eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2015 saat 23:01
Levent karaca denilen kişi kimdir arkadaşlar?
Başkan adayı oluyor sonra dünya markası bazı teknik heyet ve oyuncular getiriyör sonra ne yaptığını bilmiyor sonra çıkıp ben başkan adayı değilim diyor.
Sezon ortasında söz vermiş 10 aralıkta adebayor ve boateng getireceğim demiş.

Herkes şahit bakalım napacak 9 ocak tan sonra göreceğiz.
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 01:11
Alıntı yapılan hakan_esk1

Halil unal gelirse;
Eski yönetiminden kimseyi istemeyiz. Jeep ci mustafa kozanlioglu kolejci Erdal Şahbaz hali ve kılimci malatyali nulla Şahbaz üç kagit ci her yönetimde ne yaptığı belli olmayan oral Büyüksari gerçek febe li igrenc zafer tuzun ve bunun sahtekar çıkarci Tayfası asla ve katı surette gelmesin.

Kendimizi kandırmayalım. Kulüple Halil Ünal ve Kozanlıoğlu arasındaki dava sonuçlanana kadar, Halil Ünal aklanana kadar Halil Ünal demeyelim nolur.

Ulan koca koca adamlar Hoşcan ve Ünal aralarında anlaşamıyolar mı? Gel beraber çalışalım sezon sonuna kadar falan diyemiyorlar mı? Abacısıdır, Hoşcanıdır Ünalıdır.. Birlikte hareket etmek bu kadar zor mu anasını satayım? Sanki Selçuklu Devleti'ni yönetecekler. Altı üstü kulüp yöneteceksiniz. Yemin ediyorum başkan olacak insan sadece dürüst olsun çalmasın çırpmasın müsaade etmesin ama 2-3 profesyoneli futbolun başına getirsin, kenara çekilsin. Başarı o zaman gelir. Dünyanın neresinde başkanlar bu kadar çok konuşuluyor? Başkan dediğin oturacak başkanlığını bilecek. Bizim ülkede herkese giyilen gömlekler ''dar'' geliyor.

Herkeste bir yönetme sevdası var arkadaş.. Çok mu zor anlamıyorum? Ayda 10 bin liraya çalışacak 3-4 tane spor yönetimi, spor hukuku okumuş elemanı getirin şu kulübe. Bi de spor psikolojisinden anlayan birini. O zaman kalkıp ayakta alkışlarız. Ama bunlar hala çevre derdinde. Yönetime girip muhabbet derdinde. Takım için kendimizi paralıyoruz diye palavra atıyolar. Elbette moraliniz bozuluyodur üzülüyosunuzdur ama icraat yapmadan oturup diz dövmek de nedir?? Hiç bir halt yapamıyorsanız gayrimenkul alırsınız kulübe, kiraları para getirir uzun yıllar boyunca. Bir tane gelir kapısı yaratabildi mi bu bahsettiğimiz isimler?

BİR TANE??

OYUNCU SATMAKTAN BAŞKA?

Biz burda isim tartışıp dururuz. Bu ülkenin futbolundan bu gidişle cacık olmaz. Bizden de böyle giderse bi cacık olmaz. Avrupaya falan gideriz yine belki ama dandik dunduk bütçeli takımlar, sırf profesyonelce yönetildikleri için bizi madara ederler döneriz.

Futbolun ruhunda amatörlük var. Olmalı da. Ancak size emanet edilmiş bir kulübü yönetirken profesyonel davranmak zorundasınız. Yöneticilerin amatör olma lüksü yok bu devirde. Önemli olan profesyonelce davranabilirken amatör ruhu da kaybetmemek.

Bıktık hepinizden. Samet Aybaba gibi 5 adam, Hikmet Karaman gibi de 3 adam şu kulübü yönetse Avrupada finallere koşarız. Çünkü ikisi de bu dengeyi muazzam kuran görmüş geçirmiş adamlar. Bizim yönetimlere gelen insanların hepsi görmemiş geçirmemiş. Emre Sarar mesela sırf Sarar diye yönetime girdi. Ne anlar abi bu adam futboldan veya futbol yöneticiliğinden? Böyle insanlar ancak kongre üyesi olmalı.

Bir kere de şaşırtın sinir krizi geçirtmeyin bize. Yazıktır ayalarımız bozuldu. 9 Ocakta şu yazdıklarımın hepsini yedirin bana
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 10:09
Başkan Halil ÜNAL arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Kim ne derse desin süper lig kurtlar sofrası başka biride bunun altından kalkamaz kimsede başkana leke atmaya çalışmasın. Böyle bir zamanda taşın altına elini koyabiliyorsa bence büyük başkan ne zaman zor da kalsa bu klup her zaman koşmuştur göreve hiç kaçmamıştır.Konuşmasıyla duruşuyla eses e yakışır başkan, o kadar tapeler yayınlandı ben halil ünal hakkında bir şey duymadım herkes başkanına teknik direktörüne sahip çıktı bizim taraftar karşı çıktı amacınız üzüm yemekmi bağcıyı dövmekmi. Hakem hatalarını en az halil ünal zamanında yaşadı bu klüp , heryerde sözünü dinletir ne konuşacağını çok iyi bilir. Bülent uygun a laf söyleyenler zamanında şimdi dört gözle gelsin die bakıyor bencede gelsin ama ersun hocamızlada devam edebiliriz bursa şampiyon olduysa ertuğrul sağlam değil samet hocanın kurduğu takımla şampiyon oldu bu bir gerçek bursa taraftarı bile bunu kabul ediyor. Kimse dert etmesin bu klüp lig de kalacak halil ünal bülent uygun veya samet hoca ile. Halil ünal ın bu takıma alamayacağı oyuncu yoktur yeterki 10 dk konuşsun istediği oyuncu ile, uyuyan devi uyandırma vaktidir arkadaşlar, bulutlar birleşmeden ŞİMŞEKLER çakmaz......
sevinmek için sevmedik
Yukarı
esesin askeri Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
  Alıntı esesin askeri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 11:04
Bazı yaşananları çabuk unutmuş olan bir taraftar topluluğu olmuşuz.HÜ.yi kurtarici karizmatik kurtlar sofrasinda bir lider yapmisiz vah halimize vah gencligimiz...
Yukarı
esesin askeri Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
  Alıntı esesin askeri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 11:10
Alıntı yapılan doğuş

Başkan Halil ÜNAL arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Kim ne derse desin süper lig kurtlar sofrası başka biride bunun altından kalkamaz kimsede başkana leke atmaya çalışmasın. Böyle bir zamanda taşın altına elini koyabiliyorsa bence büyük başkan ne zaman zor da kalsa bu klup her zaman koşmuştur göreve hiç kaçmamıştır.Konuşmasıyla duruşuyla eses e yakışır başkan, o kadar tapeler yayınlandı ben halil ünal hakkında bir şey duymadım herkes başkanına teknik direktörüne sahip çıktı bizim taraftar karşı çıktı amacınız üzüm yemekmi bağcıyı dövmekmi. Hakem hatalarını en az halil ünal zamanında yaşadı bu klüp , heryerde sözünü dinletir ne konuşacağını çok iyi bilir. Bülent uygun a laf söyleyenler zamanında şimdi dört gözle gelsin die bakıyor bencede gelsin ama ersun hocamızlada devam edebiliriz bursa şampiyon olduysa ertuğrul sağlam değil samet hocanın kurduğu takımla şampiyon oldu bu bir gerçek bursa taraftarı bile bunu kabul ediyor. Kimse dert etmesin bu klüp lig de kalacak halil ünal bülent uygun veya samet hoca ile. Halil ünal ın bu takıma alamayacağı oyuncu yoktur yeterki 10 dk konuşsun istediği oyuncu ile, uyuyan devi uyandırma vaktidir arkadaşlar, bulutlar birleşmeden ŞİMŞEKLER çakmaz......

Eski yönetiminden kimseyi istemeyiz. Jeep ci mustafa kozanlioglu kolejci Erdal Şahbaz hali ve kılimci malatyali nulla Şahbaz üç kagit ci her yönetimde ne yaptığı belli olmayan oral Büyüksari gerçek febe li igrenc zafer tuzun ve bunun sahtekar çıkarci Tayfası asla ve katı surette gelmesin.
 Bunlar iki satir yukarida kardesim sana kucuk bir hatırlatma
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 11:20
8 gün kaldı biran önce yönetim belirlensin de belirsizlikler ortadan kalksın
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 11:48
Arkadaslar cok aci koskoca sehirde aday yok....takima sahip cikacak ruh,adam,cesaret kalmamis...cok yazik..ne siyasetcisi nede isadami sahip çıkmıyor. ..
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 12:05
Eski yonetimin kongre karari asagi yukari biliniyordu..dunle bugün arasinda fark...yonetime aday olacak cok onceden ekibini hazirlar ve vakit gecirmeden ise el atar..teknik adam, transfer, planlar vs....simdi ilgazin aciklamasini okuyorumda cesaretli olmadigini hissediyorum. ..beyler ben kongrenin saglikl,gelecek yonetimin istekli oldugunu, geecek olan yonetimin bu isi basaracagini inanmıyorum. ..ne demisler persembenin gelisi carsambadan belli olur..fazla hayal kurmayalim...umitlenmeyelim...
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 12:24
Bu ismail ilgaz ve halil unal kadar kiviran da gormedim. Adama birak biz talibiz dediler. Adam 9 ocak kongre dedi bunlar yok oyle yok boyle. Gorun bak bunlar aday olmaz. Hoscanda ben olmayacaktim ama takim sahipsiz kalmasın der aday olur ardına da tekrar baskan olur. Baskan olmak isteyen coktan çıkıp aciklama yapar,ekibim bu derdi
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2016 saat 12:42
Benim bu adamlara, ne tribun liderlerine nede siyasetcilere guvenim var...benim icin efsaneler onemli..sehrinin takimini tutan adamlar onemli,sevdasinin pesinden kosanlar onemlidir...dibe kardar insekte elbette cikariz birgun...onemli eskisehirspor kulturynu unutmamak...sahip cikmak..cunku yukarida soyledigim isimler bu kulture sahip cikamazlar beceremezler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır