eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:44
levent bey siz bugün aday oldunuz da neden seçim iki kişi arasında geçti. Ya bırakın ne aday olması, konuşmanızdan da birşey anlamadık dahası konuşmanızı bitiremediniz bile, diyebildiniz mi bende adayım beni de sayın diye, neredeydi listeniz neden veremediniz ESKOD gibi. Sonrada gelmişsiniz burada reklam yapmadım diyorsunuz. Asıl biz sizi Allaha havale ediyoruz. Şu kulüp üzerinden iyi isim yaptınız
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:45
Yeni yönetim kurulunuz da ateş ediyor maşallah. Mesela şu arkadaşın vasfı nedir ? Küme düşüyoruz ulan küme. Oluşturduğunuz listeye kendiniz de mi bakmadınız hiç ?

https://www.facebook.com/drjalenyilmaz
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:54
Alıntı yapılan levent1001

Degerli Arkadaslar
Ben levent karaca
Bir cift sozum var

Alin şimdi sizin eseriniz olan hoscan yonetiminin hayrini gorun
Sizler boş insan olduğunu için anca ucbes, on kisi toplumda bir bok yapamadiginiz için anca Klavyede sallarsiniz.

Karaktersiz, boş adamlar.

Ne kadar ayıp kelimelere bakın ; Allah korumuş vallahi
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:07
Ya sayın mod site yıllarca aynı burayı biraz aktiflştirsek biraz formatını değiştirsek reklam yapsak burası çok aktif olsa insanları buradan örgütlesek çok iyi olur bence bizim eskişehirsporun çok iyi bir taraftar sitesine ihtiyacı var oda burası
Yukarı
usanmaz262626 Liste gör
Yazar

Kerem
Yer: Eskişehir
  Alıntı usanmaz262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:09
Alıntı yapılan marcus

Ya sayın mod site yıllarca aynı burayı biraz aktiflştirsek biraz formatını değiştirsek reklam yapsak burası çok aktif olsa insanları buradan örgütlesek çok iyi olur bence bizim eskişehirsporun çok iyi bir taraftar sitesine ihtiyacı var oda burası

ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
zehir26 Liste gör
Yazar

oguz uysak
Yer: Burkina Faso
  Alıntı zehir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:26

Degerli Arkadaslar
Ben levent karaca
Bir cift sozum var

Bana reklamci sovmen
Diye burada dillendiren
Ve hakkimda karalamisti yazilar yazan bu edepsiz terbiyesiz
Insanlar. Ben bugun ciktim genel kurula girdim. Konusmamida
Yaptim.aday oldum.
Sizler hakkimda ote beri konusan boş, karaktersiz, kalitesiz, yalanci, iftirayi,insanliktan nasibini almamis,fesat, kıskançlık,boş insanlar.
Onlar kendilerini cok iyi biliyorlar.
Ben bugun enazindan aday olabildigim için huzurluyum. Mutluyum. Reklamci olmadigimi, kacmadigimi herkese gosterdim
Sizler boş insan olduğunu için anca ucbes, on kisi toplumda bir bok yapamadiginiz için anca Klavyede sallarsiniz.
Bundan boyle Ben adayda degilim hersey bitti. Uzerimdeki yukte kalmistim.
Bundan boyle bu kisiler umurumda degilsiniz.
Karakter yoksunu insanlar
Sizi vijdaninizla Basbasa birakiyorum
Bana yaptiginiz bu haksizliklari, Iftiralari,camurlarin hesabini ALLAHU TEALA bu dünyada yada obur dünyada eminimki hesabini soracaktir. Hemde beni acittiginizin 100 kat fazlasiyla.
Ama Ben sizin bana yaptiginiz gibi yapamayacagim.
Sizleri Allaha havale ediyorum.

Boatennnnnngggg
Good day to be alive sir...
Yukarı
ŞenolSS Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: TC.Ankara
  Alıntı ŞenolSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:29
Alıntı yapılan esesli kurt

Size katılıyorum.Şenol bey,o yılları bende yaşadım.Gece sıraya girip,maç saatine bilet alamayıp,esesimi seyretmek için yeni yapılmakta olan emniyetin karşısındaki 5 katlı binanın çatısından maç seyrettim.Deblasmanlara gidip jop bile yedim.Ama artık hoşcan ve ekibi gitmediği sürece esesimi dışardan takip edecem.

Aslında bu sayfalarda bu taraftarın neler çektiğini,neler yaşadığını paylaşsak belki o zaman utanırlar .Kar,buz,yağmur,çamur demeden Sevda'sının peşinden koşmak mı yoksa milyonlarca küfüre rağmen koltuk mu?Baki bey jop demişken bizim gibi o illeti tatmış renkdaşlarımızın anılarını tazeleyelim.1982-1983 sezonu Ankara'da sitesprla maçımız var gençler bizden önde maçı kazanmak zorundayız yoksa son haftalarda gençler bizden avantajlı (gençler çıktı biz 1 yıl sonra çıktık).Kışın sonları hava kar yağışlı sabaha kadar defalarca kalkıp cama koştum kar yağar saha ağırlaşır kaza golü yeriz kazanamayız korkusu.Maç Cebeci stadında son 10 dakika 0-0 Ümitler tükenirken o sessizlikte site seyircisi bile olduğundan şüphelendiğim biri küfür etti ve dayanmayıp cevabını verdim diye son düdük çalana kadar 8-10 kadar polis müsvettesinin joplu,tekmeli,yumruklu saldırısına maruz kaldım.ESESime feda olsun .Şükür bunlar gibi yüzsüz ,boş,sahte kabadayı değiliz,Sevda'mız için bu anıları zevkle hatırlarız.
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene
Yukarı
zehir26 Liste gör
Yazar

oguz uysak
Yer: Burkina Faso
  Alıntı zehir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:29

Degerli Arkadaslar
Ben levent karaca
Bir cift sozum var

Bana reklamci sovmen
Diye burada dillendiren
Yaptim.aday oldum.
Sizler hakkimda ote beri konusan boş, karaktersiz, kalitesiz, yalanci, iftirayi,insanliktan nasibini almamis,fesat, kıskançlık,boş insanlar.
Ben bugun enazindan aday olabildigim için huzurluyum. Mutluyum. Reklamci olmadigimi, kacmadigimi herkese gosterdim
Bana yaptiginiz bu haksizliklari, Iftiralari,camurlarin hesabini ALLAHU TEALA bu dünyada yada obur dünyada eminimki hesabini soracaktir. Hemde beni acittiginizin 100 kat fazlasiyla.

Bence fake hesap.Dikkate almamak lazım.Kendisiyle bir kere konuşma fırsatı buldum bu kadar kabalaşacak,terbiyesizleşecek bir insan değil kendisi.Ha aday olduğunu zannedip aday olmadığını anlayınca kafa gittiyse bilemem.
Good day to be alive sir...
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:46
Yazık. Adam 2 çift laf edince (edemeyince) aday oldum sanmış. Birileri gaz verirken nasıl aday olunacağınıda anlatıvereydi keşke.
Hesap kesinlikle kendisinin. Ama genede fazla yüklenmeyelim ,sonuçta konuşamadığı kısa sürede zeka seviyesini görmüş olduk. Hee levo dayı he adayda oldun, seçimde girdin ,he.
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:54

Degerli Arkadaslar
Ben levent karaca
Bir cift sozum var

Bana reklamci sovmen
Diye burada dillendiren
Yaptim.aday oldum.

Maradonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Forlannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Golllllllllllllllllllllllllllll
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,520 saniyede hazırlanmıştır