eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 13:07
Alıntı yapılan EsesLi Onur

5 gün sonra kurtuluyoruz inşallah mide bulandırıcı insandan

onur insallah kurtulcagiz ama bir sey soracam gecen gün yazdin iyi adamlar alicaz diye bunlari kim alicak yada samet hocanin istedi adamlarmi iyi bali bunu söylede heycan yapalim
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 13:20
Bu donemde aday olmak çok mantıklı.. Takım kotu gidişi devam ederse ihale zaten hoscana kalır. Takım duzelırse yenı baskan kahraman olur.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 13:26
Pardon yazim neden kaldirildi???
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 14:03
Alıntı yapılan ulm26

onur insallah kurtulcagiz ama bir sey soracam gecen gün yazdin iyi adamlar alicaz diye bunlari kim alicak yada samet hocanin istedi adamlarmi iyi bali bunu söylede heycan yapalim

Ben yazmadım abi onu Esesli emre 26 arkadaş yazdı
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 14:47

Alıntı yapılan ulm26

Ben yazmadım abi onu Esesli emre 26 arkadaş yazdı

pardon kardesim kusura bakma
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 14:52
Alıntı yapılan Burak2626

Mesut Hoşcan Tekrardan Adaymış Düşürmeden Gitmeyecek Anlaşıldı.

Aday olduğu yok..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
  Alıntı essukru26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 15:03
Halil ünal bugun saat 17:00 de basın toplantısı yapacakmış süha bozkurt yazmış.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 15:05
BAŞKANIMIZDAN AÇIKLAMA
04.01.2016

HOŞCAN: “KULÜBÜMÜZÜN BU SÜREÇTEN ETKİLENMEMESİ İÇİN GEREĞİNİ YAPIYORUZ.”

Bir hafta önce kamuoyunda oluşan soru işaretlerini gidermek amacıyla bir açıklama yayınlamıştım. O açıklamada 9 Ocak tarihinde yapılacak Genel Kurul’da aday olmayı düşünmediğimi dile getirmiş ve hem Genel Kurul tarihine kadar hem de o günden sonra Kulübümüzün önünü açacak her türlü çalışmayı yürüttüğümü, bilgi isteyen herkese kapımızın açık olduğunu dile getirmiştim.

9 Ocak tarihinde Olağanüstü Genel Kurul ile yeni bir döneme girecek olan Eskişehirspor Kulübü’nün mevcut işleyişi aksamadan yürümektedir. Eskişehirspor Başkanı olarak eksiksiz bir şekilde görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmekte, kulübümüzün herhangi bir istikrar ve devamlılık sorunu yaşamaması için ne gerekiyorsa yapmaktayız. 

Takımımız şu an itibariyle Antalya’da devre arası kampını daha önce planlandığı gibi yapmaktadır. Hocamız Samet Aybaba ile ikinci yarıda daha kuvvetli bir ekip kurmak için, transfer çalışmalarını birlikte yürütmekteyiz. Şu an itibariyle, hangi pozisyonlara, hangi oyuncuları transfer edeceğimizi belirlemiş durumdayız.

Süreç tarafımca yakından takip edilmektedir. Eminim, camiamız bu süreçte endişe yaratmak isteyen söylemlere prim vermeyecektir.

Eskişehirspor’un yaşadığı sıkıntıların nedeni ortadadır. Türk futbolundaki birçok kulüp maddi sıkıntı yaşamaktadır, Eskişehirspor’umuz bu maddi sıkıntıları en fazla yaşayan kulüplerdendir.

Kulübün, hangi mali şartlarla mücadele ettiği, camiamız tarafından bilinen bir gerçektir. İlk günden beri verdiğimiz gelir üretme, kaynak sağlama, mali disiplin çalışmaları, bu dönemde de aynı hızla ve istikrarla devam etmektedir. 9 Ocak tarihine kadar, maddi sıkıntıları çözmek için de var gücümle çalışmaları sürdürüyorum, sürdürmeye devam edeceğim. Genel Kurul’dan sonra da görev alacak yönetime hem bu konuda hem de her Eskişehirspor taraftarının üzerine düştüğü şekilde çözüm için destek olmayı sürdüreceğimi daha önce de açıklamıştım.

Eskişehirspor’un yaşadığı sorun kimin başkan ya da yönetici olacağı değil, yukarıda bahsettiğim problemdir.

“Kulübümüzün önünün açılması” talebine, her dönemde olduğu gibi olumlu karşılık veren bir Başkan olarak bu dönemde de gelen talepler üzerine Genel Kurul kararı aldığımızı açıklamıştım. Genel Kurul kararı almamızın ardından, en büyük isteğim, Eskişehirspor’un yaşadığı sıkıntıların konuşulması, değerlendirilmesi ve hem camiamızın hem de Eskişehir’in onay vereceği yeni bir yönetimin tartışılarak karara bağlanmasıydı. Olağanüstü genel kurulun, bir camia içi çatışmadan çok, temel sıkıntıların ve Eskişehirspor’un geleceğinin şekilleneceği bir genel kurul olması taraftarımız ve kongre üyelerimiz için de birinci önceliğimdir.

Genel Kurul’a kısa bir süre kaldı. Aday olmak isteyen herkese, kulübümüzün kapılarının sonuna kadar açık olduğunu, mevcut durum hakkında detaylı bilgi talebi olması durumunda her türlü yapıcı işbirliğini ve desteği vereceğimizi kamuoyu önünde defalarca dile getirmemize karşın, şu ana kadar hiçbir aday bu desteği kullanmayı tercih etmemiştir.

Hep belirttiğimiz gibi, Eskişehirspor Kulübü’nün herkes tarafından kabul görecek bir yönetime ihtiyacı vardır.  Kulübümüzün geleceği açısından, finansmanla ilgili somut ve kalıcı gelirler üretilmesi konusu bu genel kurulun ana meselesi olmalıdır.

Bütün yaşananlara rağmen, Eskişehirspor’umuzun sıkıntılarından kurtulması için her türlü çalışmayı yürüttüğümüzü ve Kulübümüzün bu süreçten en az etkilenmesini sağlayacak önlemleri aldığımızı, bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Saygılarımla,

Mesut Hoşcan

Eskişehirspor Kulübü Başkanı

Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 15:06
Takımımız şu an itibariyle Antalya’da devre arası kampını daha önce planlandığı gibi yapmaktadır. Hocamız Samet Aybaba ile ikinci yarıda daha kuvvetli bir ekip kurmak için, transfer çalışmalarını birlikte yürütmekteyiz. Şu an itibariyle, hangi pozisyonlara, hangi oyuncuları transfer edeceğimizi belirlemiş durumdayız.

9 Ocak'daki Genel Kurul Var Aday Değilsiniz Ama Transfer Yapmaya Kalkıyorsunuz; Ap Açık Çıkın 2,5 Senede 3 ncü Kongreye de ADAYIZ, Batırdık Bitireceğiz ve Bitirmeden Gitmeyeceğiz Diye Söyleyin ...AngryAngry

Bu Adamın Bırakmaya Hiç Niyeti Yok ....AngryAngry 
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2016 saat 15:09
Genel Kurul’a kısa bir süre kaldı. Aday olmak isteyen herkese, kulübümüzün kapılarının sonuna kadar açık olduğunu, mevcut durum hakkında detaylı bilgi talebi olması durumunda her türlü yapıcı işbirliğini ve desteği vereceğimizi kamuoyu önünde defalarca dile getirmemize karşın, şu ana kadar hiçbir aday bu desteği kullanmayı tercih etmemiştir. LOL  LOLLOLLOL

2,5 Yılda 3 Tane Genel Kurul , Takımın Hali ve Kadro Kalitesi Devraldığınızdan Bugüne REZİL DURUMDA, 15 Tane Senin Oyuncun TFF'ye Seni Şikayet Ediyor  Hala Kendinizi Bulutların Üzerinde Görmeye Devam EdiyorsunuzAngryAngryAngryAngry
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır