eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2015 saat 14:22

Anadolu Yıldızı Eskişehirspor' Okurlarıyla Buluştu“Anadolu Yıldızı Eskişehirspor” kitabının yazarı Özgür Topyıldız, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin konuğu olarak Eskişehirli okurlarıyla buluştu.

"Anadolu Yıldızı Eskişehirspor" kitabının yazarı Özgür Topyıldız, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'nin konuğu olarak Eskişehirli okurlarıyla buluştu. 

Eskişehir'e ilişkin 1996 yılında yayınladığı "Eskişehir'de Karikatür" ve 1998 yılında yayınladığı "Eskişiir" adlı iki kitabı bulunan Topyıldız, genel bir Eskişehir kitabı hazırlığı içinde olduğunu da söyledi. Eskişehirspor'un 1965 yılındaki kuruluşundan 2008 yılına kadarki sürecine kitabında yer veren Topyıldız, beklediği ilgiyi bulamadığından yakınarak, "İstiyorum ki, Eskişehirspor formasını giyen şimdiki futbolcular da, taraftarlar da bu kulübün tarihini bilsinler" dedi. 

Kitabın hazırlanmasında pek çok kişinin desteğini gördüğünü, özellikle efsane takımda yer alan futbolcuların gösterdiği ilgi ve desteği unutamayacağını belirten Topyıldız, Eskişehirspor'un 'altın çağını' yaşatan futbolcular ve teknik adamlar ile yöneticilerin yerlerinin doldurulamayacağını belirterek, "Eskişehir 'heykeller kenti' deniyor. Özellikle Abdullah Gegiç, bu kentte heykeli dikilmesi gereken bir insan" diye konuştu. 

Efsane takımın bazı futbolcularının da katıldığı söyleşide, efsane takımın unutulmazlarından Nihat Atacan, yazar Topyıldız'a eski futbolcuların imzaladığı bir futbol topu hediye etti. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan İsmail Arca da bir anısıyla söyleşiye katıldı. 

Tepebaşı Belediyesi Başkan yardımcısı Melih Savaş da Eskişehirspor'un kent kimliği içinde özellikli bir yere sahip olduğunu belirterek, Topyıldız'a söyleşisi için teşekkür ederek çiçek takdim etti. - ESKİŞEHİR
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2015 saat 15:12
Alıntı yapılan Güray26ES

Anadolu Yıldızı Eskişehirspor' Okurlarıyla Buluştu“Anadolu Yıldızı Eskişehirspor” kitabının yazarı Özgür Topyıldız, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin konuğu olarak Eskişehirli okurlarıyla buluştu.

"Anadolu Yıldızı Eskişehirspor" kitabının yazarı Özgür Topyıldız, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'nin konuğu olarak Eskişehirli okurlarıyla buluştu. 

Eskişehir'e ilişkin 1996 yılında yayınladığı "Eskişehir'de Karikatür" ve 1998 yılında yayınladığı "Eskişiir" adlı iki kitabı bulunan Topyıldız, genel bir Eskişehir kitabı hazırlığı içinde olduğunu da söyledi. Eskişehirspor'un 1965 yılındaki kuruluşundan 2008 yılına kadarki sürecine kitabında yer veren Topyıldız, beklediği ilgiyi bulamadığından yakınarak, "İstiyorum ki, Eskişehirspor formasını giyen şimdiki futbolcular da, taraftarlar da bu kulübün tarihini bilsinler" dedi. 

Kitabın hazırlanmasında pek çok kişinin desteğini gördüğünü, özellikle efsane takımda yer alan futbolcuların gösterdiği ilgi ve desteği unutamayacağını belirten Topyıldız, Eskişehirspor'un 'altın çağını' yaşatan futbolcular ve teknik adamlar ile yöneticilerin yerlerinin doldurulamayacağını belirterek, "Eskişehir 'heykeller kenti' deniyor. Özellikle Abdullah Gegiç, bu kentte heykeli dikilmesi gereken bir insan" diye konuştu. 

Efsane takımın bazı futbolcularının da katıldığı söyleşide, efsane takımın unutulmazlarından Nihat Atacan, yazar Topyıldız'a eski futbolcuların imzaladığı bir futbol topu hediye etti. Yıllarca takımın kaptanlığını yapan İsmail Arca da bir anısıyla söyleşiye katıldı. 

Tepebaşı Belediyesi Başkan yardımcısı Melih Savaş da Eskişehirspor'un kent kimliği içinde özellikli bir yere sahip olduğunu belirterek, Topyıldız'a söyleşisi için teşekkür ederek çiçek takdim etti. - ESKİŞEHİR

Masal kitapları bolumunden alıp cocuklarımıza okuruz...
O efsaneden sadece bu kitap kaldı geriye...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2015 saat 22:31
Bursasporlu taraftarlar Yenişehir Havaalanına giderek Konya’dan dönen takımı beklemeye başladı. Takımın gelmesini bekleyen taraftarlar çıkış kapısında bekleyerek yönetim kurulunun gelmesini bekledi. İlk olarak futbolcuların çıkması ile tepki gösteren taraftarlar yönetim kuruluna da yoğun tepki gösterdi.

Altyapılardan sorumlu yönetici Ali Turan’ın araya girmesine rağmen yönetime tepkilerin dozu yükseldi. TAKIM OTOBÜSÜNE ŞİŞE VE TAŞ atılırken yönetim kurulu havaalanından çıkamadı. Polis yoğun güvenlik önlemleri aldı

İŞTE BU YÜZDEN BÜYÜK TARAFTARIZ . ANLADINIZ MI ??? [;)
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 01:32
Alıntı yapılan boffin25

Bursasporlu taraftarlar Yenişehir Havaalanına giderek Konya’dan dönen takımı beklemeye başladı. Takımın gelmesini bekleyen taraftarlar çıkış kapısında bekleyerek yönetim kurulunun gelmesini bekledi. İlk olarak futbolcuların çıkması ile tepki gösteren taraftarlar yönetim kuruluna da yoğun tepki gösterdi.

Altyapılardan sorumlu yönetici Ali Turan’ın araya girmesine rağmen yönetime tepkilerin dozu yükseldi. TAKIM OTOBÜSÜNE ŞİŞE VE TAŞ atılırken yönetim kurulu havaalanından çıkamadı. Polis yoğun güvenlik önlemleri aldı

Büyük taraftar falan değiliz.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 02:39
Alıntı yapılan boffin25

Öyle deme bak bizim tayfalarda günde 18 bin kere küfür ve beddua ediyor internetten , hem bizim durumumuzda birsey yokki , bizde kötü durumda olsak bizde ayaga kalkariz , Büyük taraftar!!!! Olarak 😡😡....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 16:00
Biz klavyeci taraftarız
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 17:20
Alıntı yapılan hakan_esk1

Biz klavyeci taraftarız
ClapClapClap
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 19:10
daha adam gibi bi taraftar grubumuz yok bizim. herkes rant peşinde. böyle organizasyonları genelde taraftar grupları düzenler. Bizde adalarda 2 tur atarız.
Yukarı
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı SakallıKedi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 19:47
Alıntı yapılan red_thunder

daha adam gibi bi taraftar grubumuz yok bizim. herkes rant peşinde. böyle organizasyonları genelde taraftar grupları düzenler. Bizde adalarda 2 tur atarız.
Maalesef durum bu. Eskişehirspor Taraftarı lig blerdeki aykırı isyankar ruhunu kaybetmiştir.
Yukarı
fatih262626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Turkey
  Alıntı fatih262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 19:51
Bir gün gelecek o takımı izleyecek yüzünüz olmayacak , satılık taraftar grupları satılık yerel basın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,457 saniyede hazırlanmıştır