eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2015 saat 22:53
Bizim taraftarın durumu tam ayranı içmeye diye başlayan sözü hatırlatıyor bana. Takımın parası yok yıldız oyuncu istiyoruz, göreve talip olan muhalefet yok yönetim istifa diyoruz, elde başka doğru dürüst seçenek yok gelen hocaya nazlanıyoruz. Halbuki bizim şartsız şurtsuz takımı desteklememiz lazım. Bu sene ligde kalmamız lazım. Bunun şakası yok. Sene başlarken şaşkın ve tecrübesiz yönetim haricinde hepimiz bu durumlara düşeceğimizi öngörmüştük. Kimseye taraftarlık öğretecek halim yok, belki de herkes Eskişehirsporu benden daha çok seviyor belli ki. Ama şucu bucu söylemleri taraftarı bölüyor. Tribünde birliği sağlayamıyoruz. Senelerdir gurbetteyim, etrafımdaki insanları kendi şehrinin takımını tutma cesareti olmadığı için eleştirir dururum, İstanbul takımlarının taraftarlarını başarısızlıkla ortadan kaybolmakla itham ederim hep. Ama görüyorum ki bizde de anlayış bu yöne doğru kaymaya başlamış. Biz her şartta takımın arkasında olduğumuzu ispat edelim, bu takıma Eskişehir'de rakip taraftarın tezahüratlarını dinletmeyelim de takım da üzerindeki ölü toprağını atma şansını yakalasın. Farkımızı herkes görsün. İsmail Kartal bulunmaz hint kumaşı değil ama onunla en azından ligin sonunu getirmek zorundayız. Bence hiç kimse kısa vadede alınacak kötü sonuçlara göre hocaya tavır almamalı, tavır ancak ve ancak lakayıt davranışlarda gösterilmeli. Keşke Eskişehir'de olsam da sahamızdaki her maça gelebilsem. Babadan oğula taraftarlık bilinci ancak böyle geçer çünkü. Ben çocuklarımın istanbul takımı tutmasını istemiyorum, bu yüzden alınan sonuçlara bakmaksızın her fırsatta tribünde bulunmanın gereğine inanıyorum.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2015 saat 23:39
UniEsEs ve Gürcan arkadasimizin yazilari icinde bulundugumuz durumun özeti. Tebrikler
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2015 saat 09:25
Galatasaraylı Yönetim Kurulu istemiyoruz.

HOŞCAN VE YÖNETİM İSTİFA.

ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2015 saat 11:22
Alıntı yapılan kagankayra

Bizim taraftarın durumu tam ayranı içmeye diye başlayan sözü hatırlatıyor bana. Takımın parası yok yıldız oyuncu istiyoruz, göreve talip olan muhalefet yok yönetim istifa diyoruz, elde başka doğru dürüst seçenek yok gelen hocaya nazlanıyoruz. Halbuki bizim şartsız şurtsuz takımı desteklememiz lazım. Bu sene ligde kalmamız lazım. Bunun şakası yok. Sene başlarken şaşkın ve tecrübesiz yönetim haricinde hepimiz bu durumlara düşeceğimizi öngörmüştük. Kimseye taraftarlık öğretecek halim yok, belki de herkes Eskişehirsporu benden daha çok seviyor belli ki. Ama şucu bucu söylemleri taraftarı bölüyor. Tribünde birliği sağlayamıyoruz. Senelerdir gurbetteyim, etrafımdaki insanları kendi şehrinin takımını tutma cesareti olmadığı için eleştirir dururum, İstanbul takımlarının taraftarlarını başarısızlıkla ortadan kaybolmakla itham ederim hep. Ama görüyorum ki bizde de anlayış bu yöne doğru kaymaya başlamış. Biz her şartta takımın arkasında olduğumuzu ispat edelim, bu takıma Eskişehir'de rakip taraftarın tezahüratlarını dinletmeyelim de takım da üzerindeki ölü toprağını atma şansını yakalasın. Farkımızı herkes görsün. İsmail Kartal bulunmaz hint kumaşı değil ama onunla en azından ligin sonunu getirmek zorundayız. Bence hiç kimse kısa vadede alınacak kötü sonuçlara göre hocaya tavır almamalı, tavır ancak ve ancak lakayıt davranışlarda gösterilmeli. Keşke Eskişehir'de olsam da sahamızdaki her maça gelebilsem. Babadan oğula taraftarlık bilinci ancak böyle geçer çünkü. Ben çocuklarımın istanbul takımı tutmasını istemiyorum, bu yüzden alınan sonuçlara bakmaksızın her fırsatta tribünde bulunmanın gereğine inanıyorum.

Yazdıklarınıza cümlesi cümlesine katılıyorum , bende gurbetteyim elimden geldiğince gidiyorum maçlara keşke bende Eskişehir de olsam diyorum her zaman ve ES-ES sevgisini de çocuklarımıza doğuşundan itibaren aşılamamız lazım 2 yıllık evliyim çocuğum olsun formasını geçiricem sırtına . Babalardan oğullara bu efsaneyi her zaman yaşatacağız.
AnTiBiZaNs
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2015 saat 15:24
6 ekimde oğlum dünyaya geldi hastane çıkışı eses takımı giydi ben babamdan böyle gördüm benim oglumda benden böyle görecek
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2015 saat 16:41
Alıntı yapılan Güray26ES

6 ekimde oğlum dünyaya geldi hastane çıkışı eses takımı giydi ben babamdan böyle gördüm benim oglumda benden böyle görecek
Allah bağışlasın yaşı uzun olsun...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2015 saat 17:10
Amin allah herkese nasip etsin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2015 saat 13:06
Alıntı yapılan Güray26ES

Amin allah herkese nasip etsin

Uyku varmı uyku,allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2015 saat 14:42
Alıntı yapılan Güray26ES

Allah bağışlasın , Allah acılarını göstermesin...
İlk NefES Son NefES
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2015 saat 14:45
Renkdaşlarım benim çocuklarım yüz boyama kalemleriyle kendilerini siyah kırmızı boyayıp bana mesaj atmışlar (deli gibi sevmek ruhumuzda var baba )(yazmışlar)yeni hocamızla ilk maçımıza çok heyacanlılar umarım karşılamşma sonucu mutlu olacağımız bir sonuç olur...
İlk NefES Son NefES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır