eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 10:24
Zamanında bir mezarcı varmış. Cenazeleri gömdükten sonra kabri açıp altın dişleri falan sökermiş. Millet kızar lanet eder genede çok fazla ses edemezmış.sonra mezarcı ölmüş,ahali sevinmiş tabi. Sonra yerine başka bir mezarcı gelmiş. Bu mezarcı ölülerin hem dişlerini söküyor hemde kadın erkek, yaşlı genç demeden beceriyormuş. Millet ölen mezarcıyı arar olmuş.
Şu günlerde bizim durumda tıpkı bu hikayeye benzedi. M.h ilk seçildiğinde Adalar bir pankart asılmıştı Gelen Gideni Aramasın Taammı Hacım diye. O zaman çok gülmüştüm. Keşke gülmeseydim
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 10:28
Aday olacağı belliydi nasıl dalga geçti ama bizimle bize böyle başkan yakışır arkadaşlar
sevinmek için sevmedik
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 10:39
HOSCANA ACIK MEKTUP

Sen hala neyin hirsindasin be adam? Senin kendi isin gucun yok mu? Senin yanlis yonetiminden oturu Eskisehirspor'un borcu katlanip artti, diyelim ki kendi cebinden cikarip verdin - kimsenin parasi kalmaz bu takimda. Alirsin parani.

YETERKI DEFOL GIT Artik
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 10:45
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor'da, 9 Ocak'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda mevcut başkan Mesut Hoşcan, yeniden aday olacağını açıkladı.

Hoşcan, yaptığı açıklamada, siyah-kırmızılı kulübün zor günlerden geçtiğini ve bu nedenle yeni bir oluşumun önünü açmak için yönetim kurulu olarak olağanüstü genel kurula gitme kararı aldıklarını hatırlattı.

Gelinen sürede hiçbir oluşum harekete geçmediğini ifade eden Hoşcan, "Bunun yanında eski başkanlardan Halil Ünal önceki gün düzenlediği basın toplantısında hem kulüple hem de şahsım ve yönetimimle ilgili itibarsızlaştırıcı açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine 9 Ocak'taki genel kurulda yeniden aday olmaya karar verdim" diye konuştu.
- See more at: http://m.ligtv.com.tr/haber/mesut-hoscan-yeniden-aday#sthash.GNkGbih6.dpuf
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 11:09
hangi yüz ile hala aday oluyor harbi çok değişik bir kafaya sahip yüzsüz herif
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
hakanselim76 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hakanselim76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 11:10
Mesut Bey in derdi belli Halil Ünal a bırakmak istemiyor ve bu sebeble yeniden aday,şu durumda Halil Ünal ın adaylığı da anlamsız zira iki sefer Hoşcan a yenildi.Hoşcan mücadele etmeyi seçti ve şu saatten sonra üstündeki yük çok ağırlaştı.Madem devam dedi iyi transfer yapmak zorunda ve tabiki ne yapıp edip takımı ligde tutmakla mükellef.Karar başkan ın ben Es es kurtulsun yeter zihniyetindeyim ve açıkcası siyasi görüşüm gibi alternatif çıkmıyor,her ikisini de istemiyorum o halde başkan ın kim olacağını önemsemiyorum.Es es yeni stadında Süper Lig de ol-ma-lı-dır. NOKTA
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 11:30
zaten düşmedik mi
şu adam ilk iç saha maçında ana bacı sövelim 90 dakika
hem fb maçında bütün türkiye izlemeyecek mi?
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 11:56
Halil idi Mesut idi ,Halil idi Mesut idi ,Halil idi Mesut idi ...

İmkanı olupta şu durumda başkanlığa aday olmayan diğer zat-ı muhteremlerin Eskişehirspor sevgisinden şüphe ederim....

Elimizde bunlar var seç birini derseniz...
Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler sağolsunlar....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 12:17
Sadece Halil e kaldiysak, çok da mühim değil Hoşcan in başkan olması.
Diyelim ki H.Ü. tekrar seçildi ve hakikatende ligde tuttu.
Huylu huyundan vazgececek mi?
Gelecek yılların yayın gelirine kadar temlik koyduran, kaçırdığı vergilerden dolayi trilyonlarca parayı faiziyle vergi dairesine kendinden sonraki nesillere kanbur gibi birakan bu adam degil miydi?
Sonra gelmiş inanilmaz takim kurmustum milli sol bek yedek oturuyordu ( milli spl bek de volkan yaman), dede oynuyordu falan filan.
Ulan istersen Los Galacticos u kur, iki yıl sonra klübun kapısına kilit vurulucaksa alacaklilar senin yolsuz islerinden dolayi klubun anahtarina kadar alacaksa afedersin koymuşum o iki istanbul eskisi transferinin tutma ihtimaline.
Neymiş çalıyor ama yapıyormuş.
Günü kurtaranlar ile bu kadar olur gerçi suan halil unal dan medet ummak, adamın aslında işi çok iyi bildigini gosteriyor, maalesef bazı isler boyle yürüyor bu topraklarda.
(Adettendir,ben de mesut hoşcan in net olarak başarısız ve futboldan zerre anlamadığını, tek adamciliğa devam ettiğini ve şu koca camiya yakismadigini kabul ediyorum.)
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2016 saat 13:09
Niye kongre yapıyorsun ? Yönetim oluşturamıyorsun .
Yönetimin  futbolun f sinden anlamayan kulübe para bulamayan insanlar olacak.
Amatörlüğe devam.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır