eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 17:38
Alıntı yapılan erkaneses2626

Alteste sete cıkmı tribuncuyum diyen şahıs Elinde telefon mesajlasıyor. böyle bişey varmı oraya cıkan adam telefonla alakasımı olur. Ondan sonra dönuyor bi 15-20 dakkıka macı izliyor sonra alakasız besteler söyletıyor görevımı bitirdim tamam endasıylada kulupten maaş alıyorlar sanırım. Kimsenin gunahını almayalım ama kulupten maaş alıyorlarsa bizim yönetım sadece futbolcu almada degıl amigo almadada başarısız..

Evet, bu benim de uzun zamandır canımı sıkan bi durum. Takım mağlup durumda, ben  üzüntüden ve sıkıntıdan yanımdaki oğluma bile cevap verecek moral ve dermanı bulamazken, nefes almakta zorlanırken,  sözüm ona setteki lider geçinenler ve kurmayları ellerinde telefonlar, gülüşmeler, şakalaşmalar....  Ulen diyorum bu adamların dünya umrunda değil ya...  Sanki yanlışlıkla bu tribüne girmiş başka bir takım taraftarı gibiler. Yani bu adamların derdi çok başka......
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 17:51
Bizim tribün gruplarımız sadece sosyal medyada reklam peşinde koşuyor. Şöyle iyiyiz, böyle iyiyiz, efsaneyiz, süperiz, tek kral biziz, en iyiyiz vs..
Tribüncülükten az çok anlayan tarafsız birisi bu grupların Gaziantep, Konya, Kayseri ve Antalya tribün gruplarının bile gerisinde olduğunu rahatlıkla söyleyebilir.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
arellano965 Liste gör
Yazar

Hikmet
  Alıntı arellano965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 17:53
Dün akşam tribündeydim. Genç arkadaşlara bir tavsiyem var.Tribünle alakanız yoksa, karşı tribünle el işareti ile anlaşamıyorsanız sete çıkmayın. "Efeler" tarafında bir genç arkadaşımız vardı aman yaRabbim. Ne karşıyla anlaşabiliyor, ne dediği anlaşılıyor. En son maçın bitmesine 10-15 dakika varken tahminime göre 10-11 yaşlarında bir çocuk çıktı sete. Beyler tribüncülük şakaya gelecek şeyler değildir. Siz böyle yaptıkça Orhan Ağabeyin içi sızlıyor oturduğu yerde. Wink
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 19:02
Sete 1 kişi çıkar oda tribün lideri maşallah bizim set çarşamba pazarı gibi kalabalık
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2016 saat 20:43
Tribünlerde birlik yok.Efeler diye grup kurmanın manasını biri açıklayabilir mi?Koskoca afiş asınca(pankart demeye dilim varmıyor,tek kelimeyle berbat)kendi reklamlarını yapınca ne oluyor?Ne faydası var bize?Efelerle Eskişehir'in ne alakası var?Aydın mı burası?

Deplasman tribünleri her zaman iyi olmuştur.Çünkü sayı az olsa bile tribünde birlik olduğu için kimse ayrı telden çalamıyor.İyi tribün yapmak için bir tane tribün grubun olur;onun yanına ek olarak da stadyumda ahenk sağlamak için yardımcı grup olur.Ama Efeler gibi sonradan türeyen gruplarla bu iş olmaz.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2016 saat 20:50
efeleri kapatın ya saçma sapan bir pankart
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2016 saat 20:53
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Sete 1 kişi çıkar oda tribün lideri maşallah bizim set çarşamba pazarı gibi kalabalık

Aynen öyle her maçta sete çıkanların sayısı artmaya başladı abartısız 30'a yakın kişi vardı Fener maçında açıkta.Sadece tribün lideri çıksın önemli bir konu bu.
Yukarı
furkan_26_26 Liste gör
Yazar

Furkan
  Alıntı furkan_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2016 saat 22:32
Gurbette maclari izliyorum tvden. Oralara gelmek kolay olmuyor bu siralar diyarbakirdan
Burdaki arkadaslar acik tribundeki pankartlari gorunce "efeler nedir ne alaka Eskisehirle?"diye soruyorlar cevaplamakta kolay olmuyor tabi. Benim gibi bu duruma dusen cok sayida gurbette renktasim olduguna eminim..
Efeler nedir ya cok mu aradiniz bu ismi?
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2016 saat 22:33
açık tribün liderliğini altes ten maviş yapacaksa yanlış yerde duruyor biraz daha bando eses e yaklaşmalı beste ve müziğe yön vermeli sağına ve soluna birer yardımcı alıp tüm açığa hakim olmalı nasılmı ? amigo Orhan abimiz yerden aldığı bir avuç beyaz kireç tozuyla tüm stadı ayağa kaldırır stadı inletirdi o günleri özledik...
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2016 saat 23:32
Yeni stadımızla birlikte tek çatı altında toplanırsak ancak o zaman eski performansımıza kavuşuruz diye düşünüyorum.Şöyle el yapımı tek pankart,tek grup ismi harika olur keşke olsa...
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır