eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 09:58
Son dört yaziyi ve aynisini tekrar kalip gibi öteki basliklarda da kullanmalari oldukca manidar , gerci belkide "" kedidir kedi"" olayidir , kimbilir...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 10:33
Halimize bir bakın. Ligin ilk yarısını 10 puanla sonuncu sırada bitirmişiz, 10 gün sonra kongre toplanacak ve daha aday(lar) bile belli değil. Daha vahimi bu halimizin baş mimarının aday olmayı düşünmediğini basından okuyoruz ama ortada bir netlik yok. Beyefendinin aklı eserse yeniden aday da olabilir yani. Bu arada, hepimiz sağlam transfer beklentisi içindeyiz ayrıca. Yönetim değiştiğinde Samet hoca ne olacak ayrı bir muamma. Taraftar en azından hocaya karşı bir saygı ve sevgi besliyor; hoca da en azından ümitvar konuşuyor. Yeni yönetim hocayı gönderirse o zaman her şey yeniden başlayacak. Benim üzüntü ve sinirden ağzım yüzüm yara oldu. Gecenin sonunda doğacak güneşi bekliyorum. Her saat Es Es'imi kurtuluşa götürecek bir gelişmeyi görmek/okumak istiyorum. Fakat yok, hep aynı şeyler. Allah'ım sonumuzu hayırlı eylesin.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 10:37
Alıntı yapılan oneman

İki durum söz konusu:
a. Halil Ünal başkan olursa herşey sil baştan olur. Aybabayı gönderir, Bülent Uygunu getirir, üfürmeye başlar, kulüp iyice borca batar.
b. Hoşcan devam ederse Aybaba kalır. Aybaba şu an için başarılı, takımı tanıdığı için transferlerle beraber ligde kalma ihtimali artar. Ama Hoşçan yüzünden vizyonsuzluk devam eder.

Kırk katır mı? Kırk satır mı? Yarış bu ikisi arasında geçecekse, ben b. şıkkı tercih ederim.

ABİ PES DİYORUM ŞU YORUMA YANİ HALA HOŞCANI TERCİH EDERİM DİYORSUN YA NE DİYEYİM BİLMİYORUM HA YANLIŞ ANLAŞILMASIN BEN ŞUCU BUCU DEĞİLİM KULÜP İÇİN EN UYGUNU HANGİSİ İSE BENİM TERCİHİM ODUR BİZE BÖYLE KÖTÜ GÜNLER GÖSTEREN DEĞİL ABİ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ?                                                                    
Yukarı
neandertal Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı neandertal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 10:41
Mesut Hoşcan aday olmaz, olamaz! yüzü yok artık. 2 sene dinlensin sonra tekrar şansını dener Halil Ünal gibi...

Nebi Hatipoğlu'ndan herhangi bir ses çıkmadığına göre muhtemel başkan adayı tek başına Halil Ünal olacaktır. (İstemeyerek, güvenmeyerek, el mahkum diyerek.)

Yapılması gereken, Samet Aybaba'ya tam yetki verip gönderilecek ve getirilecek futbolcuları belirleyip görüşmelere hemen başlanılması. Genel Kuruldan sonra da kim başkan oluyorsa Samet Hoca'nın verdiği karar doğrultusunda hemen uygulamaya geçmek.

Öyle bir durumdayız ki 1 günün bile hayati önemi var bizim için. Bu yüzden Mesut Hoşçan'ın naz yapmayı bırakıp aday olmayacağını hemen açıklaması gerek. Tek aday olacak kişinin de belirlenip hemen çalışmalara başlanılması. 9 Ocak tarihi de formalite bir seçim olur...

Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 11:38
mesut başkan aday olaya yüzü yok değil

1 yönetim kadrosu kuramıyor 2 şuanki yöneticilerden ve yönetim dışı bazı kişilerden yediği kazıklar yüzünden baya kişiyle arası açık

istikamaet ister istemez halil ünala yönemiş dürumda

halil ünal ı batıran ve son senesinde hesapsız kitapsız harçamalarla paraların hesabını veremediği ( ZAFER TÜZÜN ) dür.

hele hele bazı transferleri var klübe olmucak adamlara olmucak paralar teminatlar. açtırmasınlar ağzımızı

halil başkan olursa tesislere ilk almayacağı kişi zafer tüzündür. alırsa taraftarın tesisleri basmaktan başka çareside olamaz.
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 11:47
Alıntı yapılan lioneses

Değerli renktaslarim. ...turk futbolu maalesef ekonomik sorunlar yuzunden kötüye gidiyor...buyuk sirketler spor olmuyor cunku yarar gormuyorlar..bunun üstüne yuksek degerde futbolcular,altyapin yetersizligi yeteri kadar kombine satislarin olmayisi, parasız baskan sadece yayin geliri tff den gelen para birde sebebini ve nereye gittigini bilmedigimiz paralar...simdi bana kizacaksiniz ama eger bizede bir marka sahip cikmazsa yukarida anlattigim sebeplerden dolayi eriyip gidecegiz. ..ornek torku konya,medipol basaksehir, vestel manisa .....aci ama para yok arkadaslar...

Trabzon, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasarayı hiç yazmıyorum...

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ...
Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belideye Meclisi Başkan Vekili...

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan
Konya Şeker(Torku) Yön.Kurulu Başkanı Recep Konuk ve Konya Büyükşehir Belediye
Başkanı Tahir Akyürek tarafından seçilen ve Konyayı uzlaştıran ortak adaydır...

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel...
Akhisar Belediye Meclis Üyesi... Çok bir şey yazmaya da gerek yok...

Kasımpaşa Spor Kulübü Sahibi Turgay Ciner...
Ciner gurubu yazmak yeter...

Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan...
Turkon Holding A.Ş. İcra Kurulu Başkanıdır. 2002 yılından beri İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte olup, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konsey Üyesi, TOBB Tahkim Kurulu Divan Başkanı, TÜDEV Başkanı ve Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanıdır. TÜDEV (Türk Deniz Eğitim Vakfı), TURMEPA (DenizTemiz Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olarak etkinliğini devam ettirmekte olup, 2009 yılından beri de Çaykur Rizespor Kulüp başkanlığı yapmaktadır.

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl...
Kızıl Şirketler Grubu'nun başındaki isim. Petrol işiyle uğraşan Kızıl,
Başta Ortadoğu ve Amerika olmak üzere birçok üsse petrol dağıtan bir petrolcü...
Önceki Başkan ki Gaziantepsporun en parlak dönemleriydi Gaziantep Belediye Başkanı Celal Doğan...

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav...
1978 den beri Gençlerbirliği Başkanı... İş adamı diyorum...
Ve biyoğrafisini araştırıp okumayı herkese tavsiye ediyorum...
Adam zamanında Gençlerbirliği 2. ligden 3. lige düşecekken
ligleri birleştirterek Gençlerbirliğinin düşüşünü engellemiş
ertesi sene de eski adı 1. lig yeni adı ile süperlige lige
çıkartmış o günden beri süperlig de devamlılığı olan 5. takım...

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer...
DÖSİAD Başkanı ve GENPA AVM yönetim kurulu Başkanı...

Sivasspor'da Mecnun Odyakmaz zaten Efsane oldu...
Hiç değinmiyorum...

Kayseri, Osmanlı ve Bursanın da belediye ve sanayicilerinden aldığı destek malum...

Mersin in durumu bizdende beter...

DİKKAT edildi ise;
En iyi durumda olanlar sanayicilerden ziyade Belediyenin desteğini alanlar...
Ama genel olarak tüm dinamikleri ile kenetlenen takımlar...
Tüm siyasiler, idareciler, Belediyeler, iş adamları, Taraftarlar...
Hepsi ile birlik ve beraberliği sağlamaktan başka yol yok...

Ya hu Kayseriye bir bakın Tüm şehir kenetlenmiş iki takımı birden sırtlıyor,
iki takımı birden destekliyor...
Biz bir tane Eskişehirspor için bir araya bile gelemiyoruz...
Yönetmeyi bırakın tribünlerde bile...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 11:59
kulüpten açıklama geldi aday olmayacaklarmış oh be kurtulduk
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
Yer: Turkey
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:01
Halil de, Mesut da uzak dursunlar bu işten.
Takımın şu anki durumunda hangisinin suçu daha çok desek sayfalarca tartışılır.
Süperlig gelirleri birçok lige göre çok iyi aslında.
Akıllı bir yönetim borçları da öder, takımı da düze çıkartır.
Bunu başarabilecek eski başkanlardan tek aday Nebi Hatipoğlu.
Nebi Hatipoğlu nasıl bu işe çekilir ki?
Benim gördüğüm en aklı başında, ayağı yere basan, plan-program yapıp uymayı başaran başkan oydu.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:02
Madem böyle olacakdı niye geç kongre kararı verdiniz.

3 ay önce alsaydınız yeni yönetimin önünüde açardınız. Yazıklar olsun.
Amaç gelen yeni yönetimde mi başarısız olsun bunu mu istediniz. Biz beceremedik onlarda beceremesin. Ben bunu anlarım.
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 12:04
Alıntı yapılan esmutlu

Alıntı yapılan lioneses

Değerli renktaslarim. ...turk futbolu maalesef ekonomik sorunlar yuzunden kötüye gidiyor...buyuk sirketler spor olmuyor cunku yarar gormuyorlar..bunun üstüne yuksek degerde futbolcular,altyapin yetersizligi yeteri kadar kombine satislarin olmayisi, parasız baskan sadece yayin geliri tff den gelen para birde sebebini ve nereye gittigini bilmedigimiz paralar...simdi bana kizacaksiniz ama eger bizede bir marka sahip cikmazsa yukarida anlattigim sebeplerden dolayi eriyip gidecegiz. ..ornek torku konya,medipol basaksehir, vestel manisa .....aci ama para yok arkadaslar...

Trabzon, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasarayı hiç yazmıyorum...

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ...
Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belideye Meclisi Başkan Vekili...

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan
Konya Şeker(Torku) Yön.Kurulu Başkanı Recep Konuk ve Konya Büyükşehir Belediye
Başkanı Tahir Akyürek tarafından seçilen ve Konyayı uzlaştıran ortak adaydır...

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel...
Akhisar Belediye Meclis Üyesi... Çok bir şey yazmaya da gerek yok...

Kasımpaşa Spor Kulübü Sahibi Turgay Ciner...
Ciner gurubu yazmak yeter...

Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan...
Turkon Holding A.Ş. İcra Kurulu Başkanıdır. 2002 yılından beri İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte olup, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konsey Üyesi, TOBB Tahkim Kurulu Divan Başkanı, TÜDEV Başkanı ve Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanıdır. TÜDEV (Türk Deniz Eğitim Vakfı), TURMEPA (DenizTemiz Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olarak etkinliğini devam ettirmekte olup, 2009 yılından beri de Çaykur Rizespor Kulüp başkanlığı yapmaktadır.

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl...
Kızıl Şirketler Grubu'nun başındaki isim. Petrol işiyle uğraşan Kızıl,
Başta Ortadoğu ve Amerika olmak üzere birçok üsse petrol dağıtan bir petrolcü...
Önceki Başkan ki Gaziantepsporun en parlak dönemleriydi Gaziantep Belediye Başkanı Celal Doğan...

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav...
1978 den beri Gençlerbirliği Başkanı... İş adamı diyorum...
Ve biyoğrafisini araştırıp okumayı herkese tavsiye ediyorum...
Adam zamanında Gençlerbirliği 2. ligden 3. lige düşecekken
ligleri birleştirterek Gençlerbirliğinin düşüşünü engellemiş
ertesi sene de eski adı 1. lig yeni adı ile süperlige lige
çıkartmış o günden beri süperlig de devamlılığı olan 5. takım...

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer...
DÖSİAD Başkanı ve GENPA AVM yönetim kurulu Başkanı...

Sivasspor'da Mecnun Odyakmaz zaten Efsane oldu...
Hiç değinmiyorum...

Kayseri, Osmanlı ve Bursanın da belediye ve sanayicilerinden aldığı destek malum...

Mersin in durumu bizdende beter...

DİKKAT edildi ise;
En iyi durumda olanlar sanayicilerden ziyade Belediyenin desteğini alanlar...
Ama genel olarak tüm dinamikleri ile kenetlenen takımlar...
Tüm siyasiler, idareciler, Belediyeler, iş adamları, Taraftarlar...
Hepsi ile birlik ve beraberliği sağlamaktan başka yol yok...

Ya hu Kayseriye bir bakın Tüm şehir kenetlenmiş iki takımı birden sırtlıyor,
iki takımı birden destekliyor...
Biz bir tane Eskişehirspor için bir araya bile gelemiyoruz...
Yönetmeyi bırakın tribünlerde bile...
Abi çok güzel özetlemişsin durumu; sevgili yılmaz büyükerşenin bu şehirin ileri gelenleri ile yapmış olduğu ve askıda kalan bir toplantısı olmuştu.Şimdi tam zamanıdır.Nabi avcının,valinin,belediye başkanlarının milletvekilleri oda başkanları şehirin ileri gelenleri ile geniş kapsamlı bir toplantının yapılması ve bu toplantının belirleyici olacağı.Herkesin üzerinde uzlaşacağı bir yönetim kurulu için bir toplantı yapmaları, Eskişehirspor için hayati önem taşır.Bu şehirde gerçekten görmüş olur kimlerin gerçekten bu takımı sevdiğini,kimlerin umrunda olmadığını,kimlerin bu takımı seçim malzemesi olarak kullandığını.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır