eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
Online Durum: Offline
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 00:08
levent karaca başkan olsun demiyorum sebebi belirsiz çok atanınmayan belirsiz olması

ama adamı taktir ediyorum

aklımızda veya gönlümüzde veya beklediğimiz eskişehirspor hakkında konuşan geçmişte görev almış göreve talip olan bütün kişiler (halil ünal ) haricinde başkanlık görevinden kaçıyor

mesele bu dönemde zor günde taşın altına elini sokmakta yoksa herşey iyiken çeşmeden bizde su içelim diyen çok olur
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 00:50
''Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık !''

Şu an içinde bulunduğumuz durumu anlatan özlü söz maalesef bu. Kel kafamızda olmadık zamanda çıkan tek saçı saymıyorum bile. Bir de onu aldırmak için berbere gitmek zorunda kalıyoruz...

MH'ın aday olacağını, defansa yapılan ilk transferden anlamak zor olmadı benim için. Ha; yarın karnım ağrıdı, sağlık sorunum var deyip vaz geçer ona da şaşırmam.

Bu durumda ben HÜ olsam; SEÇSİS ile yapılan başkanlık seçimine girip, 2. defa MH gibi birine banko yenilmeyi göze almam...

İlgili sayfaya da yazdım. Senin adayın kim derseler, Samet Aybaba derim. Yardımcısı da Emre Güral olabilir...

Bunların aday olduğu yerde de, herkes rahatlıkla başkanlık yapar. Bizim köyün akıllısı bile...

10 Ocak 2016 tarihinin hayırlara vesile olması dileğiyle...
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 02:01
Şurada örgutlenelım cumartesı kongreyı basalım işte neferı altesı 65i eskodu açıgı herkes gelsın. Sokmayalım mesut hoscan denen adamı oraya.. Ama nerede bızım taraftarda o yurek. buradan anca sallarız biz ötesi olmaz..
sadece eses
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 09:05
Yok Virüs'dü, Yok Aidiyat Duygusuydu , Yok Algı Operasyonu Yapıyorlar Diyordu; Aslında Hepsi Kendisi Algı Operasyonlarını Yapan da Ta Kendisi Dün Sayın Milletvekilimiz Adına Açılmış Sahte Bir Hesaptan Harun Karacan Mesut Hoşcan'ı Destekliyor Diye Mesaj Göndettir Sonra Sen Çık Algı Operasyonlarından Virüslerden Bahset ...

Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 09:17
Alıntı yapılan ESZAFER

SON MEDENİ TEPKİMİZ !!!
Taraftarlarımız yaşananlara tepkilerini konvoy oluşturarak gösterecekler...
Eskişehir halkına haykırışımızdır.
Eskişehirspor'u bitirmek için elinden geleni ardına koymayanlara son medeni tepkimizi göstermek adına tüm Eskişehir Halkını tüm taksicilerimizi dolmuşlarımızı otobüslerimizi özel araçlarımızı kısacası gelinen noktada isyan eden herkesi yarın (Perşembe) 20:00'da Polatkan Migros önünden araçlarımız ile konvoy yapıyoruz.
Sayın valimiz ve seçilmişlerimiz artık bu taraftarın ve halkın sesini duyun. Sevdamızla alay ediyorlar. Bu camiayı ve şehri karıştırmak istiyorlar.
Tüm Halkımızdan konvoyumuza katılım bekliyoruz.
KONVOYA KATILMAK İSTEYENLER
07.01.2016 Perşembe 20:00

Sosyal medyada böyle bi organizasyon gördüm neden bu forumda paylaşılıpta daha fazla katılım sağlanması düşülmüyor anlamıyorum ben şehir dışındayım ama imkanı olan arkadaşlar Allah Rızası Eses aşkı için katılsın

Arabası olan herkes katılsın Başka ES-ES yok . . .
AnTiBiZaNs
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 09:24
Yukarı
neandertal Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı neandertal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 09:32
Alıntı yapılan erkaneses2626

Şurada örgutlenelım cumartesı kongreyı basalım işte neferı altesı 65i eskodu açıgı herkes gelsın. Sokmayalım mesut hoscan denen adamı oraya.. Ama nerede bızım taraftarda o yurek. buradan anca sallarız biz ötesi olmaz..

Gidişat bunu gösteriyor, M.H'nın adaylık açıklamasından sonra taraftarın sabrı tükendi ve sosyal medyadan hareketlenmeye başlanıldı. Bu gidişle M.H bütün Türkiye'ye rezil kepaze olup terk edecek gibi...
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 09:48
Bu kaos durumunda taraftar grupları sessiz Unhappy Yoksa taraftarın değil yönetimlerin grupları olmaya mı soyundular yine...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 10:01
Alıntı yapılan ESZAFER

SON MEDENİ TEPKİMİZ !!!
Taraftarlarımız yaşananlara tepkilerini konvoy oluşturarak gösterecekler...
Eskişehir halkına haykırışımızdır.
Eskişehirspor'u bitirmek için elinden geleni ardına koymayanlara son medeni tepkimizi göstermek adına tüm Eskişehir Halkını tüm taksicilerimizi dolmuşlarımızı otobüslerimizi özel araçlarımızı kısacası gelinen noktada isyan eden herkesi yarın (Perşembe) 20:00'da Polatkan Migros önünden araçlarımız ile konvoy yapıyoruz.
Sayın valimiz ve seçilmişlerimiz artık bu taraftarın ve halkın sesini duyun. Sevdamızla alay ediyorlar. Bu camiayı ve şehri karıştırmak istiyorlar.
Tüm Halkımızdan konvoyumuza katılım bekliyoruz.
KONVOYA KATILMAK İSTEYENLER
07.01.2016 Perşembe 20:00

Sosyal medyada böyle bi organizasyon gördüm neden bu forumda paylaşılıpta daha fazla katılım sağlanması düşülmüyor anlamıyorum ben şehir dışındayım ama imkanı olan arkadaşlar Allah Rızası Eses aşkı için katılsın

bu organizasyon heryerde belirtilmeli
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2016 saat 10:21
Mesut Anemon otele yaklastirilmamali adam resmen dalga geçiyor bizlerle
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır