eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ykp26 Liste gör
Yazar

Dünden sonra,Yarından önce.
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ykp26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 13:42
Beğendim ve paylaşmayı uygun buldum!
DİRENİŞ
Bir kent sana ne anlatır? Ne ifade eder o kent senin için? Ne kadar sevebilirsin onu yada ne kadar nefret edebilirsin ondan? Yaşadığın yer midir o kent yoksa ömrünü tükettiğin virane mi? Nefes mi verir sana, ömründen mi çalar? Kaç kişiye aşık olmuşsundur? Kaldırımlarında kaç adım atmış Kaç yokuş çıkmış kaç sokak gezmişsindir? Kaç kere kavga etmişsindir mahalle aralarında? Kaç kere halaya tutuşmuşsundur düğünlerde? Peki kaç kere gitmişsindir o kentin takımının maçlarına? Kaç bin km yol tepmişsindir o takım için? Neleri ifade etmişsindir hayatından ona?
Evet.! Ömrümüzü verdiğimiz, hayatımızı adadığımız, uğruna bedeller ödediğimiz, canımızdan çok sevdiğimiz bir kent ve onun anlı şanlı bir takımı var bizim hayatımızda. Çoğumuz o takımı anılarımızdan çıkardığımızda hayatımıza dair pek birşey kalmıyor geriye. Sevinçlerimiz, hüzünlerimiz, kinlerimiz, kavgalarımız çoğunlukla ona dair. Kırmızı şimşekler demişler ona ve bizde sevdalanmışız renklerine, armasına..
Şimdi o takım zorda sevgili Eskişehirsporlular. Sana, bana hepimize ihtiyaç duyuyor. Hani hep bağırıyoruz ya tribünde "iyi günde-kötü günde" diye, işte o kötü gün geldi değerli kardeşim.
Şimdi omuz omuza olma zamanı, şimdi kolkola girme zamanı. Görüyor musun bak seni çağırıyor çocukluk aşkın. Seni bekliyor sevdalandığın renkler. Ağladığında gözyaşlarını sildiğin kaşkolun boynuna dolanmayı bekliyor tekrardan. Bak cennette siyahına kırmızı demeyi bekliyor Şemsettin, Mami, ARC, Erkan Kurt, son holigan Tolga. Görüyor musun bak yanlarında Gegiç hoca, kaleci Sinan, Edizimiz var. Hadi diyor hepsi, hadi kardeşim neyi bekliyorsun?
Yukarı
invers Liste gör
Yazar

Ersin
Yer: Kocaeli
  Alıntı invers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 14:12
Babamin önünde turnikeden geçtiğim yaştan beri..
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 14:22
Maalesef hala felaket senaryoları çizenler var. Tamam yönetimin ve takımın durumu ortada, bu senaryoları çizen arkadaşların haklı olduğu bir sürü nokta da var. Ancak bu saatte hala böylesine tepki vermek bize yakışmaz. Eğer biz büyük Es-Es taraftarı isek düştüğümüzde bile geçmişte nasıl destek vermiş isek buna devam etmemiz gerekir. 

Bu saatten sonra yapılacak iş belli. Acilen stadı doldurmamız, istifa seslerini bir kenara bırakmamız ve ilk fırsatta sağlam bir şekilde tesislere gidip takıma desteğimızı göstermemiz gerekiyor. 
Büyük taraftar isek bunu yaparız. Bakalım yapabilecek miyiz?
Es - Es
Yukarı
rasimes026 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı rasimes026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 15:14
Gökhan kardeşime aynen katılıyorum.Zaman kenetlenme zamanı.
YER KIRMIZI GÖK SİYAH
Yukarı
GLADYATÖR Liste gör
Yazar

erman
Yer: uşak
  Alıntı GLADYATÖR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 15:35
Ankaragücü, Kocaeli Sakarya gibi olmak istemiyorsak topların ağzına sakız olmak istemiyorsak kenetlenmeliyiz ben bu konya maçına gidecek taraftarlarımızın Allah yardımcısı olsun diyorum kazanırız inşallah
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 15:57
Maça 5 gün olmasına rağmen ve biletler bugün satışa çıkmasına rağmen 251 bilet passolig sitesinde satılmış gözüküyor.Haydi Büyük Eskişehirspor taraftarı bu takımı her zaman olduğu gibi yine biz kurtaracağız.Dipten alıp zirveye yine biz yerleştireceğiz.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 16:19
Taraftar uzerıne dusenı yapacaktır emınım. . emınım de dıger faktorler uzerıne dusen gorevlerı ne zaman yapacak ıste bundan emın degılım.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: Turkey
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 18:07
Şimdi taraftar olarak kendi aramızda kavgamızı bırakarak armamızın peşinden koşma vaktidir. Bugün birlik günümüz kendi içimizde bir olma ve kenetlenme günüdür. Sefayı sürenler çok yine cefa çekme günüdür. Gidelim cefamızı çekelim. Düşecekmiyiz, biz mücadelemizi verelim haykıralım sevdamızı. Biz var olduk var olmaya devam edeceğiz, yönetimlere, futbolculara sahtekarlara simsarlara rağmen.

Sosyal medyada katılımı destekleyici paylaşımlar yapmak gerek. Gidelim Konyaya içeri girebilenler girsin dışarıda kalanlar olduğunda düşmeyeceğimizi cümle alem görsün.
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 18:13
Antalya'dan 15 kişi maç biletlerimizi aldık Allah'ın izniyle paZar günü Konya'dayız.Yönetim kötü bunu herkes biliyor fakat bu takımı kurtaracak olan ne yönetim ne de hocadır.Maçın saati ve günü çok uygun.Bu takımı dipten ancak bu şanlı taraftar kurtarabilir.Pazar günü herkesi maça gelmeye davet ediyorum.Zira BAŞKA ESKİŞEHİRSPOR YOK!!!
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2015 saat 18:19
Alıntı yapılan ender_26_esk

Maça 5 gün olmasına rağmen ve biletler bugün satışa çıkmasına rağmen 251 bilet passolig sitesinde satılmış gözüküyor.Haydi Büyük Eskişehirspor taraftarı bu takımı her zaman olduğu gibi yine biz kurtaracağız.Dipten alıp zirveye yine biz yerleştireceğiz.

Bu 251 sayısının içinde kenardaki kırmızı renklerde varmı?o bölgeyi güvünlik için ayırıyorlar diye biliyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır