunuyorsun hayırdır ??? Karşımız da sanırsın ki barışı kardeşliği düşünen savunan adamlar var !!!

seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 11:47
Bu güne kadar kimsenin ne Eskişehirsporluluğunu nede kimliğini sorguladım. Yanlız son aylarda meydana gelen olaylar neticesinde Vatan söz konusu olduğunda işler değişir. İsteyen herkes her partiye oy verebilir.Hdp de dahil.Yanlız bu verilen parti meclis dışında başka işler çeviriyorsa Özyönetim adı altında eline silah bomba bazuka tnt her ne ise onunla güvenlik kuvvetlerimiz şehit ediyorsa ona dur deniyorsa hiç parti marti gözetmeksizin güvenlik kuvvetlerimizi her alanda desteklememiz lazım. Öle bodrum katında insanlar ölüyor yaftasıyla kamuoyu yaratıp yapılan mücadeleye gölge düşüren ve buna alet olan kim varsa vatan hainliğinden şüphe duymam DİREK VATAN HAİNİ DERİM. Halbuki Hdp denen güruh pekaka ile ‘’silahları durdurun bırakın bu bayrak ve vatan tektir biz bu işi mecliste çözücez’’ diyip kandille görüşmeye gitselerdi yemin ediyorum bilet paralarını ben cebimden karşılardım. Ama olay başka.
Bodrum katmış.Sie malak herifler hangi bodrum kat.Bırak bodrum katı lağımlara gömüldünüz. Aslan PÖH ve JÖH ananızı belledi tabi. Şimdi ciyak ciyak bağırıyorsunuz.
Birde görüyorum ki burada ciyaklayanlar var.Devlete kafa tutan,vatanı bölmeye çalışan eline silah alıp sıkan   ermeni tohumları var bodrum katta. Biz bu şerefsizliğe gönderme yapıyoruz. Sonra,sonra da Alet olunmuş muş. Neye alet olmuş Eskişehirspor taraftarı. Vatanı bölmeye çalışan askerimizi,polisimiz şehit eden şerefsizlere pankart gönderererek mi.Değil alet olmak direk yapıldı.Yine yapılır.Gurur duyuyorum.Yaşları kaç olursa olsun ellerinden öpüyorum.
Alet olunuyorsa ''Şehitler ölmez vatan bölünmez'' diyede bağırmayalım o zaman.Gidin işinize ya.Bu memleket fazla size.

Bu milletin evlatları;
Baba kokusunu bayraktan
Ana kokusunu topraktan alır
Öksüz kalır yurtsuz kalmaz.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ersisli Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı ersisli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 11:54
Alıntı yapılan hus@mES

Eskişehirspor taraftarı ırkçı faşist bir grubun (nefer) propagandası yüzünden çirkin bir tartışmanın tarafı haline gelmiştir. barış ve kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu gunlerde bu şekilde nefret söylemleri tarihimize yakışmayan bir durumdur. Maalesef bu olay tarihe not düşüldü. Irkçı ve faşist olduğunu dahi bilmeyen bir çoğunluk var ortada. YAZIKLAR OLSUN.!
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 12:03
İnönü Stadındaki play off maçında İstiklal Marşımızı ıslıklayan hainlere az bile Ne Mutlu Türküm Diyene !
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 12:11
Alıntı yapılan hus@mES

Sizi gidi sosyalist eskişehirsporlular sizi.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 12:14
Alıntı yapılan hus@mES

Ortada çirkin olan birşey varsa o da sizin mesajınızdır.

Teröre karşı açılmış bir pankartı nasıl çirkin bir tartışmaya taraf olarak aksedebilirsiniz? Taraf dediğiniz bir tarafta Eskişehirspor diğer tarafta teröristler midir?

Sosyalist olmak teröre destek vermek midir? Sizin ayarlarınızla oynamışlar belli ki. Bu işin taraflar faşizm ve sosyalizm değildir, bu işin tarafları Vatan ve teröristlerdir!
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 12:19
Alıntı yapılan hus@mES

''barış ve kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu gunlerde bu şekilde nefret söylemleri...''
Aynı selonun sözleri.Aynısı.Kripto ermenidir kendisi.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 12:26
Siyaset insanları ayrıştırır böler. Yapmayın arkadaşlar. Aramızda sosyalisti de var milliyetçisi de komünisti de dindarı da. Kimse kimsenin siyasi görüşünü eleştirip kendi düşüncesini empoze etmeye kalkmasın. Ayrıca kimse de spora siyaset bulaştırmaya çalışmasın. Ayıptır.
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 12:28
Alıntı yapılan 26ss26

Siyaset insanları ayrıştırır böler. Yapmayın arkadaşlar. Aramızda sosyalisti de var milliyetçisi de komünisti de dindarı da. Kimse kimsenin siyasi görüşünü eleştirip kendi düşüncesini empoze etmeye kalkmasın.
Siyaset:Devlet işlerini düzenleme ve yürütme sanatıyla ilgili özel görüş veya anlayıştır.
Yani devlete,vatana,millete ihanet etmek siyaset değildir !
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2016 saat 12:44
Alıntı yapılan Fatih_26

Alıntı yapılan 26ss26

Siyaset insanları ayrıştırır böler. Yapmayın arkadaşlar. Aramızda sosyalisti de var milliyetçisi de komünisti de dindarı da. Kimse kimsenin siyasi görüşünü eleştirip kendi düşüncesini empoze etmeye kalkmasın.
Siyaset:Devlet işlerini düzenleme ve yürütme sanatıyla ilgili özel görüş veya anlayıştır.
Yani devlete,vatana,millete ihanet etmek siyaset değildir !

sonuçta bende pankartı desteklesemde bizi ilgilendirmediğini düşünüyorum, Fenerbahçe ve Bursaspor amed takımlarıyla oynadıklarında bile böyle şeylere girişmediler. Çoğunluk bile söylese kişilerin söyledikleri kulüplerin sloganı olamaz. Ceza alırsak pankartı asanlar kendi ceplerinden mi ödeyecekler? Şu pankart yüzünden dua edinde bursa maçını seyircisiz oynamayalım. En ufak şeyde büyüklere diş geçiremeyenler bize kesiyorlar cezayı sanki bilmiyoruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır