eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 17:07
Alıntı yapılan emrah

Açıklamanın ilk parafları sanki aday olacakmış izlenimi veriyordu. Neyse ki sonlara doğru gelince o sihirli cümleyi görünce rahatladım.

Aynen öyle bende açıklamanın ilk başlarında eyvah dedim tekrardan aday olacak ama sonlara doğru gidince rahatladım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 17:57
    Zaten bunca şeye rağmen, şu durumlara rağmen aday olsaydı  karektersizliğini,yüzsüzlüğünü ve arsızlığını kendisi de resmen tescillemiş olacaktı.

Bundan sonra hakkımızda hayırlısı artık.... Şu takımı, şu taraftarı layık olduğu yerlere getirecek birisi gelsin artık.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 18:08
Alıntı yapılan hakan_esk1

mesut aday değilim dememiş kelime oyunları var bişeyler dönüyor.

LOLLOLLOL 9 ocak günü görürüz aday mı değil mi hey allahım
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 19:15
Şükür mesut tan kurtulduk inşallah hayırlı aday veya adaylarla daha güzel günler bizleri bekliyor
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2015 saat 09:19
“EKİBİMLE GÖRÜŞÜP KARAR VERECEĞİM”
31 Aralık 2015 Perşembe

Eskişehirspor’da başkanlık için adı geçen İsmail Ilgaz “Ekibimle görüşüp kararımı vereceğim” dedi.
Haftalar önce Eskişehirspor başkanı Mesut Hoşcan ve yönetimi istifaya davet edip başkanlık için adaylığını açıklayan eski yönetici İsmail Ilgaz dün yönetimin devam etmeyeceği açıklamasının ardından İstikbal’e konuştu.
“TEK TEK GÖRÜŞÜYORUM”
Ekibi ile tek tek görüştüğünü söyleyen İsmail Ilgaz “Öncelikle yönetimin geçte olsa aldığı karar hayırlı olsun. Biz ilk adaylık açıklamamızdan uzun bir zaman geçti. Ben şu anda tek başıma karar veremem. Bu iş bir ekip işi. Rakam olarak 1-2 binleri konuşmuyoruz 20-30 milyonlardan bahsediyoruz. Yönetimde yer alacak arkadaşlar ile tek tek konuşuyorum. Bazıları İstanbul’da bazıları da şu an yeni yıl tatili için şehir dışında. Şehrin üst düzey isimleri de konuşacağız. Kulüple ilgili bazı sıkıntıları da öğrenemeye çalışıyoruz. Hepsini toparlayıp, en geç Cumartesi veya Pazar günü kararımızı vereceğiz ve gerekli açıklamayı yapacağız” dedi.
ÜNAL ILGAZ MESELESİ DEĞİL
Ünal ile geçtiğimiz günlerde telefon ile görüştüğünü tekrarlayan İsmail Ilgaz, “ Kendisi, “ sen adaysan yanındayız. Kimse aday değilse ben varım .” dedi. Bu iş Halil, İsmail işi değil elbet. Ünal ile ortak listede geçtiğimiz dönemlerde buluştuk, çalıştık. Konuşmamızda böyle bir ortak liste fikri çıkmadı. Bu kulübün sahipsiz kalmaması için şehrin ileri gelenleri aynı masada buluşmalı” dedi.

Istikbal
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2015 saat 11:39
İsmail Ilgaz için ne düşünüyorsunuz?
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2015 saat 11:42
Ismail Ilgaz in becerecegi is degil abijim. Aynen ismail kartal işine döner bunda dönüşte yok....İsmail lerden suan için iş çıkmaz.... Yazın kenara

Dikkatinizi cektimi bilmiyorum. 1 ay önce konuşanlar kongre kararı alınınca sustu.yok öyle yok böyle.

Halil unal veya Ilgaz siz bu kulübe uzak adamlarmisiniz.bu takıma sahip nasıl sahip çıkılır bilmiyorsanız. Hiç geçmeyin takımın başına rahat rahat düşsün bu takım ptt ye.

Ben şahsen ümidimi yitirdim. Bu takım ne kadar az borcla düşerse o kadar çabuk çıkarız. Satın abicim anda olsa para edecekleri.surun kalanlara u 20 yi sahaya
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2015 saat 11:44
Süper lig kurtlar sofrası tecrübe ister o tecrübede ne kadar hoşlanmasam da sevmesem de halil ünal da var eğer halil ünal gelirse bu sene düşme tehlikemiz daha aza iner bence halil ünal gelmeli süper lig camiasını çok iyi tanıyor
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2015 saat 18:31
Halil unal gelirse;
Eski yönetiminden kimseyi istemeyiz. Jeep ci mustafa kozanlioglu kolejci Erdal Şahbaz hali ve kılimci malatyali nulla Şahbaz üç kagit ci her yönetimde ne yaptığı belli olmayan oral Büyüksari gerçek febe li igrenc zafer tuzun ve bunun sahtekar çıkarci Tayfası asla ve katı surette gelmesin.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2015 saat 19:35
Alıntı yapılan hakan_esk1

Halil unal gelirse;
Eski yönetiminden kimseyi istemeyiz. Jeep ci mustafa kozanlioglu kolejci Erdal Şahbaz hali ve kılimci malatyali nulla Şahbaz üç kagit ci her yönetimde ne yaptığı belli olmayan oral Büyüksari gerçek febe li igrenc zafer tuzun ve bunun sahtekar çıkarci Tayfası asla ve katı surette gelmesin.

Ne zannediyorsun abicim olacaklar belli.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır