eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:07
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Alıntı yapılan oneman

İki durum söz konusu:
a. Halil Ünal başkan olursa herşey sil baştan olur. Aybabayı gönderir, Bülent Uygunu getirir, üfürmeye başlar, kulüp iyice borca batar.
b. Hoşcan devam ederse Aybaba kalır. Aybaba şu an için başarılı, takımı tanıdığı için transferlerle beraber ligde kalma ihtimali artar. Ama Hoşçan yüzünden vizyonsuzluk devam eder.

Kırk katır mı? Kırk satır mı? Yarış bu ikisi arasında geçecekse, ben b. şıkkı tercih ederim.

ABİ PES DİYORUM ŞU YORUMA YANİ HALA HOŞCANI TERCİH EDERİM DİYORSUN YA NE DİYEYİM BİLMİYORUM HA YANLIŞ ANLAŞILMASIN BEN ŞUCU BUCU DEĞİLİM KULÜP İÇİN EN UYGUNU HANGİSİ İSE BENİM TERCİHİM ODUR BİZE BÖYLE KÖTÜ GÜNLER GÖSTEREN DEĞİL ABİ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ?                                                                    

Benim yorumum "yarış ikisi arasında geçecekse" şartına bağlı. İnşallah dışarıdan aklı başında birisi aday olur.
Her Zaman ESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:08
2 akşam önce yazdım aday olmayacak diye herkese geçmiş olsun kurtuldukçç
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:09
Alıntı yapılan Burak2626

Mesut Hoşcan'ın Başkan adayı değilim dediğini kim görmüş? kim duymuş? uydurma spekülasyonlara inanmayın.

bidaha bunun gibi yalan haber yapanların sözüne kanmayın..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
invers Liste gör
Yazar

Ersin
Yer: Kocaeli
  Alıntı invers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:15
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Burak2626

Mesut Hoşcan'ın Başkan adayı değilim dediğini kim görmüş? kim duymuş? uydurma spekülasyonlara inanmayın.

bidaha bunun gibi yalan haber yapanların sözüne kanmayın..

Adam haklı..

Babamin önünde turnikeden geçtiğim yaştan beri..
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:20
Alıntı yapılan neandertal

"KAMUOYUNA

30.12.2015

.......Süreç sırasında transfer etmek istediğimiz bazı futbolculardan, dönemin teknik direktörünün şarta varan ısrarı nedeniyle vazgeçtik. İlk üç haftada alınan 4 puan bütün camiayı kadromuzla ilgili umutlandırmıştı. Transfer sezonunun kapanmasından sonra gelen mağlubiyetler ile kamuoyuyla daha önce paylaştığımız itibarsızlaştırma ve camiayı yönlendirerek takıma zarar verme operasyonu, hem takımın hem de taraftarın dengesini bozdu….. Mesut HOŞÇAN

Bu takım sezon başında Ankara'da TSYD kupasında ben kesin düşerim diyordu sayın başkan. Şimdi demogoji yapıyorsun. Ayrıca sen mi başkansın yoksa skibbe mi? Yok onun isteğiyle transfer yapmadık ayakları falan. Takımın durumu ortadaydı, kimseyi dinlemeden transfer sezonu bitmeden alsaydın birkaç oyuncu. Şimdi bizi kerizliyorsun..
Her Zaman ESES
Yukarı
keagle26 Liste gör
Yazar

ÇAĞTAY
Yer: eskişehir
  Alıntı keagle26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:22
Artık yönetim kurulsunda ikinci yarı kendimize gelelim birde şu an en büyük hata samet hocayı gondermek olur en azından sezon sonuna kadar kalmalı benim düşüncem takımı bilen tanıyan ve Gazi ile oyuncuları motive eden bir teknik adam şimdiden başlanmalı kadroya yapılacak ilaveler yapılmalı yoksa çok büyük sıkıntı çekeriz
kimse eskişehirspor'dan büyük değildir eskişehirspor gücüne güç katanlar kadar büyüktür..!
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:25
Alıntı yapılan neandertal

"KAMUOYUNA

30.12.2015

.... 9 Ocak’ta yapılacak Kongre’de aday olma düşüncesi içinde olmadığımızı sizlerle paylaşma gereği duyuyoruz.... Mesut HOŞÇAN

Ayrıca dikkat edilirse kesi aday değilim demiyor. Düşünmüyoruz ifadesi var. Kongre günü "delegelerin iradesi karşısında aday olmak zorunda kaldım der aday olur". Bence böyle de olur..
Her Zaman ESES
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 14:34
Skibbeye atılıyor bazı suçlar tamam bencede Skibbe şu tablonun mimarıdır fakat ona güvenip her dediğini dinleyip 3 yıllık kontrat yapanda sizlersiniz yani asıl suçlu sizsiniz Skibbeyle olmayacağını bu formdan 10 yaşında cocuk bile dile getirmişti futbol bilginizin ne olduğunu zaten skibbe ve yaptiğiniz transferlerle gördük eğer bisey bilmeyipte bildiğini sanıp ego inat yapmasaydınız çok değil şu taraftarın sözünü dinleseydiniz bu halde olmazdık sen en kötü 2 sezon daha başkan Eses ise hedefi olmayan 13 sirada bi takım olarak devam ederdi düşme tehlikesi olmasada sizlede çok bi yol alamazdı neyse her şerde bi hayır vardır diyorum şucu bucu kimseci değilim sadece Esesin hayrı için gittiğinize en çok sevinenlerdenim umarın kötü günlerin sonu olur gidişiniz
Yukarı
ykp26 Liste gör
Yazar

Dünden sonra,Yarından önce.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ykp26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 14:58
    Bu ne pişkinlik,bu ne aymazlık ve bu ne insanlarla dalga geçme anlayışıdır.Yahu be başkan denen şahıs,takımın bu hale geleceği aylar öncesini bırak ;takımıİ.KARTAL'a teslim ettiğin gün apaçık ortadaydı.Ve sen daha neyin muhasebesini yapıyorsun ve daha neyi anlatmak ve kimleri aldatmak istiyorsun?
    Erdemli olmak yapamadığını kabullenmektir.Yapamadın eline yüzüne bulaştırdın.Haa yaptığın bir şey var Allah hakkı için onuda yazayım takımın içine yaptın!!! Ve halen de yapmaya devam ediyorsun.Demek istediğim o ki durumun bu noktaya geleceği çok önceden belli iken sırf kendi egona hizmet için kongre tarihini bilinçli olarak 9 Ocak tarihine denk getirdin.Herkesin elini kolunu bağlamak için yazıklar olsun.Halen konuşuyorsun ayıp,ayıp sen ne tuhaf bir insanmışsın.Skibbe'ye atıyorsun maliyeti.Sen değilmiydin bu hocayla 3 yıllık anlaşma yapan.
   Yahu aklı salim birileri çıksın artık.SUS ARTIK DİYEBİLEN...
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 16:14
mesut aday değilim dememiş kelime oyunları var bişeyler dönüyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır