eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 12:01
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan mecekes

Herşeye bir kulp bulmaya çalışacağına kulüpten nemalanan kişilerden uzaklaş emre kardeş. Bizans oyunlarına alışan ve alıştıran esas onlar biz çekirdekçiler onu bilmeyiz. Sadece sevdamızı biliriz.

sürekli birilerini zan altında bırakacak açıklamalar yapmak sana ne kazandırıyor merak ediyorum.Sürekli tribün liderlerini ve tribünü eleştiriyorsun.

Türbunlerde "Lider" mi var ki elestirilsin? Kukla onlar kukla..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 12:01
nefersporlular yazmaya başlamış yine ...
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 12:02

Alıntı yapılan mecekes

Herşeye bir kulp bulmaya çalışacağına kulüpten nemalanan kişilerden uzaklaş emre kardeş. Bizans oyunlarına alışan ve alıştıran esas onlar biz çekirdekçiler onu bilmeyiz. Sadece sevdamızı biliriz.

sürekli birilerini zan altında bırakacak açıklamalar yapmak sana ne kazandırıyor merak ediyorum.Sürekli tribün liderlerini ve tribünü eleştiriyorsun.

Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Sadece Türkiyenin bir gerçeğini dile getiriyorum. O tribüncü dediğin abilerin Türkiye'nin her ilinde menfaati olmadan değil kol parmak dahi kıpırdatmayan insanlardır. Kimileri taksi durağı kimileri büfe karşılığı vs vs alarak yollarını bulmaya çalışan kişiler var. Bu Türkiyenin her yöresinde mevcut bir hastalık.
Ayrıca ortalığı bulandıran sensin emre. Ben sevdamıza destekte fedakarca davranalım diyorken kalkıp bana biz Beşiktaşlımıyız diyerek lafları nerenden anladığın şüphesi doğuruyorsun insanlarda.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 12:21
merhaba,
   BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI.
   geçmişinin en olumsuz ve başarısız günlerini yaşayan takımımızın, bugün her zamankinden daha fazla sizlerin desteğine ihtiyacı var.
   hepimizin asgari müşterekte birleştiği nokta,Yönetimsel hataların
takımımızı bugünkü konuma getirdiğidir.
   bu sebepledir ki;
   OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL yapılmış değişen bir şey olmamştır.
   öyleyse ;
   bırakalım yönetimi ve oy kullanan delegeleri,onların değerlendirmesini sezon sonu gündem yapalım.....
   bugün bu takımın en fazla taraftara ihiyacı var,taraftarın karşılıksız desteği bu takımı ligde tutabilir.
   birbirimizi kırmak değil,her şeye rağmen birbirimize sarılmak gerekiyor,
   NE OLURSA OLSUN,BİRBİRİNİZİN ELİNİ BIRAKMAYIN.
   hepinize sevgilerimle.
   hoşçakal.

'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 12:23
Artık yönetimle uğraşmanın bir manası yok. Kongre kararı alındı... Millet aylar önce ötüp durmasına rağmen kongre günü kimse ortalarda esmedi ESKOD dışında... Yapılacak bir şey yok artık...

Bize düşen de bu saatten sonra sadece takıma destek verip, yönetimle hesaplaşmayı ertelemek... Hiç kimse memnun değil, herkes kızgın ama ortada Eskişehirspor var...

İçeride dışarıda 17 tane hayati maçımızda elimizden gelenin daha fazlasını yapıp, bu takımı ligde tutmalıyız...

Burada protesto çağrıları yapan renkdaşlar da artık bunu yapmayı bırakmalılar... Şu anda bizim mücadelemiz yönetimi göndermek değil, takımı lig de tutmak olmalı...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 13:04
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

ne büyük kuyruk acınız varmış sizinle aynı düşünmeyen insanlar çıkarcı,menfaatçi,nefersporlu bi sizsiniz eskişehirsporlu, bırakın artık milletin eskişehirsporluluğunu sorgulamayı sizin haddinize değil.Bilen biliyor herşeyi çamur at izi kalsın mantığınla bi yere varamazsınız.Nefer,Altes, vs hepsi gelir geçer Eskişehirspor bakidir.Zamanında 2003 -2004 yıllarında da senin gibi tipler kızılcıklıya sallıyordu..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
Yer: Eskişehir
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 16:17

Alıntı yapılan spongeBOBmarley

ne büyük kuyruk acınız varmış sizinle aynı düşünmeyen insanlar çıkarcı,menfaatçi,nefersporlu bi sizsiniz eskişehirsporlu, bırakın artık milletin eskişehirsporluluğunu sorgulamayı sizin haddinize değil.Bilen biliyor herşeyi çamur at izi kalsın mantığınla bi yere varamazsınız.Nefer,Altes, vs hepsi gelir geçer Eskişehirspor bakidir.Zamanında 2003 -2004 yıllarında da senin gibi tipler kızılcıklıya sallıyordu..

Sezon öncesi Nefer grup toplantımızda ' bu tribünleri Eses sevgisini yeni kuşaklara güzelce aktarıp devam edebilirsek ne mutlu yoksa bu işi yapamazsak fesh ederiz, baki olan Eskişehirspor'luluğumuzdur bireysel olarakta devam ederiz' demiştik..
Bizim sadece Eses'in Neferi olduğumuzu, ismimizin bi sosyalleşme ve birlik olma çatısı olduğunu anlamayanlar malesef hep oluyor.
Biz bu tribünlerin bayraktarlığını yapma hedefiyle yolumuzda yürüyeceğiz ve hepimiz hiç bir ismin veya oluşumun Eskişehirspor'dan üstün olmadığının bilincinde insanlarız..
Kendi kendine kavgalar eden, petrollerde yağma yapıp hak yiyen, bedava otobüs ayarlayıp taraftardan para toplayıp alkole veren, esrar uyuşturucudan başka bi derdi olmayanlarıları bu tribünlerden temizlediği için Nefer, meyve verdiği için taşlanan ağaç olma şerefini taşımaya devam edecektir..
Güzellikleri görmeniz dileğiyle...

Ayrıca Emre, Forumda ki çabanı takdir ediyorum hacım :)
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 17:46
Siyah kirmizi en buyuk altea nedir ya bu sekildemi bu takima destek olup ligde kalinacak
Eskişehir
Yukarı
eseslieko26 Liste gör
Yazar

EKREM
Yer: ESK
  Alıntı eseslieko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 18:02
esesten başka herşey hakkında bağırıyorlar şu anda . herkes kendi reklamında
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 18:42
altes denen grup tamamen çoluk çocuktan oluştuğunu bu maç anladım. Onlara dayanamayıp çıktım maçtan. Siyah kırmızı en büyük "altes" diye bağırıyorlardı. Nefer'de en güzel şekilde cevabını verdi hiç takmayarak gerektiği yerde dalgaya alarak Eskişehirspor'un böyle bir taraftarı yoktur hangi yıla bakarsanız bakın benim için açık tribün taraftar grupları tamamen bitmiştir. 9 yıldır kombine alırım açıktan ama seneye gene bu stadda oynayacak olsak açıktan değil Nefer'den alırdım kombinemi. Böyle bir rezillik yok
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır