eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Kruvazman Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Kruvazman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:18
Bugün net olarak anladım,
Biz şehir olarak küme düşmüşüz ESES sadece dağın görunen tek yüzü.
"Zafer hiç yıkılmamak değil,her yıkımdan sonra ayağa kalkabilmektir"
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:22
Alıntı yapılan özgürlük

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan hakan_esk1

mesut başkan adaylığına soyunuyor tekrardan.size söylemiştim bu adam sinsi planlar içersinde diye.halil ve ılgaz bir an önce elini çabuk tutmazsa mesut farklı planlarla geliyor.

sen burada aday olacak bomba bomba diye gezdin hala yalan yanlış yazıyorsun mesut hoşcan aday olmayacak!

Git abinin elini öp KOLPACI EMRE 26 !

bakın emre birazdan gelir hepimize atar yapar,zeytinyağı gibide üste çıkar demedi demeyin
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:23
ya koca genel kurul oldu borç ne kadar toplamda bilen varmı?
Yukarı
eseslieko26 Liste gör
Yazar

EKREM
Yer: ESK
  Alıntı eseslieko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:27
borç ne kadar sezon sonu planları neler kimler alınacak kimler gönderilecek bilen varsa aydınlatsın
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:35
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Tatar mustafa salondami acaba gören, duyan varmı

salondaydı
İlk NefES Son NefES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:36
Camiamız adına kara bir lekedir bu kongre . Büyük camia lafla olunmuyor 500 kişiyle 3. lig takımları kongre yapar Bursa , Trabzon binlerce kişiyle spor salonlarında kongre yapıyor çatır çatır geçiyor seçimleri bir de bize bakın utanç duydum bugün yaşananlardan .
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:53
Ne değişti şimdi. Elimizde bir fırsat vardı o da kaçtı!. Daha yüksek Sesle YÖNETİM İSTİFA!!!!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 17:58
Bu kongrede baskaldirisin ilk atesi yakilmistir...
Eskod ile gurur duydum...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 18:04
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan özgürlük

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan hakan_esk1

mesut başkan adaylığına soyunuyor tekrardan.size söylemiştim bu adam sinsi planlar içersinde diye.halil ve ılgaz bir an önce elini çabuk tutmazsa mesut farklı planlarla geliyor.

sen burada aday olacak bomba bomba diye gezdin hala yalan yanlış yazıyorsun mesut hoşcan aday olmayacak!

Git abinin elini öp KOLPACI EMRE 26 !

bakın emre birazdan gelir hepimize atar yapar,zeytinyağı gibide üste çıkar demedi demeyin

Kongreden saatler önce ESKOD öncülüğünde liste çıkaracak herşeye gebe dedim.Hoşcan kendi ağzından YOKUM diyip sonra varım dediyse benim suçum ne ? SAF MISINIZ ? Özgürlük sana da zamanında nasıl bi kuyruk acısı bıraktıysam hemen zıplamışsın..  Takım küme düşmüş siz hala goy goy peşindesiniz..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 18:12

Birçoğumuzun bildiği bir hikaye;

AĞA İLE KÂHYA’NIN HİKÂYESİ

“Ağa” ile “Kâhya”, binmişler “fayton” türü bir arabaya, düşmüşler “kasaba”nın yoluna!..

Giderlerken, “ağa”nın gözüne; çok affedersiniz üzerinden hâlâ buhar yükselen bir “manda pisliği” takılmış...

Durdurmuş arabayı, dönmüş “kâhya”ya:

“Kâhya” demiş, “Şu manda pisliğinden bir parmak yersen, bu at da, bu araba da, köydeki kâşane de, çiftlik de senin olacak!”

Nihayetinde, “kâhya” da bir insan... Bir an, “zenginlik, güç ve şöhret hırsı”na kapılıp, almış bir parmak, götürmüş ağzına!..

“Tamam” demiş ağa;

“Mal varlığımın tamamı senin... Şimdi gel, sen benim koltuğuma otur, arabayı ben süreceğim!”

Anlayacağınız, “rol”ler değişmiş... Sadece “rol”ler değil, “mal, mülk ve şöhret” de el değiştirmiş!..

Ağa olmuş “kâhya”, kâhya olmuş “ağa!”

Kasabaya “yeni sıfatları” ile varmışlar... Alışverişlerini yapıp, dönüşe geçmişler!..

Yine;

Kâhya ağanın yerinde, ağa da kâhyanın!..

Ne var ki; “kâhya”nın içi rahat değil!.. Ya köylü sorarsa, ya “bu serveti manda pisliğine borçluyum!” demek zorunda kalırsa!..

Bu düşünceler içinde köye dönerlerken, gelmişler, “manda pisliği”nin olduğu yere... “Çiçeği burnunda ağa” dönmüş “eski ağa”ya:

“Heeyy ağa” demiş, “Şundan bir parmak da sen yer misin?”

Ardından eklemiş:

“Yersen, bana verdiğin her şey, yine senin olsun!”

Ağa, arabanın durmasını bile beklemeden, hızla atlamış aşağı!..

Gerisi malûm!..

Her şey eskisi gibi!..

Köye yaklaştıklarında, “ağa”, dönmüş “kâhya”sına...

“Köyden çıktığımızda ben ağaydım... Kasabaya indiğimizde sen ağaydın... Köye girerken, ben yine ağa, sen yine kâhyasın!...

İyi de; biz o boku niye yedik?”

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır