eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karakteregitimi Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı karakteregitimi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2015 saat 18:39
Mersin kendi kalesine attı..
Yukarı
ATG-ESES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ATG-ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2015 saat 19:02
Gençler Birliği- Gaziantep maçı hakkında ne düşünüyorsunuz? Antep yenerse bizden farkı açar, Gençleri yakalamamız kolaylaşır. Gençler yenerse gençler 15 puana çıkar, yakalamamız zorlaşır ama antepi de bizim yakalayabileceğimiz bantta tutar.
Beraberlik en güzel sonuç sanırım bizim için. Hedef 15.lik değil 13.lük olmalı gibi.. Şimdilik uzak ama istikrarla neden olmasın. (Tabi tek çiçekle bahar olmaz sözünü de unutmamak lazım. Mersin maçındaki 2 golün gazıyla yazdım:)
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 17:23
Koskoca taraftarı olan şehir takımlarının yapamadıklarını ufak bir ilçe takımı yapıyor herkes şu akhisara baksında utansın
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ATG-ESES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ATG-ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 17:34
Fikstür üzerinden pembe bir tablo çizersek:

Mersini uzun vadede rakip görmüyorum, 18. sırada sayarlar. 15 puanlı Bursa'da uzun vadede sıyrılır aradan yukarı doğru. Rakiplerimiz: Antep, Kayseri, Gençler, Sivas..

13. Hafta (Bu hafta)
Sivas'ın beraberliğini saymazsak, Antep-gençler maçı sonucu bizim açımızdan iyi geçti. Gençler Antep beraberliği de güzel.

15. Hafta:
Kayseri, Gençler, Antep haftaya puan alamaz muhtemelen. Rakipleri onlara göre hayli kuvvetli. Sivas'ın maçı Akhisar'la. İşleri zor. Akhisar iyi gidiyor bu yıl da. Bu durumda TS maçı çok önem kazanıyor. 3 puan alırsak, üst gruba hayli yaklaşıyoruz. Her 4 rakip de yerinde sayabilir...

15. Hafta

Bizim Antep maçımız var, yenersek, Antep'e bir adım daha yaklasmıs oluruz. Antalya-Mersin maçı var, Mersin 7 puanda kalır. Kayseri, Akhisar karsısında, pek şans vermiyorum. Yerinde sayar... Gençlerbirliği- Sivas maçı var. Hangisi kazansa işimize gelir, beraberlik olursa daha çok daha iyi.. Hatta sivas yenerse biz dahil her 3 takım da 13 puanda olur. Güzel olur, düşme potasından çıkmaya yaklasırız.

16. Hafta

Antep- Rize maçı var. Bence sonuc farketmez... Paşa-Mersin'i dümdüz eder. Sivas-Kayseri maçı var ki... bütün sonuçları bize yarıyor. Fener gençleri yener her türlü. Rakiplerin puan alabileceği bir hafta. Ama en az birinin yerinde sayacağını varsayıyorum.

Ancak bizim de Başakşehir'le maçımız var. Çok da umutlu değilim açıkçası. Bu haftaya en fazla 1 puan yazarız gibi geliyor.

17. Hafta

Antalya-Antep.. Antalya yener, Antep puan olarak altımızda kalır. Bursa-Mersin, Mersin dibe demir atar.

EsEs-Gençler... Gençler bize hep ters gelen bir takım ama, final maçı gibi bir maç bu. Eğer ikinci yarıya zafer hissiyle gireceksek, bu maç garanti edecek bunu. Fener de Sivas'ı yenerse cidden umut veren bir sırada bitirebiliriz ilk yarıyı.

Pembe tablo bu..

Hala kolay gol yiyoruz, ama yediğimizden fazlasını şansın da yardımıyla atabildiğimizi gördük Mersin maçında. Kendi fikstürümüz de, rakiplerimizin fikstürü de lehimize bence. Aslında baktığımızda, rakiplerimiz için de aynı durumd geçerli. Her koyun kendi bacağından asılacak nihayetinde. Kendi göbeğimizi kendimiz kesip, bu ligde kalacağız. Bunun başka yolu yok. Defans problemini çözersek ben bu fikstürle, ilk yarıda ligde kalma umudunu tazeleceğimize inanıyorum.

#direneses

Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 19:08
Gençler ve Antep 2-2 berabere kaldılar ve bizim itediğimiz skoru yapmış oldular.Bundan iyisi şamda kayısı
Diren ESES...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 19:52
Alıntı yapılan ATG-ESES

15. Hafta - Bizim Antep maçımız var, yenersek, Antep'e bir adım daha yaklasmıs oluruz. Antalya-Mersin maçı var, Mersin 7 puanda kalır. Kayseri, Akhisar karsısında, pek şans vermiyorum. Yerinde sayar... Gençlerbirliği- Sivas maçı var. Hangisi kazansa işimize gelir, beraberlik olursa daha çok daha iyi.. Hatta sivas yenerse biz dahil her 3 takım da 13 puanda olur. Güzel olur, düşme potasından çıkmaya yaklasırız.
Bugun Genclerbirligi macinda direk kirmizi kart goren John Chibuike bize karsi forma giyemeyecek.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 19:55
Muhammet demir fener maçında kırmızı görse hiç fena olmaz
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 20:27
Alıntı yapılan matt

Bugun Genclerbirligi macinda direk kirmizi kart goren John Chibuike bize karsi forma giyemeyecek.

Bizim maçta forma giyecek
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 20:41
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan matt

Bizim maçta forma giyecek

Benim bildiğim direk kırmızı kart gören iki maç banko ceza alır.Dolayısıyla bizim maçta oynamayacak.Yanlış biliyorsam birileri düzeltsin.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2015 saat 21:05
Alıntı yapılan furemen

Benim bildiğim direk kırmızı kart gören iki maç banko ceza alır.Dolayısıyla bizim maçta oynamayacak.Yanlış biliyorsam birileri düzeltsin.

Yok doğru biliyorsunuz direk kırmızı kart gören 2 maç ceza alıyor ama şunu unutuyorsunuz gaziantepin hafta içi gölcükspor ile kupa maçı oynayacak gölcük ve fenerbahçe maçlarında oynayamayacak ve bizim maçta forma şansı bulacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır