eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 21:02
Adamın verdiği poza bak.Sanki genel seçimlerde partisi %80 oy almış genel başkan havasında. Bu adam yüzünden futboldan soğudum yemin ederim.kendi paramı kazanmaya başladığım günden beri kombinemi alır maçlara giderdim, pasolig bir yandan üstüne bide m.h bundan sonra maçta izlemem artık, oysa ne kadar sabırsızlanıyordum yeni stad açılsada gene maça gitsem diye.Al takımını hayrını gör onursuz gurursuz adam.
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
Yer: Eskişehir
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 21:09
takımı bu hale getirip,hiçbir şey olmamış gibi tekrar aday olmak,delegelerin de takımı bu hale getireni tekrar seçmeleri akıl almaz .
adam ne yaparsa yapsın hiç sorgulamadan tekrar desteklemek.sanırım bu sadece bizim gibi toplumlarda olur.
Yukarı
ŞenolSS Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: TC.Ankara
  Alıntı ŞenolSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 21:15
1970 li yıllarda maça gidebilmek için babam izin versin diye bir önceki pazar mesai yapıyorduk,olmadı sabaha kadar çalışıp otobüste yol boyu uykuyla maç seyredip dönüşte geri kalan uykuya devam ediyorduk.O günlerdeki heyecan artık çok uzak,sebebi ana sayfadaki gibi tipler.Mazimisi,Sevda'mızı,tarihimizi kirleten birde utanmadan Nasıl koydum ama diyen bakışları kaldırın ki Miğde'miz daha fazla bulanmasın.O tribünlerde Sevinç'ten çıldırmayan,üzüntüden ağlamayan,kahrolmasan sahte insan müsfetteleri oldukça o eski günlerdeki zevk-i almamız mümkün değil.
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 21:28
küçükken stadın önünde yorganlarıyla battaniyeleriyle sabahlayan insanlar görürdüm.Belki biri önüne alır, olmazsa son 20 dakka nasılsa kapılar açılır diye kumlubelden stada çocuk adımlarıyla saatlerce yürürdük.Şimdi her imkanımız var çok şükür, ama izletmiyorlar
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 21:33
O değerli (!!) delegeler kurtarsın artık takımı. Taraftarın çektiği cefaları bi zahmet kendileri çeksin artık. Taraftar sahip çıksın, destek olsun demeyi bilirler yarın. Zaten tek dedikleri ve bildikleri bu. Taraftarı bu derece takmayan, kazımayan, yok sayan o değerli (!!) delegeler yağmurda, karda, soğukta, deplasman yollarında  hiç eksiksiz tribünlerdeki yerlerini alsınlar artık. Demek ki mevcut şartlardan, mevcut durumlardan çok memnunlar.  Kendilerini süper başkanları ve süper iyi şartlarıyla baş başa bırakalım.
Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:10

Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:32
Alıntı yapılan ŞenolSS

1970 li yıllarda maça gidebilmek için babam izin versin diye bir önceki pazar mesai yapıyorduk,olmadı sabaha kadar çalışıp otobüste yol boyu uykuyla maç seyredip dönüşte geri kalan uykuya devam ediyorduk.O günlerdeki heyecan artık çok uzak,sebebi ana sayfadaki gibi tipler.Mazimisi,Sevda'mızı,tarihimizi kirleten birde utanmadan Nasıl koydum ama diyen bakışları kaldırın ki Miğde'miz daha fazla bulanmasın.O tribünlerde Sevinç'ten çıldırmayan,üzüntüden ağlamayan,kahrolmasan sahte insan müsfetteleri oldukça o eski günlerdeki zevk-i almamız mümkün değil.
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:36
Alıntı yapılan levent1001

Degerli Arkadaslar
Ben levent karaca
Bir cift sozum var

Bana reklamci sovmen
Diye burada dillendiren
Ve hakkimda karalamisti yazilar yazan bu edepsiz terbiyesiz
Insanlar. Ben bugun ciktim genel kurula girdim. Konusmamida
Yaptim.aday oldum.
Sizler hakkimda ote beri konusan boş, karaktersiz, kalitesiz, yalanci, iftirayi,insanliktan nasibini almamis,fesat, kıskançlık,boş insanlar.
Onlar kendilerini cok iyi biliyorlar.
Ben bugun enazindan aday olabildigim için huzurluyum. Mutluyum. Reklamci olmadigimi, kacmadigimi herkese gosterdim
Alin şimdi sizin eseriniz olan hoscan yonetiminin hayrini gorun
Sizler boş insan olduğunu için anca ucbes, on kisi toplumda bir bok yapamadiginiz için anca Klavyede sallarsiniz.
Bundan boyle Ben adayda degilim hersey bitti. Uzerimdeki yukte kalmistim.
Bundan boyle bu kisiler umurumda degilsiniz.
Karakter yoksunu insanlar
Sizi vijdaninizla Basbasa birakiyorum
Bana yaptiginiz bu haksizliklari, Iftiralari,camurlarin hesabini ALLAHU TEALA bu dünyada yada obur dünyada eminimki hesabini soracaktir. Hemde beni acittiginizin 100 kat fazlasiyla.
Ama Ben sizin bana yaptiginiz gibi yapamayacagim.
Sizleri Allaha havale ediyorum.
Karaktersiz, boş adamlar.

Levent bey sen burada ve hiçbir ortamda hiç bir renkdaşıma dil uzatamazsın seni terbiyeye davet ediyorum her kes hakettiğini alır o yüzden büyük küçük her kesten özürdilemelisin .

Telefondan yazmak zor olmada devam ederdim lakin biliyorumki gereken cevabı renkdaşlarım sana verecektir
İlk NefES Son NefES
Yukarı
gokhan26 Liste gör
Yazar

GÖKHAN
Yer: new york
  Alıntı gokhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:40
Alıntı yapılan levent1001

Degerli Arkadaslar
Ben levent karaca
Bir cift sozum var

Bana reklamci sovmen
Diye burada dillendiren
Ve hakkimda karalamisti yazilar yazan bu edepsiz terbiyesiz
Insanlar. Ben bugun ciktim genel kurula girdim. Konusmamida
Yaptim.aday oldum.
Sizler hakkimda ote beri konusan boş, karaktersiz, kalitesiz, yalanci, iftirayi,insanliktan nasibini almamis,fesat, kıskançlık,boş insanlar.
Onlar kendilerini cok iyi biliyorlar.
Ben bugun enazindan aday olabildigim için huzurluyum. Mutluyum. Reklamci olmadigimi, kacmadigimi herkese gosterdim
Alin şimdi sizin eseriniz olan hoscan yonetiminin hayrini gorun
Sizler boş insan olduğunu için anca ucbes, on kisi toplumda bir bok yapamadiginiz için anca Klavyede sallarsiniz.
Bundan boyle Ben adayda degilim hersey bitti. Uzerimdeki yukte kalmistim.
Bundan boyle bu kisiler umurumda degilsiniz.
Karakter yoksunu insanlar
Sizi vijdaninizla Basbasa birakiyorum
Bana yaptiginiz bu haksizliklari, Iftiralari,camurlarin hesabini ALLAHU TEALA bu dünyada yada obur dünyada eminimki hesabini soracaktir. Hemde beni acittiginizin 100 kat fazlasiyla.
Ama Ben sizin bana yaptiginiz gibi yapamayacagim.
Sizleri Allaha havale ediyorum.
Karaktersiz, boş adamlar.

hoşcan kim sen kimsin eskişehirspor markası bimde satılan çikolata değildir adam olun len .Vizyonun yok paran yok adnan oktar gibi sallayıp duruyon.
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 22:42
Size katılıyorum.Şenol bey,o yılları bende yaşadım.Gece sıraya girip,maç saatine bilet alamayıp,esesimi seyretmek için yeni yapılmakta olan emniyetin karşısındaki 5 katlı binanın çatısından maç seyrettim.Deblasmanlara gidip jop bile yedim.Ama artık hoşcan ve ekibi gitmediği sürece esesimi dışardan takip edecem.
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır