eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 16:09
Merak etmeyin Halil Ünal bugün yarın açıklar adaylığıni Mesuta bırakmaz eğerki Halil bile aday olmazsa işte o zaman bizimde bilmediğimiz çok ciddi daha beter sıkıntılar var demektir..
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 17:43
bence halil mesut kendi iç hesaplaşmalarını yapamadılar kimin aday olacağına karar veremediler...
İlk NefES Son NefES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 20:07
Alıntı yapılan hakan_esk1

mesut başkan adaylığına soyunuyor tekrardan.
size söylemiştim bu adam sinsi planlar içersinde diye.
halil ve ılgaz bir an önce elini çabuk tutmazsa mesut farklı planlarla geliyor.

sen burada aday olacak bomba bomba diye gezdin hala yalan yanlış yazıyorsun mesut hoşcan aday olmayacak!
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 21:33
ben Mesut un yeniden aday olmasından vede bizi düşürdüğü bu rezil durumdan kurtarmasından yanayım...bizi bu duruma kim düşürdüyse, yine o çıkaracak...burada Mesut u kayırdığımdan değil düşürdüğü durumdan çıkarması için yeniden aday olmalı...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 21:56
Alıntı yapılan müfitkabal

ben Mesut un yeniden aday olmasından vede bizi düşürdüğü bu rezil durumdan kurtarmasından yanayım...bizi bu duruma kim düşürdüyse, yine o çıkaracak...burada Mesut u kayırdığımdan değil düşürdüğü durumdan çıkarması için yeniden aday olmalı...

Peki sence çıkaırmı Mufit abi ? Bence vizyon ve misyon olarak yetersiz o yüzden çıkaramaz dahada batırır
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 22:14
Mesut Hoşcan gerçekten iyi niyetliydi. Maliyeti düşürüp borcu azaltayım, sportif başarıda olur bu futbolcularla diye düşündü. Keşke olsaydı bizimde işimize gelirdi fakat olmadı. Futbol kötü olunca gelirde olmadı. Yapamadı. Oda istemezdi bunu emin olun ben gayet iyi tanıyorum. Keşke daha önce bıraksaydı başkanlığı, herşey için geç olmamıştır inşallah..
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 22:19
Müfit bey,Sportif başarısızlığın nedenini nasıl açıklayabiliriz?Başarısızlığın tek nedeni mi vardır?Yoksa birden fazla neden sayabilir miyiz?Biraz düşünelim!Yanıt yazmak zorunda değilsiniz!
Ateş Ülker
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 22:26
mevcut yönetim gitsin diye kongre gününü iple çekiyorum. lakin az önce H.Ü gelirse sergen yalçın teknik direktör olacak diye bir haber okudum. tüylerim diken diken oldu. Allah'ım sen bizi koru. mevcut yönetim gitsin hoca kalsın diyorum ben. yeni maceralara hiç ama hiç gerek yok.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
hakanselim76 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hakanselim76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2016 saat 23:08
Yönetimler hararetli,iştiyaklı başlıyorlar fakat sonunda bakıyorsun başkan ve 1-2 yönetici herşeyi idare ediyor yani gerçek anlamda koordine yönetim tesis edilemiyor.Mesut Bey bence de güzel işler yapmış ancak iktisat yapma politikasını eline yüzüne bulaştırmıştır.Mesela limit koymuş üstünü vermem demiş,bonservis ödemeden transfer yapmıştır ki bunu anlamak mümkün ancak 12-13 futbolcu alınmış ve bunlara da para ödeyeceksin yani bedava değiller.3 adam alırsın takımı sırtlar kimse de fazla alıyor diyemez transfer 13 de 3 yakalasamla olmuyor hele bütçen darsa..Yanı sıra Ertuğrul hamlesi ne kadar doğruysa Skibbe transferi o kadar yanlış olmuştur.Yani iyi niyet yetmiyor ve koca klüp tek başına yönetilmiyor.
Yukarı
gokhan26 Liste gör
Yazar

GÖKHAN
Yer: new york
  Alıntı gokhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2016 saat 02:02
Alıntı yapılan hakan_esk1

Mustafa akgoren dedigin nedir arkadaşım?
Napmis şimdiye kadar halil gelir onun yanında mesut gelir onun yanında... sonra bir tarafları sıkışınca kaçan bir tip. Bırakin Allah aşkına adamın ne faydası olmuş şimdiye kadar.
Eski yönetimden kimseyi istemiyoruz mustafa akgoren oral Büyüksari gibiler

NEDİR Mİ? ! Trübüne girme sebebimizdir .Daha ötesi varmı 2.b de kemalpaşalarla oynarken çoluğu çocuğu kapının önünden toparlar stada sokardı .Herkes 3büyükleri tutarken övünürken belkide onun sayesinde yazın kışlık atkılarımızla okula giderdik.Mustafa akgören nedir desen belki idolümüzdü belki selam vermek için heycanlandığımız kişiydi belki o setten sırılsıklam olan teriyle meşale kokuları arasında bizi trübüne bağlayan kişiydi ama o kapalıda bir efsaneydi ;)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır