eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 18:36
Alıntı yapılan EsBigEs

Boşa kimse ümitlenmesin kongre üyelerine hele hiç bel bağlamasın içerde kemik 250 oyu hazır diyorlar..O yüzden gidecek diye kimse ümitlenmesin..
O Zaman Cumartesi Gününün Ertesi Günü Takımın İsmini de Hoşcanspor Olarak Değiştirsin Bizde Eskişehirspor'u Kalbimize Gömelim ve Bir Zaman'lar Eskişehirspor'u muz Vardı Diyelim ....
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 19:14
Mesut aday olursa sürekli Kıvırip duruyor ve de kazanırsa büyük felaket olur bunu kimse kaldiramaz
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 19:19
Kendi çıkarlarını ES ES in çıkarlarından üstün gören bazı kongre üyeleri SİZLERİ DE SEVİYORYUZ...
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 19:20
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Halil ÜNAL Adaylıktan ÇEKİLMEDİ..Asparagas haber hepsi.Ayrıca harun karacanın da hoşcanı desteklediği yalan.Hepsi hoşcanın algı operasyonları.Kendi adaylığıda yalan hala bekliyor.

Adaşım inşallah dediğin gibidir sinirden kendi kendimi yiyorum....
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 19:57
çok garip...biz destek versek de vermesek de bunlardan biri başkan olacak. birinin ötekinden ne farkı var bu kadar kampanyalar düzenlenecek anlamadım. facebookta da çelşitli paylaşımlar oluyor gittiği gün kurtuluş günü gibi. yahu biz hala farkında değil miyiz bu kulübü bizlerden başka kimse düşünmüyor. bırakalım hoşcan ı halil i... insanların peşinden gittik adamlara destek verdik kulübü ne hallere getirdiler. şimdi başkan kim olursa olsun bu günün sorumluları olan iki adamdan birinin peşinden gitmek destek vermek kulübe yapılan en büyük zarardır. bu adamlardan herhangi birine destek verildiği zaman karşılıklı bir tartışma bir gerginlik oluyor ve kulüp bu iki adamın gitgelleriyle arada heba oluyor. taraftarın çoğunluğu bu iki adamı da istemiyor. esas bunu belli etmemiz gerekirken biz kim başkan olursa diğerine destek veriyoruz. yani halil ünal başkanken de mesut hoşcanı böyle isteyenler oldu. biz bu kulübü bu bakış açısıyla değiştiremeyiz. kulübü ligde tutacak bizleriz samet hocadır. gerisi hikaye. samet hocanın istediği topçular için kaynak illaki bulunacak. bunu mesut hoşcan da yapar halil ünal da. önemli olan kulübü bu işi kotaramayan iki başkandan da arındırmamız.

kısaca ikisinden birine destek vermek bu kulübe yapılan en büyük zarardır. yesinler birbirini biz bu oyuna alet olmayalım.. bakın biz birinden birini tuttukça bu adamlar kendilerini güçlü görüyor kulübün sahibi gibi görüyor ve bu işler onlara prim kazandırıyor. adamlar eskişehirspora hizmet edeceğine biz ve kulüp bu adamlara hizmet ediyoruz...
Yukarı
isvicre26 Liste gör
Yeni Yazar

salih poyraz
Yer: isvicre
  Alıntı isvicre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 20:57
Evet Halil Ünal zamaninda kulubün borcu artti ama takimin degeri de vardi .üst siralari zorlayan kalite vardi. Avrupa kupaari maclari vardi.buram buram kaliteli oyun ve oyuncu vardi.

Mesut Hoscan zamaninda borc azalmadi artti. Takimin degeri dörtte bir azaldi.üst tarafi zorlamayi birak düsmekten zor kurtulduk ki bu sene kurtulamayiz gibi.takim da kalitenin k si kalmadi.herkesin dalga gectigi bir takim olduk.rezalet futbol . rezalet kadro rezalet yönetim hepsi rezalet.

yok arkadas ben halil ünal i tercih ederim kimse kusura bakmasin.borc yapmis ama borc kadar takimin degeri vardi. hoscanin satmadigi yollamadigi adam kalmadi ama borc azalacagina cogaldi bu nasil is arkadas.

Allah askina taniyan gücü olan biri varsa su mesut hoscan i ikna etsinde aday olmasin.
Gurbette eses e asik olan bu kisi sesimi duyanlara yalvariyor mesut hoscan i aday olmaktan vazgecirin.
her yerde es es
isvicrede de es
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 21:18
Levent Karaca Eskişehir'e geliyormuş adaymış
ES-ES
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 21:20
Bu kriz ortamını yönetemez ve birliği sağlayamaz Hoşcan arkasında sağlam ekipde bulamaz bu saatten sonra tek başına bu savaş verilmez o yüzden seçime mudail olmamalıdır .. Taraftar ikisinide istemiyor ama Halile bi parça günü kurtarmak adına razı Hoşcanın şuan yapacağı en büyük hizmet Esesin hayrı için seçimde geride durup dışardan destek vermek kavga ortamı yaratmamak olacaktır yoksa bu camia Hoşcanın başkanlığında yeni bi yönetimi kaldıramaz
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 21:26
Alıntı yapılan nkÜnieses

Bu haber doğrumu bilmem ama şurda 2 gün sonra kongre var ne zaman gelecek ne zaman yönetim için üyelerle görüşüpte listesini yapacak zor dostum zor .. bari gelirken yanında Adebayoru felanda getirsin
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 21:32
Alıntı yapılan ESZAFER

Alıntı yapılan nkÜnieses

Bu haber doğrumu bilmem ama şurda 2 gün sonra kongre var ne zaman gelecek ne zaman yönetim için üyelerle görüşüpte listesini yapacak zor dostum zor .. bari gelirken yanında Adebayoru felanda getirsin

Levent Karaca ismine prim verilmesine cok kızıyorum   bu adam konusmalarıyla pek inandırıcı gelmiyor bana göre tamamen reklam amacıyla  sürekli gündeme gelmek istiyor
Takım yolunda giderken hicbiri piyasada yoktu  takım tökezledi herkes reklam icin kosuyor
Olurda kazayla  baskan felanda olursada  vayy  halimize    
Sonra kacan mutahitler gibi Levent karaca ararızz.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır