eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:01
Halil Ünal:2,3 yıl önce formayı sırtında gururla taşıyan taraftarımız Formayı çıkarttı attı.Utanıyor..
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:02
Ee Halil Ünal şimdi aday mı değil mi ?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:02
yönetim kurulunu hazırlamış.mutlaka kenarda hazır bekleyecek.hoşcan bir an önce aday olmadığını net olarak açıklasın.kalkıpda adayım derse bu takım zaten o dakka düşmüş olacak.ünal ve başka hiç bir aday yönetime girmez

Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:07
mesut kıvırıp durduğu için bugün aday yarın değil diğer gün aday falan h unalda bunun netleşmesini mi bekliyor bişey anlamadım
Yukarı
Saint_EsEs Liste gör
Deneyimli Yazar

sedat
Yer: eskişehir
  Alıntı Saint_EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:13
Alıntı yapılan gogo26

yönetim kurulunu hazırlamış.mutlaka kenarda hazır bekleyecek.hoşcan bir an önce aday olmadığını net olarak açıklasın.kalkıpda adayım derse bu takım zaten o dakka düşmüş olacak.ünal ve başka hiç bir aday yönetime girmez

Büyük olasılık Mesut Hoşcan Cuma günü aday olduğunu resmen açıklayacak. Halil Ünal bir kez daha kaybetmek istemiyor. O yüzden Halil Ünal geçmiş iki kongrede olduğu gibi açıkça aday olduğunu söyleyemiyor. Eğer Hoşcan aday olursa zaten aday olmayacak. Eğer Mesut Hoşcan adaylığını açıklarsa tek listeyle girip seçimi kazanacak. Eskişehirspor'da uçurumdan daha hızlı bir biçimde yuvarlanacak.
Halil Ünal'ın söylediklerine gelirsek...
Söylediklerinde haksız olan tek bir taraf yok. Kulübün şimdiki halinin nedini olarak Ünal'ın bıraktığı borçlar mazeretine şahsen inanmıyorum. Çünkü Halil Ünal giderken tek bir kere "kulübün borcu var" diye şikayet etmedi. Hangi takımın bugün borcu yok? Ama biz 100 Milyon borç rakamını duyunca korktuk, takım gidiyor sandık. Oysa 100 Milyonluk borcun karşısında da 100 Milyonluk takım vardı. Kulüp ekonomisi bir şekilde döndürülüyor ama maç gününü iple çektiğimiz bir takımımız da oluyordu. Dahası tüm ülke bizi konuşuyordu. Halil Ünal'ın da dediği gibi Eskişehir en korkulan deplasman oluyordu, tıpkı 70'li yıllarda ki gibi herkesin çekindiği deplasman oluyorduk. Dahası hedefimiz vardı ve o hedef Avrupa'ydı.
Yani Halil Ünal haklı beyler...
Aziz EsEs
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:21
H.Ü bu saatten sonra ihalenin üzerine kalmasina sicak bakmiyor M.H ile ortak liste cikarmak istiyor.

Klübün bu duruma düsmesine ikiniz sebeb oldunuz baska bir yönetim yoksa beraber Klübü düzlüge cikarmak icin kollari sivayin.

Aksi taktirde bu Sehir ikinizide unutmiyacak...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:22
Helal olsun Halil Ünala taraftar dernekleri hemen aciklamali destegini mesuta acik kapi birakilmamali
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:25
Yerden göğe kadar haklı Halil Ünal. eğer Mesut hala ben adayım diyecekse Allaha havale ediyorum kendi hizmet etmediği gibi milletinde önünü tıkıyor ya şu klubün yakasından bi düş defol git git nefret ettirdin kendinden
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:39
Biz bitmisiz haberimiz yok be
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 17:48
Dustugumuz hallere bak...
Allah davul etsin sizi...
Eskisehirime de yaziklar olsun...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır