eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 22:31
Halil ünal kurnaz,kötü niyetli bir yönetici. Bugünlerin baş sorumlusu. Mesut hoşcan iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Yalnız beceriksiz. Halil, mesut hangisi diye sordalar mesut derim
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 22:54
Gözümün önünden o rezillik hiç gitmiyor. Aziz Yıldırım önde, arkasında Halil Ünal ona dalkavukluk yapıyor. O gün herkes bizden febeye gerekeni yapmamızı bekliyordu lakin sahada al gülüm ver gülüm oynayan rezil bir kadro vardı. Şimdi bu adamlar mı bizi düzlüğe çıkaracak. Halil Ünal'ın boğaz sefası haberlerini basından takip etmek istemiyorum ben. Yazıklar olsun bizi bunlara mecbur edenlere, yazıklar olsun bu şehrin zenginlerine, yazıklar olsun şehrin ileri gelenlerine. Baş aşağı çakılırken la fonten'den masallar dinliyoruz. Denize düşmüşüz yılana sarılıyoruz, yılan yarın öbür gün bir tarafımıza kaçacak haberimiz yok.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 23:03
Hukuken şike olmadığı tespit edilmiş ama bazıları hala trabzonlular gibi şike allah şike konuşup duruyor.3 temmuz şike sürecinin altında cemaatin olduğu kabak gibi ortaya çıkmış hala şike diye gezinmek bize zarar verir.

Kimi diyor düşelim onurumuzla kardeşim basit mi işler öyle düşelim demek düşersek amatöre kadar gideriz.Kimse gözümünüz yaşına bakmaz.Yine biz bize kalırız çıkarmak için süper lige belki ömrümüz yetmez. Haziran ayına kadar mecburen kim gelirse gelsin kümede kalmak için destek vereceğiz.Küme kaldıktan sonra tekrar seçim yapılır o zaman listeler çıkar herkes kafasına göre oy verir

Ligin son sırasında demir atmışız futbolcular kaçmaya yer arıyor halil ünalda ,mesut hoşcanda kişisel tartışmaları bi kenara bırakıp ortak liste çıkması lazım.

Esesimizi ulusal gazete köşelerinde aradığımız,trt 2 de gece yarılarında 2.lig b dosyası programında 1 dakikalık özetini beklediğimiz,radyo sesten maç dinlediğimiz günleri ne çabuk unuttuk.Buralara kolay gelmedik mantıklı olalım lütfen..Halilci mesutçu demek yerine kim Eskişehirspora kısa vadede çözüm getirecek onu desteklememiz lazım..Sonra çok ah vah ederiz..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 23:22
Arkadas, Konyali bir arkadasimdan bugun Esesin haline cok uzuluyorum tarzi laflar duydum ya.
Adamin gs'yi birakip memleketinin takimini tutmasini saglayan ben, bu laflari bu adamdan mi duyacaktim.
Merak edip Konyanin durumuna baktim. 26 puanla 7. Siradalar. Transfermarkt degeri 30m euro, bizimki 31m euro.
Torkudan 2014'de aldiklari para (isim+forma+stad ismi) 6m tl, bizim etiden aldigimiz sadece forma 5m tl.
Simdi lutfen siyaset falan demeyelim, dogru yonetim aradaki fark.
Super ligin sadece adi super, dogru yonetimle ligde kalmamiz imkansiz degil ancak su an ki tablo ile imkansiz otesi.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 23:26
Alıntı yapılan alyans9999

Alper Potuk (Hoşcan geldiğinde satıldıydı,parasını peşin aldıklarını sanmam çünkü fener Emenikeyi bile 24 ay taksitle aldı Karabük ten)H.Ünal bıraktığında Alper Potuk harici takım bozulmamıstı.

Alper'in parası peşin alındı, kulübün kasasına bile girmedi.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 23:35
Halil Ünal açıklamalarında özetle bu yönetim beceremedi ama mevcut durumda ben de tek başıma bu yükün altından kalkamam, destek olunması lazım, destek gelirse aday olurum demek istemiş.
Mesut Hoşcan da şimdiye kadar resmi aday çıkmaması nedeni ile dün takımı sahipsiz bırakmayız tekrar aday oluruz, ama destek olunması lazım, içinde bulunduğumuz durum benim tek başıma çözebileceğim bir durum değil anlamına gelen açıklamalar yapmış.
İkisinin de görmek ve anlamak istemediği, istedikleri destek ikisine de gelmez. İkisi de güvenilirliğini ve inanılırlığını kaybetmiş kişiler. Ama şöyle de bir açmaz var, ikisi de biz adayız dediği müddetçe başkaları çıkmaz. Şayet Eskişehirspor'u gerçekten seviyorlarsa artık çekilmeleri lazım. Tekrar ediyorum Eskişehirspor'un içinde bulunduğu durum Ahmet'in Mehmet'in çözebileceği durum değil. Herkesin el ele verip gücü ölçüsünde destek olması lazım. Bunun ilk koşulu da Ünal'ın da Hoşcan'ın da artık kenara çekilmesi.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ATG-ESES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ATG-ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 00:12
Ne Halili ne Mesutu ne de onlarla bağlantılı bir adamı istiyorum. Ama ne yazık i böyle bir ihtimal yok gibi.
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 01:01
bugün net olan şuydu arkadaşlar:

hepimiz cidden psikolijik olarak çok yıprandık, kim ne derse desin inanın herşey eskişehirsporumuz için.

artık ne olacağına veya neler olmayacağına bile karar veremiyoruz. fakat şu bir gerçek mesut 2.5 yıldır sadece tüketmiş takımımızı, elde avuçta bişey bırakmamış. sonra yanındakiler tek tek nasıl da kaçtı. e sarar s zengin aladdin çoban b sıtkı saraç bahadır unalan .... arkalarına bile bakmadılar bunlar bildiğiniz mesuttan kalır yerlerı yok.

halile bakıyorum yönetimdekilerin hepsi birbirlerinden pislikler. hırsızı uğursuzu sahtekarı....

şuan iki aday var . mesutu saymıyorum bile.
fakat halil tam bir canbaz, yönetimi de umarım hayırlı insanlarla doludur.
zaten başka çare de kalmadı halil in başkan olmasından başka.

siyasiler, bürokratlar işadamları taraftarlar ne kadar destek verir bilmem ama halil bugün maddi destek istedi.eğer maddi destek alırsa başkan adayı olacak verirlermi bilmem.

göz nurumuz herşeyimiz eskişehirsporumuza bişey olmasında tek temennim bu.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 07:01
Zor abi bee
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 07:42
daha öncedeç ok yazdım.halilci ünalcı diye bu işin en temiiz tarafı olan taraftarı bölmeye gerek yok.takım bitmiş ,yönetim yok,para yok,herkes kaçma peşinde,bu kulüb düşünün ki ligde 5. olsa tonla adam çıkar başkan olayım böyle bir ortamda halil ünalın bile aday olması gerçekten büyük iş.bu kulüpleri buralara getiren ekip hoşcan ve kendi yönetimi.tutturdular bir mali yapı para para diye diye kulübü düşürecekler.bakın arkadaşlar bu ligde borcu olmayn kulüp yok.gençler birliği falanda hikaye.bu borçları ödeyecek kulüpte yok.geçen hafta yine yazdım  toplam borç 3milyar 970 milyon tl civarında sırf faizler için banlkalaraa 400 milyon liraya yakın para ödüyor bu kulüpler.iş sadece adam almamak değil doğru yönetememek.şehrin dinamikleri harekete geçerse ki zannetmiyorum ,bu takım belki bu sene ligde kalabilir.yoksa halil ünalın başkan olması meselesi değildir bu saatten sonra mevzu.hoşcannın daha ne yapacağı bile belli değil.bir bakıyorsun yokum diyor.sonra dalga geçer gibi aday olma ihtimalinden bahsediyor.bu arada zaten lig başlayacak.fb maçını atladık rize maçına kadar bu takımın hazır olması gerekiyor.artık hoşcan gelmesinde kim gelirse gelsin pozüsyonuna düştük.ancak gelende çok fazla bir şey yapamayacak gibi görünüyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır