eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 10:58
Biz gurbette olup senin gibi yazıp çizen fikir beyan eden bizleri doğruya yönlendiren herkesin elinden öperiz. Ben emre arkadasın başka sosyal medya platformalarında da yaptıkları bazı küçük kurnazlıklardan dolayı kendisine karşı bi olumsuz düşüncem var. Yoksa gurbet oluşumları bizler ile beraber deplasmanlarda olan insanlar. Benim sürekli sitem ettiğim konuların bazılarını söylemişsin bana susmak yakışır abi artık. Sen ve senin gibi büyükleri gördükçe umudum artıyor. Ama Halil konusunda kimse bana bişey demesin abi. Ben Halil zamanında Eskişehirspor tribünlerinde ve ligde en güzel yıllarımı yaşadım. Tekrar yaşamak istiyorum. Ben sizler gibi şaşalı yılları görmedim. Bizde mutlu olalım bizlerde avrupa hesapları yapalım. Bin bir baskıya dayatmaya rağmen tribünler için birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Yeni jenerasyonlar kazanıyor kazandırıyoruz. Ama takımın kötü gidişatı Bütün Eskişehirspor tribünlerini etkiliyor. Genç nesil için trribüne gelmemek için binlerce sebep ve daha iyi vakit geçirebileceği yüzlerce ortam var. Bizlerde bunların mücadelesini veriyoruz. Fakat günümüzde herşey popülarite ve başarıya endeksli bende başarı istiyorum ve bu benim hakkım. Ben hayatım boyunca Eskişehirsporu en başarılı HALİL ÜNAL döneminde gördüm ve tekrar onu görmek istemem gayet normal abicim. saygılar sevgiler bizlerin hatalı konuşmalarına rağmen bir abi gibi bizi uyarıp yol gösterdiğin için.
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 11:33
ben sadece takımın sıkıntılı günler her zaman yaşayabileciğini bundan sonra da muhtemel olduğunu düşünüyorum. bunun da kendi gibi düşünmeyen insanlara hakaretle çözülemeyeceğine inanıyorum. biraz eleştiri ile bugün hakaret yedik. dedikodu yapsak birilerine iftira atar çekiliriz. ben güncel sıkıntıları dile getirdim. herkesin kendine bakması gerektiğini bu sıkıntıların 8 senedir çözülemediğini düşünüyorum. kaos ortamı benim en çok korktuğum şeydir. bu lig korktuğumuz kadar zor bir lig değil takımı ateşleyerek ancak buralardan çıkarız. takımda kimse kendini lider hissetmiyor. iş taraftara kaldı geçen yıllardaki gibi. yine başarabiliriz. bakmayın sadece bizim desteğimizle ligte kalan takımın başkanı başarılı olmaz. herkes bir gün hakettiği yeri bulur. eğer bugün yaptığımız gibi tribünde forumda birbirimize sataşırsak kaos ortamı olur.
yönetimler hiç bir zaman bizim gibi düşünmeyecek. bugün mesut hoşcan daha çok kendi itibarı ile ilgili savaş veriyor. kendince haklıdır. ama Eskişehirspor a zarar verdiğini düşünüyorsak bu şekilde düşünmeyenleri söverek sayarak toplayamayız. benim düşüncem bu dönemden başkan da değişse hoca da değişse topçular da gitse sadece ve sadece taraftar çıkartır. bu da şehrin havasını sürekli pozitif tutarak yapılır. şu saatte başkanın değişmesi bize bir şey kazandırmaz.

yıllarca bu durumlara defalarca düştük açığıyla kapalısıyla çıktık. yine çıkarız. ne olursa olsun 2008 yılındaki havayı tekrar yakalamak gerekiyor. bu havanın da giderek kaybolması beni korkutuyor. bunn sebeplerini kendimce yazdım. huzursuzluk verdiysek kimse kusurumuza bakmasın...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 11:36
Emre derken ESELİ EMRE26 yı kast etmiştim :)...
Ben 45 yaşındayım şaşalı yılları bende tadamadım çok küçüktüm...
Duraklama gerileme dönemi çocuğuyum ne yazıkki...
81-82 de bir düştü iniş çıkışlar başladı, başbakanlık kupasında Ankarada yaşamama rağmen gidemedim, sadece alt liglerden üst liglere çıkış şampiyonluklarıdır şaşalı günlerim...
İnşallah siz gençler bizim kadar beklemek zorunda kalmazsınız, keza biz halen o günlerin gelmesini bekliyoruz :(...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2015 saat 00:28
Gazete sayafalarında bilgi ararken bu linki okudum:
http://www.istikbalgazetesi.com/detay.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=146199

ETB'nin burada ayrı bir forum başlığı yok muydu? Ne oldu?
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2015 saat 01:54
Halil zamanında en sert muhalefeti yapan ETB ler diriler maviler nerde yazık yazık demekki bunlar hep mesu tu başkan yapmak içinmiş gelde arama ay deri kizilcikliyi
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2015 saat 09:24
Halil zamanında en sert eleştirileri ETB Diri Maviş yapıyordu. Stadı dahi boşaltıyordu sonra takımın iyi gidişatı yüzünden Tatar Mustafa ETB ile toplantı yaptı ve "Eskişehirspora ihanet ediyorsunuz Halil Ünal gelmiş geçmiş en iyi başkan" dedi. Ardından şimdiki başkan mesut hoşcan (o dönem 2. başkan) da ETB ile toplantı düzenledi. "Ben halile kefilim sizin bildiğiniz gibi değil. Söylenenlere inanmayın. Herşey çok güzel" demesi üzerine protestolar kesildi. o dönem protestolar devam ederken "Bedava biletleri kesildi ondan bağırıyorlar" denildi bu forumda. Ardından ETB protestoları bitirme kararı aldı. (Ki o zamanda protestoları sonuna kadar uygulayan açık değil sadece NEFER yapıyordu.) Akabinde protestolar bitince "Başkan bunlara para verdi bağladı" denildi. Tabi o dönem ETB yönetimi içinde bulunan insanlarda bu tür iğrenç söylemlere dayanamayıp "bu taraftara ne yapsan yaranılmaz" diyerek çoğu istifa etti.
Gelelim Mesut hoşcan dönemine Başkan olduğu günden beri en çok gene NEFER tribünü tarafından protesto edildi yanlışları dimdik yüzüne söylendi. Geçen sene ETB olarak gene büyük çaplı protestolar düzenlediler. Basın açıklamaları yaptılar. Fakat siz değerli forum üyeleri "Mali disiplin" dümeni altında gene bu insanlar yanlış gidenleri dile getirdiği için "Mamaları kesildi bilet verilmiyor" denildi. Akabinde yönetim ile hoca ile ve en son futbolcular ile basına kapalı toplantılar düzenlendi. açıklama yapıldı açıklamada ne yazıyordu. (Buradaki iftira atan oç'larının hiçbirinin okumadığı belli) "Ligde kalmamız garantilenene kadar protestoya son veriyoruz" Akabinde ligde kalmamız garanti olduktan sonra HOŞCAN ile görüşülüp kongre kararı aldırdı bu insanlar. Fakat hoşcan başkan olur olmaz bu insanların kulüp üyeliklerini iptal ettiği için hiçbiri oy kullanamadı orası ayrı. Peki protestoları bitirip takımı ligde tutana kadar destek açıklamasından sonra ne oldu. Gene bu forumdan bir sürü iftira atan oç çıktı " Başkan bedava bilet verdi susturdu" dedi.

Gelin hadi siz olsanız bu durumda ne yaparsınız biraz empati yapın. Şimdi ne oldu takım küme düşmek üzere ETB gene tesislere gidip futbolcular ile konusma yaptı. Ardından 85. dakikaya kadar destek diye anlaşıldı. Hiç bir yere yazılmadı diyen gevşekler. Facebook üzerinde birçok sayfa yazdı Murat Abi kendi sayfasından yayınladı. Takip etseydin. Herkes bu fitne fücür iftira yuvası sayfaları takip etmek zorunda değil kaldı ki takipte eden pek yok. Bir sürü toplum içinde yer edinememiş insanın toplandığı (Çift üyelikleri olmayan ve kimlikleri açık olanlar hariç) saçma sapan taraftarı bölüp parçalamak için yapılmış bi yer bu forum. Peki maçta ne oldu futbolcuların kalitesi ortada çokta bişey beklemek yanlış ama anlaşıldığı gibi 85. dakikaya kadar beklenildi. Tabi açık tribünde bir sürü tezahürata gelince bağırmayan fakat küfür de protestoda aslan kesilenler kalktı bu sefer. Mavişi başkanın adamı olmak ile ondan para almak ile suçladı. Ulan ne kadar alçak şerefsizce bir yaklaşım daha geçen sene bu insanlar sayesinde belki takım ligde kaldı olaylara zamanında müdahale ettiler. Siz hayatında 5 kişiyi bile idare edemeyen hatta 5 tane koyun bile güdemeyecek gevşeklerin iftiralarına rağmen bu adamlar yıkılmadan ESKİŞEHİRSPOR için birşeyler yapmaya çalışıyor. Protesto edilmiyor diyenler. ESTV canlı yayınına telefon ile bağlanan Murat Diriyi dinlemediler heralde. Neyse sizlere ne kadar anlatsakta yazsakta boş aranızda kuyruk acısı olan veya tribünlerdeki birlik beraberliği çekemeyen insanlara iftira atarak tatmin olan bir çok oç var o yüzden ne kadar anlatsak anlayan sayısı belli. bilen de biliyor.

bu arada aramızda hala "BEDAVA BİLET" diye yazan bir sürü gerizekalı var arkadaşlar bu forum işte böyle bir yer 2 senedir passolig olduğunu ve bilet kombine gibi olayların olmadığını bilmeyen hatta maça bile gelmeyen sadece iftira atmak için klavye başına geçen bir sürü oç ile dolu bu forum.

Ama güzel abilerimizde var örnek aldığımız yazılarını takip ettiğimiz ve biz genç nesile gerçekten faydası olan zaten onlarda olmasa buraya asla girmem. Hatta kendileri çalar kendileri oynar isimsiz cisimsiz şeref yoksunları.
daha bi mesaj üstte hayrettin26 diye sahte hesap açan bir o......ç..... hala ayder kızılcıklı diyor işte. Görün siz bu forumun kalitesini ..
Yukarı
hayrettin26 Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı hayrettin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2015 saat 11:14
Eleştiri herkesin hakkı küfür ederek neyi kaliteni ortaya koyarsın o günler bu günlerden d emi kötüydü sesiniz cikmiyoda
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2015 saat 11:25
Alıntı yapılan hayrettin26

Eleştiri herkesin hakkı küfür ederek neyi kaliteni ortaya koyarsın o günler bu günlerden d emi kötüydü sesiniz cikmiyoda

bırak kaliteden bahsedene bak kimsin nesin necisin belli değil. Valla hırsızlığın uyuşturucunun tecavüzcülerin olduğu günlere bu günlerden iyi diyorsan seninde onlardan farkın yok demektir. Kaliteden bahsedene bak. Önce bu forumda Adını sanını kimliğini gizlemeden yazın çizin fikirlerinizi beyan edin korkak gibi fitne fücür salmayın. Erkek olun yada İNSAN olun.

Ben asılsız bir şekilde iftira atanlara küfür ediyorum neden üzerine alınıyorsun ayrıca. Neyse sen kendin gibi sanal varlıklar ile konuş eğlen. EZİKLER
Yukarı
amour26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı amour26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2015 saat 11:47
Alıntı yapılan ati ömer

Alıntı yapılan hayrettin26

bırak kaliteden bahsedene bak kimsin nesin necisin belli değil. Valla hırsızlığın uyuşturucunun tecavüzcülerin olduğu günlere bu günlerden iyi diyorsan seninde onlardan farkın yok demektir. Kaliteden bahsedene bak. Önce bu forumda Adını sanını kimliğini gizlemeden yazın çizin fikirlerinizi beyan edin korkak gibi fitne fücür salmayın. Erkek olun yada İNSAN olun.

Ben asılsız bir şekilde iftira atanlara küfür ediyorum neden üzerine alınıyorsun ayrıca. Neyse sen kendin gibi sanal varlıklar ile konuş eğlen. EZİKLER

Dostum bu ne sinir ne ofke birkac kisiyi savunacagim diye baska insanlari kirmaya gerek yok bence.
Ayrica sen ustteki arkadasa kufur etmissin iste, hala niye ustune aliniyorsun demene gerek yok bence. Bu arada fitne fücur ne demek once bir anlamini ogrenmeni oneririm cumle icinde yanlis kullanmissin.
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2015 saat 11:53
Alıntı yapılan ati ömer

........... Herkes bu fitne fücür iftira yuvası sayfaları takip etmek zorunda değil kaldı ki takipte eden pek yok. Bir sürü toplum içinde yer edinememiş insanın toplandığı (Çift üyelikleri olmayan ve kimlikleri açık olanlar hariç) saçma sapan taraftarı bölüp parçalamak için yapılmış bi yer bu forum.......... bu arada aramızda hala "BEDAVA BİLET" diye yazan bir sürü gerizekalı var arkadaşlar bu forum işte böyle bir yer 2 senedir passolig olduğunu ve bilet kombine gibi olayların olmadığını bilmeyen hatta maça bile gelmeyen sadece iftira atmak için klavye başına geçen bir sürü oç ile dolu bu forum. 

Çok ağır yazmışsın ati ömer

bende bu forumun bir üyesiyim ve gerizekalı yada o.ç. olduğumu hiç kimse söyleyemez.

Sözlerini sana aynen iade ediyorum. 

Biraz edep biraz sevgi biraz saygı hepsi bu.

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır