eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2015 saat 18:33
Mesut Hoşcan aday olmayacağını yakın çevresine duyurdu. Basın toplantısıyla kararını açıklayacak.Gözler şimdi İsmail Ilgaz ve Halil Ünal' da...
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2015 saat 19:29
M3sut bugün basin açıklamasi yapacakti bilinçli. Olarak yapmadi bir kaç gün içinde de açıklama yapmayacak hepsi oyundan ibaret diye düşünüyorum. Amacı halil ve ilgaz in önünü tıkamak
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2015 saat 21:03
Yarına kalmış basın açıklaması ne hikmetse
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2015 saat 22:17
Alıntı yapılan Burak2626

Mesut Hoşcan: Herkes benden kongre istedi. Bende kulübü kongreye götürdüm. Aday olup olmayacağımı yakında açıklayacağım

salla akifim salla boşa hikaye üfürüyorsunuz aday olmayacak..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 00:17
Mesut Hoşcan da Halil Ünal da aday olmamalıdır. Halil Ünal da gereken finansmanı ve birlik beraberliği sağlayamaz o gücü ve inandırıcılığı yok. Önceki yaptıklarından dolayı da kimse maddi açıdan destek olmaz. Artık başkalarının önünü açsınlar. Başkaları da ben, sen kavgasını bir yana koyup tüm kesimleri ve kurumları kucaklayan güçlü bir yönetim kurup kulübü ayağa kaldırmaları lazım. Çünkü kulübün içinde bulunduğu durum kişilerin altından kalkamayacağı bir boyutta.   
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 07:38
Ben sadece secim zamani eses atkisi takanlari,sayin valimizi ve sehrin ileri gelenlerini merak ediyorum.destekleri nasil ve hangi seviyede olacak..sahip cikacaklarmi...
Yukarı
hakanselim76 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hakanselim76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 07:41
Yeni bir yönetimin gelmesi de en az Mesut Hoşcan ın kalması kadar ürkütücü.Şehir çok kritik günler yaşıyor,kongre tarihi transferi zorlaştırıyor ve maddi sıkıntılar had safhada.Neyin daha iyi olacağını Allah biliyor ve arkadaşlara katılıyorum şehrin istişare mekanizmaları çalışmalı..
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 07:45
Değerli renktaslarim. ...turk futbolu maalesef ekonomik sorunlar yuzunden kötüye gidiyor...buyuk sirketler spor olmuyor cunku yarar gormuyorlar..bunun üstüne yuksek degerde futbolcular,altyapin yetersizligi yeteri kadar kombine satislarin olmayisi, parasız baskan sadece yayin geliri tff den gelen para birde sebebini ve nereye gittigini bilmedigimiz paralar...simdi bana kizacaksiniz ama eger bizede bir marka sahip cikmazsa yukarida anlattigim sebeplerden dolayi eriyip gidecegiz. ..ornek torku konya,medipol basaksehir, vestel manisa .....aci ama para yok arkadaslar...
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 07:45
9 Ocak’ta kongre kararı alan Hoşcan’ın yakın kurmaylarıyla yaptığı toplantıda aday olmamaya karar verdiği öğrenildi. Bu konu hakkında açıklama yapan Hoşcan, “Aday olmak istemiyorum. Bunu çok düşündüm ama dediğim gibi aday olmak istemiyorum” dedi. Başkan Hoşcan’ın 1-2 gün içinde bir basın toplantısı yapacağı ve başkan adayı olmayacağı konusunda açıklama yapacağı öğrenildi Anadolu gazetesi
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2015 saat 09:44
İki durum söz konusu:
a. Halil Ünal başkan olursa herşey sil baştan olur. Aybabayı gönderir, Bülent Uygunu getirir, üfürmeye başlar, kulüp iyice borca batar.
b. Hoşcan devam ederse Aybaba kalır. Aybaba şu an için başarılı, takımı tanıdığı için transferlerle beraber ligde kalma ihtimali artar. Ama Hoşçan yüzünden vizyonsuzluk devam eder.

Kırk katır mı? Kırk satır mı? Yarış bu ikisi arasında geçecekse, ben b. şıkkı tercih ederim.
Her Zaman ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır