eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 06:37
Görünen o ki taraftar dün stada yeni transferleri seyretmeye gitmiş. Hoca da sahaya çoluk çocukla ve Anıl, Sezgin, Kamil, Sinan vs. ile çıkınca kimsenin tezahürat yapmak içinden gelmedi. Bursa'ya gelince; biz çuf çufu hâlâ çıkaramadık. Takım ve tribünler böyle olduğu müddetçe de asla çıkaramacağız. Kendine hayran olmakla, tarihle övünmekle bu işler olmuyor. Yeni slogan üretemiyoruz bir kere. Halbuki öne geçmişsen farklı gerideysen farklı tezahürat yapman lâzım. Ama bizim tribün liderlerimiz sırtını sahaya dönüp etrafındakilerle goygoy yapmayı tercih ediyor. Tribünü organize etmeyeceksen bari dön maçı seyret kardeşim. Ben birkaç beste yaptım, Rize maçı öncesi tribün liderlerine bizzat kendim verdim. Lutfedip ilgilenmediler bile, en azından makamını sorabilirlerdi ama kağıdı katlayıp cebine koydular o kadar. Yanlış anlaşılmasın; çok iyi birşeyler yaptığımı iddia etmiyorum. Sadece yeni birşeyler yapmanın zamanı geldi diyorum. Ama başta tribün liderlerinde o niyeti göremiyorum ve üzülüyorum. Tekrar söylüyorum, ben büyüğüm diyorsan farkını ortaya koyman lâzım. Bursa'dan gelen üç beş kopile meydanı bırakırsan hem kendine hem de şehrin tarihine yazık edersin.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 09:55
Takıma, yönetime kzıyoruz ama bizde bitmişiz hatta biz takımdan önce bittik 4-5 senedir bence bitiğiz sayılı bir kaç maç dışında
ES-ES
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 10:02
Bu sene deplasmanlar da daha iyi tribün yapıyoruz. İçeride ki maçlarda kesinlikle çok daha iyisini yapabiliriz.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 11:46
Bu iş bu karaktersiz turubun liderleriyle olmaaaaaaazzzz!!!

Bu kişiler M.H.'i istifa ettirmemize mani olarak ne olduklarını gösterdiler zaten..
Kan değişiminin vakti çoktan geldi ve geçti arkadaşlar..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 11:51
Dünkü maç önceki maçlar her geçen hafta daha kötüyegiden bir taratar potansiyelimiz var..

Nefer dün nerdeyse fulle yakın doluluk oranı vardı ama takımı açık tribünü teşleyici hiç bir besteleri faydaları olmadı ne yazıkki.
Bilmiyorum problemleri varmı varsa bunlar neler. Ama şu bir gerçekki Eskişehir tribünlerini yöneten kapalı tribündür. Bu KIZILCIKLI zamanından beri böyledir.
Ama bunu neferde uzun bir süredir göremiyoruz. Birde sürekli ati nefer reklamı peşindeler bunada bir anlam veremiyorum.

Gelelim açık tribüne. 2 grup var ikiside birbirinden beter. Dün akşam 60-70 kişilik bursa tribünlerinin sesini dinledik. Adamlarada helal olsun sen bursadan hiç bir iddaan olmamasına rağmen gel 90 dakika susma. Altesin efelerin başındaki arkadaşlar ne zaman nerde ne gireceklerini ya bilmiyorlar yada ayarlıyamıyorlar. Gerçi girecek bestemizde yok orasıda ayrı bir konu. Ben artık açık tribünde rakip tribünün sesini duymak istemiyorum kardeşim. Alkış gir Es-Es gir mehter gir bişeyler girki adamlarında hevesini kaçır. Ama bizde o yok. 1-0 öndeyiz yine dün bursalıların sesi bizden çok çıktı.
Eskişehir
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 12:10
Yeni besteler bulmamız lazım.
Kapalı tribün ne zaman açık tribün ile bağırırsa o zaman tribün oluyor.
Kapalı kendi kafasına göre takılınca açık tribün bağırmıyor.
Tribün liderleri maçı izliyor taraftarı ateşleyecek bir şey yapmıyor.
Ve malesef dedelerimizin mirasını yiyoruz tarihimizle taraftarımız ile övünüyoruz ama kendimiz taraftar olarak bir şey katamıyoruz.
Dün bir kez daha görmüş olduk bursa taraftarının nasıl bağırıp bizim onları dinlediğimizi.
Nefer neden her maç , maç içinde 2-3 kere reklamını yapmayı gerek duyuyor anlamıyorum
Ben bursa deplasmanına çok gittim hiç bir maçta da teksasın maç içerisinde bir kere bile reklamını yaptığını görmedim.
Bizdeki en önemli sorunlardan biriside devamlılık problemi var maçın ilk 10 dakikasında baya bağırıyoruz ondan sonra üstümüze bir ağırlık çöküyor neredeyse zorla bağırıyoruz
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 13:08
Bu başlığın devam etmesi lazım, çünkü tribünlerimiz Gaziantep, Kayseri, Mersin seviyesinde. Kimse kimseye yok iyiyiz yok süperiz bizden iyisi yok demesin. Objektif konuşacağım; Bursa tribünleri genel anlamda bizden çok çok ileri seviyede. Açığıda kapalısıda. Bu yazılanları birisi lütfen şu tribün liderlerine iletsin okutsun.
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
eseslieko26 Liste gör
Yazar

EKREM
Yer: ESK
  Alıntı eseslieko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 14:20
Dün altesteydim nerde serseri var nerde işe yaramaz adam var gelmiş sağa sola bağırın lan diyor kendileri sadece altes diye bağırıyor bu şekilde altes kendini bitirecek görürsünüz
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 16:16
Alteste sete cıkmı tribuncuyum diyen şahıs Elinde telefon mesajlasıyor. böyle bişey varmı oraya cıkan adam telefonla alakasımı olur. Ondan sonra dönuyor bi 15-20 dakkıka macı izliyor sonra alakasız besteler söyletıyor görevımı bitirdim tamam endasıylada kulupten maaş alıyorlar sanırım. Kimsenin gunahını almayalım ama kulupten maaş alıyorlarsa bizim yönetım sadece futbolcu almada degıl amigo almadada başarısız..
sadece eses
Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2016 saat 17:11
takımı ateşlemeyecek ne kadar beste varsa söylüyoruz.
takı kümede kalacak mı diye düşünüyoruz, şampiyonluk bestesi giriyoruz
1-0 öne gçeiyoruz hemen mehter marşı
Nefer zaten kendi kendine Ati Nefer bestesinde
kendini geliştiremeyen tribün liderleri ve çoluk çocukla olmayacaktır..
(bide bursadan erkek çıksa bestesi nedir ilk okuldamıyız? )
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır