eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nassim Ben Khalifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Online Durum: Offline
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2015 saat 09:57
Ben Khalifa'nın gözü yırtıldı! 1.5 ay yok.
Eskişehirspor'un sezon başında transfer ettiği Ben Khalifa'nın gözü yırtıldığı belirtildi. İsviçreli futbolcu, en az 1.5 ay sahalardan uzak kalacak.
[http://www.milliyet.com.tr/ben-khalifa-nin-gozu-yirtildi-1-5-eskisehirspor-2114851-skorerhaber/
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
nedimoss26 Liste gör
Yazar

NEDİM CENGİZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nedimoss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2015 saat 18:53
4 numara gözlük takan adamı mı almışız.
Buna lens değil dürbün takmak lazım.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2015 saat 19:17
Nedım Cengız..........
Ne var 4 numara gozluk takıyorsa.......
Pek aran yok goz numaraları ıle sanırım....
Bu nasıl bır yaklasım...
ALLah sana yasatmaz umarım..
Bu kotu rahatsızlıgı..
Yaklasım cok coook kotu...

Umarım en kısa surede saglıgına kavusup, forma ıcın savasır
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
ermac20 Liste gör
Yazar

Faruk
Yer: Ankara
  Alıntı ermac20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2015 saat 19:41
Alıntı yapılan nedimoss26

4 numara gözlük takan adamı mı almışız.
Buna lens değil dürbün takmak lazım.

Buraya yazarken birazcık düşünerek yazmak lazım bu kadar da küstahca insanların kusurlarıyla alay edilmez. İlyas arkadaşımız dediği gibi inşallah Allah sizede yaşatmaz böyle şeyler beinmde gözlerim 5,5 civarı onun dürbün takması gerekiyorsa bana ne tavsiye edecek acaba

Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2015 saat 07:30
4 numara gözlük taksa futbol oynayamaz. google de nassim ben khalifa diye aratın hiç bir fotografında yok. insan öyle gözlük taksa sosyal yaşamında 1 tane bile gözlüklü fotosu olmazmı azcık akıllı olalım arkadaşlar
E ni S
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2015 saat 07:52
Alıntı yapılan enis26

4 numara gözlük taksa futbol oynayamaz. google de nassim ben khalifa diye aratın hiç bir fotografında yok. insan öyle gözlük taksa sosyal yaşamında 1 tane bile gözlüklü fotosu olmazmı azcık akıllı olalım arkadaşlar

Kim demiş 4 numara gözü olanın futbol oynayamıyacağını? Yahu pilot mu bu adam?Ayrıca lens diye birşey var abi... Adam sevmiyodur gözlük takmayı nelere takılıyorsunuz ?
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2015 saat 08:03
Alıntı yapılan liq26

Alıntı yapılan enis26

Kim demiş 4 numara gözü olanın futbol oynayamıyacağını? Yahu pilot mu bu adam?Ayrıca lens diye birşey var abi... Adam sevmiyodur gözlük takmayı nelere takılıyorsunuz ?

edgar davids örneği var ileri derecede miyop olduğunu tüm futbol dünyası bilir. Ama gel bizim millete anlat.
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2015 saat 21:57
Oyuna girdikten sonra bir katkısını göremedim ben
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2015 saat 22:03
Skıbbe sağolsun.
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2015 saat 00:07
Evet gözlerinde problem olduğu besbelli... >Girdikten sonra adama pas atacam diye taça attı... Neden araştırmadan alırlar bir futbolcuyu.. Göz önemli heleki futbolda...
ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,483 saniyede hazırlanmıştır