eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:08
Mesut Hoşçan aday olmayacağını resmi siteden açıklamış bulunmaktadır.

HAYIRLI OLSUN..
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:11
Alıntı yapılan hakan_esk1

BOMBA HABER: aldığım bir bilgiye göre mesut aday olacakmış hiç bir yerede gitmemiş.kesin
bilgi deyip "mesut eşyalarını topladıkuluğten ayrıldı haberleri tamamen
yalandır"  sinsi mesut her türlü pisliği yaparak aday olacak. böyle haber çıkaran, gereksiz yazılar yazanlar bir daha bişeyler yazıpta insanın canını sıkmasın.

Seninde bir şey bildiğin yok günlerdir çakma fuat avni havasıyla yazıp milletin canını sıktın.Yok öyleymiş yok şöyleymiş.Kongre yok dedin kongre kararı alındı.Mesut aday dedin, durum ortada.
Yukarı
neandertal Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı neandertal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:13

"KAMUOYUNA

30.12.2015

2015-2016 Sezonu’nun ilk yarısını tamamladık.

2015 yılındaki son maçımızdan önce; tıpkı Mayıs ayının sonunda yaptığımız kongre gibi, kulübümüzün önünü açmak için, 9 Ocak tarihinde, “Seçimli Olağanüstü Kongre” kararı aldığımızı açıklamıştık…

Aldığımız bu kararımız sonrasında kamuoyunda yeniden aday olup olmayacağımız konusunda soru işaretleri oluştuğunu görüyoruz…

Daha önce defalarca açıkladığımız gibi, göreve geldiğimiz günden bu yana “uçurumun eşiğine gelmiş mali yapı” ile mücadele ettik. Bu mücadelenin daha uzun süre devam etmesi gerektiğini biliyor ve söylüyoruz…

Sezon başında, mali durumumuzdan kaynaklanan bir karar vermek zorundaydık. Sorumluluk sahibi ve Eskişehirspor’u seven her yöneticinin de böyle bir karar alacağını biliyoruz. Bu karar gereği, herkesin bildiği gibi sert mali disiplin uygulamaya başladık…

Süreç sırasında transfer etmek istediğimiz bazı futbolculardan, dönemin teknik direktörünün şarta varan ısrarı nedeniyle vazgeçtik. İlk üç haftada alınan 4 puan bütün camiayı kadromuzla ilgili umutlandırmıştı. Transfer sezonunun kapanmasından sonra gelen mağlubiyetler ile kamuoyuyla daha önce paylaştığımız itibarsızlaştırma ve camiayı yönlendirerek takıma zarar verme operasyonu, hem takımın hem de taraftarın dengesini bozdu…

“Kongre kararı alınması” yönünde talepler oluştu. Bizler, bu süreçte sahada oynayan takıma sonuna kadar destek olunması gerektiğini sık sık hatırlattık. Maalesef gerek sosyal medya ve gerekse zaman zaman tribünlerin bazı bölümleri vasıtasıyla genç futbolcularımızın demorilize edilişi de gözlendi…

Bütün yaşananlar sonucu, ilk yarıyı hiç de arzu etmediğimiz bir sonuçla, ama umutla tamamladık. Kurumsallaşma adına çok iyi işler başardık, ancak sportif başarı yokken bunları konuşmanın anlamı da yok.

Şu sıralarda Teknik Direktörümüz Samet Aybaba ile sezonun ikinci yarısı için gerekli bütün çalışmalar yürütülmektedir. Takımımızın zor günleri atlatabilmesi için yoğun çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz…

Bu süreçte bütün Eskişehirspor camiasının birleşmesi, şehir ile bütünleşerek, taraftarımız ile birlikte başlattığımız “Kurtuluş Savaşımız” için el ele vermesi gerekmektedir…

Biz de buradan hareketle, geçmişte bizi itibarsızlaştırmak için kulübümüze zarar vermeyi göze alan, hakkımızda iftiralar atan, yalanlar söyleyen ve yazan, sosyal medyada hakaret dolu ve hakareti aşan yazılar kaleme alan, konuşma lar yapan kişilere yönelik cevap hakkımızı saklı tuttuğumuzu bildirir, 9 Ocak’ta yapılacak Kongre’de aday olma düşüncesi içinde olmadığımızı sizlerle paylaşma gereği duyuyoruz.

9 Ocak 2016’ya kadar, Kulübümüzün geleceği için her zaman olduğu gibi çalışmalarımız devam edecek olup aday olacak kişilerle her bilgiyi paylaşmaya hazır olduğumuzu ve yine Eskişehirspor’umuzun geleceği için herkesin kabul edebileceği bir yönetimin oluşması en büyük dileğimizdir.

Biz de takımının durumuna üzülen, yüreği yanan taraftarız. Bugünden itibaren Kurtuluş Savaşımız’da üstümüze düşen bütün görevleri sonuna kadar yerine getireceğimizi bir kez daha hatırlatmak istiyoruz…

Hepimiz mutsuzuz ancak umutsuz değil…

Mesut HOŞCAN

ESKİŞEHİRSPOR KULÜBÜ BAŞKANI"

KAYNAK: Eskişehirspor Resmi Sayfası

Hayırlı olsun :) 9 Ocağa kadar Samet Hoca ile beraber çalışmalar yürütülecek kısmına takıldım. Umarım bu sürede saçma sapan işler yapmazlar, gerçi Samet Hoca'ya güvenimiz tam, Samet Hocadan habersiz "aldım verdim ben seni yendim" olayı olmaz umarım...

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:17
Açıklamanın tamamını okudum ve içinde aday olmayacağız cümlesini aradım ve onu okuduktan sonra bir oh çektim geri kalan yazının alayı palavra yok bizde üzülüyoruz , yok bizde şöyleyiz , yok oyunlar oynandı falan hepsi yalan dolan tek sevindirici aday olmaması sonunda kurtulduk bir daha hiç bir şekilde Eskişehirsporun E sini adına almasın bu zaat.
Ve inşallah kongrede ibra edilmez
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:25
Alıntı yapılan serhat_8526

Alıntı yapılan hakan_esk1

BOMBA HABER: aldığım bir bilgiye göre mesut aday olacakmış hiç bir yerede gitmemiş.kesin
bilgi deyip "mesut eşyalarını topladıkuluğten ayrıldı haberleri tamamen
yalandır"  sinsi mesut her türlü pisliği yaparak aday olacak. böyle haber çıkaran, gereksiz yazılar yazanlar bir daha bişeyler yazıpta insanın canını sıkmasın.

Seninde bir şey bildiğin yok günlerdir çakma fuat avni havasıyla yazıp milletin canını sıktın.Yok öyleymiş yok şöyleymiş.Kongre yok dedin kongre kararı alındı.Mesut aday dedin, durum ortada.

Katılıyorum. Ne zaman foruma girip çıksam aynı mesajlar. Twitter'dan alıntı bilgiler vs. Gerçek bir bilgi vermeyi düşünenler veya verecek kişiler bile yazı yazamıyor artık tepki göreceğim diye
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:32
Açıklamanın ilk parafları sanki aday olacakmış izlenimi veriyordu. Neyse ki sonlara doğru gelince o sihirli cümleyi görünce rahatladım.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:32
Bu arada kongrede yönetimin desteklediği yeni bir aday çıkabilir mi? Sonuçta kongrede hatrı sayılır bir oyu var.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:49
hayırlı olsun ne diyelim , büyük ihtimal halil ünal gelecek , 3 sene önce zorla giden adam kurtarıcı olarak geri dönecek ne diyeyim , büyük takımız ama bu sistem oldukça büyük kulüp olamayız hep aynı isimler yeni isimler çıkmıyor hiiç
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:51
Alıntı yapılan serhat_8526

Alıntı yapılan esmutlu

Alıntı yapılan lioneses

Değerli renktaslarim. ...turk futbolu maalesef ekonomik sorunlar yuzunden kötüye gidiyor...buyuk sirketler spor olmuyor cunku yarar gormuyorlar..bunun üstüne yuksek degerde futbolcular,altyapin yetersizligi yeteri kadar kombine satislarin olmayisi, parasız baskan sadece yayin geliri tff den gelen para birde sebebini ve nereye gittigini bilmedigimiz paralar...simdi bana kizacaksiniz ama eger bizede bir marka sahip cikmazsa yukarida anlattigim sebeplerden dolayi eriyip gidecegiz. ..ornek torku konya,medipol basaksehir, vestel manisa .....aci ama para yok arkadaslar...

Trabzon, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasarayı hiç yazmıyorum...

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ...
Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belideye Meclisi Başkan Vekili...

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan
Konya Şeker(Torku) Yön.Kurulu Başkanı Recep Konuk ve Konya Büyükşehir Belediye
Başkanı Tahir Akyürek tarafından seçilen ve Konyayı uzlaştıran ortak adaydır...

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel...
Akhisar Belediye Meclis Üyesi... Çok bir şey yazmaya da gerek yok...

Kasımpaşa Spor Kulübü Sahibi Turgay Ciner...
Ciner gurubu yazmak yeter...

Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan...
Turkon Holding A.Ş. İcra Kurulu Başkanıdır. 2002 yılından beri İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte olup, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konsey Üyesi, TOBB Tahkim Kurulu Divan Başkanı, TÜDEV Başkanı ve Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanıdır. TÜDEV (Türk Deniz Eğitim Vakfı), TURMEPA (DenizTemiz Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olarak etkinliğini devam ettirmekte olup, 2009 yılından beri de Çaykur Rizespor Kulüp başkanlığı yapmaktadır.

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl...
Kızıl Şirketler Grubu'nun başındaki isim. Petrol işiyle uğraşan Kızıl,
Başta Ortadoğu ve Amerika olmak üzere birçok üsse petrol dağıtan bir petrolcü...
Önceki Başkan ki Gaziantepsporun en parlak dönemleriydi Gaziantep Belediye Başkanı Celal Doğan...

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav...
1978 den beri Gençlerbirliği Başkanı... İş adamı diyorum...
Ve biyoğrafisini araştırıp okumayı herkese tavsiye ediyorum...
Adam zamanında Gençlerbirliği 2. ligden 3. lige düşecekken
ligleri birleştirterek Gençlerbirliğinin düşüşünü engellemiş
ertesi sene de eski adı 1. lig yeni adı ile süperlige lige
çıkartmış o günden beri süperlig de devamlılığı olan 5. takım...

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer...
DÖSİAD Başkanı ve GENPA AVM yönetim kurulu Başkanı...

Sivasspor'da Mecnun Odyakmaz zaten Efsane oldu...
Hiç değinmiyorum...

Kayseri, Osmanlı ve Bursanın da belediye ve sanayicilerinden aldığı destek malum...

Mersin in durumu bizdende beter...

DİKKAT edildi ise;
En iyi durumda olanlar sanayicilerden ziyade Belediyenin desteğini alanlar...
Ama genel olarak tüm dinamikleri ile kenetlenen takımlar...
Tüm siyasiler, idareciler, Belediyeler, iş adamları, Taraftarlar...
Hepsi ile birlik ve beraberliği sağlamaktan başka yol yok...

Ya hu Kayseriye bir bakın Tüm şehir kenetlenmiş iki takımı birden sırtlıyor,
iki takımı birden destekliyor...
Biz bir tane Eskişehirspor için bir araya bile gelemiyoruz...
Yönetmeyi bırakın tribünlerde bile...
Abi çok güzel özetlemişsin durumu; sevgili yılmaz büyükerşenin bu şehirin ileri gelenleri ile yapmış olduğu ve askıda kalan bir toplantısı olmuştu.Şimdi tam zamanıdır.Nabi avcının,valinin,belediye başkanlarının milletvekilleri oda başkanları şehirin ileri gelenleri ile geniş kapsamlı bir toplantının yapılması ve bu toplantının belirleyici olacağı.Herkesin üzerinde uzlaşacağı bir yönetim kurulu için bir toplantı yapmaları, Eskişehirspor için hayati önem taşır.Bu şehirde gerçekten görmüş olur kimlerin gerçekten bu takımı sevdiğini,kimlerin umrunda olmadığını,kimlerin bu takımı seçim malzemesi olarak kullandığını.

Aynen...
Olması gereken de, taraftarın tamamına yakının da beklentisi bu...
Ama bakıyrum da olay Mesut mu Halil mi mevzuu na dönüyor ki
Zamanında yani kulübün borç batağı içine çekildiği zamanlarda
başkan ve yardımcısı olan bu ikili şimdi de bu işi sıraya bindirme
çalışması içinde gibiler...

Ki bunu da engelleyecek olan Samet Hocanın bile üstüne basa basa dediği
"ŞEHRİN DİNAMİKLERİ"...
Yani tüm idareci siyasiler ileri gelenler kanaat önderleri hatta amatör kulüp
başkanları bile bir araya gelip halille mesutta dahil başkan adaylarının
olmadığı bir beyin fırtınası yapmaları çok yol katettirecektir...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 13:00
Favori Ilgaz please unal mış.   Bu Ilgaz Kayserili sevmiyecegi eşşeğe torba asmaz. Ilgaz aynen ismail kartal gibi yanlış bir seçim olur...gerçekten Ilgaz kulübe kalacaksa hoşcan devam etsin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır