eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 06:29
Yok nefer bitmiş yok nefer şöyle yok nefer böyle.. Her zaman aynı terane.. 85.dk ya elimizden geldiği kadar takımı destekledik sonra yönetime de hocaya da gerekli tepki verildi. Geçen sene murat abi bizzat tv ye çıkıp yönetimi istifaya davet etti sonra kongre ye gidildi. Yine hoşcan seçildi bu da mı neferin suçu ?

Eskiden deplasmanda yağma,gasp,uyuşturucu kullanan serserileri NEFER tek başına temizledi.Kimse taşı elinin altına koymadı anca burdan sallarsınız..

Zamanında kızılcıklıyada sallıyordunuz her zaman ki gibi ama klavye başında, gültekin güvensoya da burda yüzlerce insan sallıyordu adalarda protestoya çağırdık yine tribün çocukları geldi.

Bu forumun samimiyetine inanmıyorum halı saha org olmuştu ona bile gelen olmamıştı zamanında.2002 senesinden beri yazıyorum burada yazanların çoğu klavyeden sallayan insanlar maalesef..

Takım ciddi ciddi sıkıntılı hala gelip nefere sallamak aşkı şehire altese sallamak ne size ne eskişehirspora bişey kazandırmaz.

Murat abi çağrısını yaptı toplantı için herkes gelsin dedi toplantı zamanı kesinleştiğinde klavyelerinizi bırakıp iştirak ederseniz tanımadan salladığınız insanlardan belki utanır,özür dilersiniz..

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 07:55
Yahu bu takim her zora dustugunde demekki 3. Ligi boylayacak. Birbirimizi yemeye basladik kufurler ediyoruz. Ne oluyor bugun mu bu takim bu duruma dustu. 8 senedir ayni seyler yasaniyor. Para almis yok bunu yapmis gordun mu. Kanitlayacaksiniz o zaman. Yok borc 200 milyon olmus kanitlayacaksiniz. Dedikodularla koskoca camia 8 yildir yipramiyor. Halil unal donemi de oyleydi. 5. Senede anca kanitlandi bazi seyler. Ben de sike yaptigimiza inanmiyorum ama kurdugu pis iliskiler ortaya cikti. 2 senede zor gonderdik. Niye hep bazi donemler takim iyi puan topladi herkes sustu. Simdi de sansli olsak 8 puani toplayacaktik o zaman da mi susulacakti topcu ayni hoca ayni baskan ayni. Skor taraftari olduk. Bu takim ozunu kaybediyor. Sahada eger takima hadi deyip atesleyecek biri yoksa taraftar heyecanini kaybetmisse bunun sorumlusu %50 yonetimse %50 taraftardir. Kimse kendinde bulmuyor kabahati. Herkes birbirine salliyor sen erkana kufretmesen acik tribunden agzindan cekirdek fiskirarak sen veysele sovmesen sovdurmesen bunlar olmaz. Topcu takimi sahiplenmiyor tribunun sevdigi adamlari da yonetim gonderdi. Ne sucu var onurun tokonun veyselin bunlar takima hakaret mi etti bunlar hainlik mi yapti. Belliyor bi kesim kendine bi topcuyu karsi karsiya gelse yuzune bakamaz abi der imza ister. Boyle olduk eskisehirspor taraftari siradanlasti. Sivas gibi antep gibi trabzon gibi olduk. Bildigin adam tribune gelip kendini tatmin edip gidiyor. Neyi degistireceksin burdan baskana sallayarak tribun liderine sallayarak hocaya baskana soverek.

Yillardir ilk defa radikal kararlar alindi mali disiplin adina kimse sirtlamiyor bu yuku. Kimse elini tasin altina koymuyor herkes topcu istiyor. Yahu topcu istiyosan bugunleri atlatacaksin. Dortmund a bakacaksin tribunler takim duserken neler yapmis goreceksin. Takimi ayaga kaldiracaksin. Sen guc olacaksin ki yonetim de bakacak bunlari ne yapsak bolemeyiz veya muhalefet. Sen taeaftar olarak hep kendini hakli gor sozun gecmez agirligin olmazsa sana da halil gibi mesut gibi antep in sivas in baskani gibi baskanlar gelir. Tek bizde degil heryerde boyle.
Tamam su an basarisiz bir yonetim var sportif acidan ama eger mali disiplin saglaniyorsa daha ne. Ama eger saglanmadiysa bunu kanitlamak lazim. Eger kanitlanirsa su saat gitmelidir. Ama kanitlayamiyorsan susacaksin yipratmayacaksin koskoca camia yi. Macin havasi bozmayacaksin burdan. Taraftari bolmeyeceksin. Bu takimi ligte tutmak cok mu zor.Yahu bir de mesut hocsan aptal mi istese getirirdi topcuyu sustururdu seni eger emelleri baska olsa zor olani dener miydi. Cok mu zor topcu almak. Yillardir biz demiyor muyuz paralari odenmiyor necati para alip yatiyor diyen. Bu kulup umit karana borcu yuzunden adami az daha yonetici yapiyordu be. Daha cok sey var yazilacak.
Yukarı
nedimoss26 Liste gör
Yazar

NEDİM CENGİZ
  Alıntı nedimoss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 09:00
Alıntı yapılan br_65

Yahu bu takim her zora dustugunde demekki 3. Ligi boylayacak. Birbirimizi yemeye basladik kufurler ediyoruz. Ne oluyor bugun mu bu takim bu duruma dustu. 8 senedir ayni seyler yasaniyor. Para almis yok bunu yapmis gordun mu. Kanitlayacaksiniz o zaman. Yok borc 200 milyon olmus kanitlayacaksiniz. Dedikodularla koskoca camia 8 yildir yipramiyor. Halil unal donemi de oyleydi. 5. Senede anca kanitlandi bazi seyler. Ben de sike yaptigimiza inanmiyorum ama kurdugu pis iliskiler ortaya cikti. 2 senede zor gonderdik. Niye hep bazi donemler takim iyi puan topladi herkes sustu. Simdi de sansli olsak 8 puani toplayacaktik o zaman da mi susulacakti topcu ayni hoca ayni baskan ayni. Skor taraftari olduk. Bu takim ozunu kaybediyor. Sahada eger takima hadi deyip atesleyecek biri yoksa taraftar heyecanini kaybetmisse bunun sorumlusu %50 yonetimse %50 taraftardir. Kimse kendinde bulmuyor kabahati. Herkes birbirine salliyor sen erkana kufretmesen acik tribunden agzindan cekirdek fiskirarak sen veysele sovmesen sovdurmesen bunlar olmaz. Topcu takimi sahiplenmiyor tribunun sevdigi adamlari da yonetim gonderdi. Ne sucu var onurun tokonun veyselin bunlar takima hakaret mi etti bunlar hainlik mi yapti. Belliyor bi kesim kendine bi topcuyu karsi karsiya gelse yuzune bakamaz abi der imza ister. Boyle olduk eskisehirspor taraftari siradanlasti. Sivas gibi antep gibi trabzon gibi olduk. Bildigin adam tribune gelip kendini tatmin edip gidiyor. Neyi degistireceksin burdan baskana sallayarak tribun liderine sallayarak hocaya baskana soverek.

Yillardir ilk defa radikal kararlar alindi mali disiplin adina kimse sirtlamiyor bu yuku. Kimse elini tasin altina koymuyor herkes topcu istiyor. Yahu topcu istiyosan bugunleri atlatacaksin. Dortmund a bakacaksin tribunler takim duserken neler yapmis goreceksin. Takimi ayaga kaldiracaksin. Sen guc olacaksin ki yonetim de bakacak bunlari ne yapsak bolemeyiz veya muhalefet. Sen taeaftar olarak hep kendini hakli gor sozun gecmez agirligin olmazsa sana da halil gibi mesut gibi antep in sivas in baskani gibi baskanlar gelir. Tek bizde degil heryerde boyle.
Tamam su an basarisiz bir yonetim var sportif acidan ama eger mali disiplin saglaniyorsa daha ne. Ama eger saglanmadiysa bunu kanitlamak lazim. Eger kanitlanirsa su saat gitmelidir. Ama kanitlayamiyorsan susacaksin yipratmayacaksin koskoca camia yi. Macin havasi bozmayacaksin burdan. Taraftari bolmeyeceksin. Bu takimi ligte tutmak cok mu zor.Yahu bir de mesut hocsan aptal mi istese getirirdi topcuyu sustururdu seni eger emelleri baska olsa zor olani dener miydi. Cok mu zor topcu almak. Yillardir biz demiyor muyuz paralari odenmiyor necati para alip yatiyor diyen. Bu kulup umit karana borcu yuzunden adami az daha yonetici yapiyordu be. Daha cok sey var yazilacak.

Aha bunu da gördük yaaa....
Şimdi de suçlu taraftar oldu.
Sanki bu yönetime taraftar talip oldu.
Sanki bu kadar borcu bile bile illa başkan olacam diye taraftar tutturdu.
Defederico'yu cambaz, Toko'yu mükemmel, Onur'u inanılmaz taraftar ilan etti.
Transfer yapın, stoper alın derken transfere gerek yok diye taraftar dedi.
Aslında dediğin doğru.
Bu Hoşcan'a taraftar olarak g.... vermemiz lazım. Eses'i s.... gel biraz da bizi s.... diye.
Hastamısın kardeşim sen. Mesut'a yalakalık yapacaksan hadi git başka kapıya.
Senin haddine mi bu taraftara sıradanlaştı demek.
Biz kendi içimizde kavga ederiz, tartışırız, herşeyi de söyleriz.
Ama bunu Eskişehirspor'un iyiliği için yaparız.
Bu takım geçen sene de düşüyordu. Taraftar o toplantıyı yapmasaydı şimdi biz Bankasya'daydık.
Düşmedik ya Hoşcan hemen kongreye gidip aidatını yatırdığı üyelerle seçimi kazandı.
Sanki zorla gel dedik Hoşcan'a sanki zorla gel de şu kulübün amk dedik.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 09:26
Aslında suçlu bu foruma kimliğini gizleyip karı gibi dedikodu yapanlar yüzünden tribünlerde huzur yok. Bu forumda yazan çizen takip edenlerin çoğu şehir dışından. Stada gelen 100 kişiye sorun 50si bu forumu bilmez bile bırak takip etmeyi. İşte buda bizim forum sayfa sahiplerinin aç gözlülüğünden dolayı olmuştur. Daha fazla üye daha fazla tıklanma için Eskişehirspor tribünlerine fitne fücür hizip sokmuşlardır. Asıl suçlu bu sayfa sahipleridir. Yok bursa şöyle teksas böyle O bahsettiğiniz yerlere Tc numnarnızı yazmadan üye olamıyorsunuz. Ama bizim bu forumlarda kim kime sallarsa. Nasılsa kimliği belli değil. Erkek bile olamadan burada kendi tek kişilik dünyalarında yaşayan toplum içinde kendine yer edinemeyen ezik silik bir çok insan sahte hesaplar açıp ona buna sallıyor. Yahu harbiden kimliğini gizleyip böyle yazılar yazan çizenler gerçek hayatta da bu kadar atarlı ve dik misiniz. Bırakın allah aşkına hiçbir şey yapmayıp birşey yapanlara sadece laf söylersiniz. Çünkü hayatınız boyunca onların yerinde olmayı anca hayal edersiniz. Çünkü başarmak cesurların işidir korkakların değil.

Tribünlerdeki bütün guruplarda 10 numara tribününü yapmaya aralarında hiç bir problem olmadan gerçek kardeş gibi yaşamaya deplasmanda bi ekmeği paylaşmaya devam ediyor. Siz ve sizin gibi internet tribüncüleri böyle hasetlenip çatlamaya devam edeceksiniz. ÇÜNKÜ EZİKSİNİZ EZİK.

YÖNETİM İSTİFA.

NOT: bunu forumda yüzlerce kez okudum fakat yine bende söyleyim. Bu forum Eskişehirspora ve tribünlerine zarar veriyor. Ne olduğu belirsiz alçak şerefsiz oç'ları iftiralar atarak onu bunu karalıyor ve forumun sahipleri modları buna göz yumuyorsunuz bi kere eskişehirsporlu falan değilsiniz. İsraillimisiniz gavur mu belli değil. Nasıl ülkemizi bölmek isteyen alçaklara hizmet edenler varsa Tribünleri ve Eskişehirsporumuzu bitirmek isteyenlerede bu site çanak tutuyor. Ya adam gibi yönetin yada insanlara iftira atılırken seyretmeyin.

YOKSA BİRİLERİ DE ÇIKAR BU SİTENİN SAHİBİ VE ESKİŞEHİRSPORUN GEÇMİŞ DÖNEM YÖNETİCİLERİ FATİH SEZER VE MUSTAFA AKGÖREN ARASINDAKİ TİCARETLER HAKKINDA BİLDİKLERİNİ YAZAR. VEYA İFTİRALAR ATAR BU HOŞUNUZA GİDER Mİ GİTMEZ O YÜZDEN İNSANLARIN İFTİRALAR İLE KARALANMASINA GÖZ YUMMAYIN.
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 09:31

Aha bunu da gördük yaaa....
Şimdi de suçlu taraftar oldu.
Sanki bu yönetime taraftar talip oldu.
Sanki bu kadar borcu bile bile illa başkan olacam diye taraftar tutturdu.
Defederico'yu cambaz, Toko'yu mükemmel, Onur'u inanılmaz taraftar ilan etti.
Transfer yapın, stoper alın derken transfere gerek yok diye taraftar dedi.
Aslında dediğin doğru.
Bu Hoşcan'a taraftar olarak g.... vermemiz lazım. Eses'i s.... gel biraz da bizi s.... diye.
Hastamısın kardeşim sen. Mesut'a yalakalık yapacaksan hadi git başka kapıya.
Senin haddine mi bu taraftara sıradanlaştı demek.
Biz kendi içimizde kavga ederiz, tartışırız, herşeyi de söyleriz.
Ama bunu Eskişehirspor'un iyiliği için yaparız.
Bu takım geçen sene de düşüyordu. Taraftar o toplantıyı yapmasaydı şimdi biz Bankasya'daydık.
Düşmedik ya Hoşcan hemen kongreye gidip aidatını yatırdığı üyelerle seçimi kazandı.
Sanki zorla gel dedik Hoşcan'a sanki zorla gel de şu kulübün amk dedik.
[/QUOTE]

Abi yaziyi yarim yamalak okuyup yalaka diyorsun. Canin sagolsun ne diyelim. O zaman gecen seneden cikip istifa diyecektin. Ben siz satilmis yalaka vs. Diye bolmeniz yuzunden gucumuz bolundu diyorum. Biz kumede kaldik sustuk. 2 mac ust uste kazandik sustuk. Halil zamani da boyleydi mesut zamani da boyle olacak. Taraftarin da sucu var elbet. Bu takim dusedebilir. O zaman ne yapacaz simdiki gibi sovsek kime fayda. Demek istedigim para harcasa cok harcadi para harcamasa niye harcamadi deyip sadece elestiriyoruz. Veysel sag bekte oynarken yedigi kufurleri ben hatirliyorum. Hatta kamilin yedigi kufurleri de. Standartimiz cok yuksek herkesten dede olmasini bekliyoruz. Ama futbolcularin yukselmesini engelliyoruz. Hurriyet gibi olsun istiyoruz. Hurriyet futbola basladigi gunden beri boyle mi oynuyordu. Necatiyi umit karani gorunce ayakta alkislayip stadyumlara kostuk abi. O zaman necati hayatimda bi daha boyle sozlesme alamam dedi. Boyd muhabbeti hala taze. Para harcayinca da boyle oluyor. Ne yapsin bu adamlar zaten eskisehirsporlu degil sen oyle bi tribun oyle besteler yapacaksinki sehri takima asik edeceksin. Adamlarin uzerinde baskin olacak para birlestirip sevgini gosteren gecmis yillardaki gibi pankart yapacaksin seningorevin burda gelip millete topcuya sovmek degil. Sen knce bunu yap sonra digerlerine kufur olmadikca istedigin elestiriyi yaparsin. Millet istanbul medyasi taraftari gibi oldu.
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 09:32
Alıntı yapılan br_65

Bravo kardeşim. Her cümlene kelimene katılıyorum. Bi kaç tanede ekleme yapacağım.

Eleştiren taraftarın şuanda eleştiri yapması takımı aşşağıya çeker.
Eleştiri devre arasında yada transfer sezonunda yapacaksın ki bi işe yarasın.
Şuanda sadece takıma destek vermesi lazım taraftarın.
bjk maçında saat erken olmasına rağmen bjy yi görmek için trübünü doldurduğu için o bağıranlar bizden değildir.
Onlar 2. takıma sempati duyan içimizdeki irlandalılardır bizanslılardır.
Vizyonsuz şekilde geçmişini unutarak geleceği düşünmeden eleştiren insanlar gerçek Eskişehirsporlu değildir.
O kadar az ki skora bakmadan sadece takımınuı destekleyen adam arasan bulamazsın.
Bulsanda takım zarar görmesin diye sesini çıkarmaz zaten.
Eleştiren insanlar o zaman kongre üyesi olacak 100 milyon borç bırakıp zorla gönderilen 2 seçimide hezimetle kapatan hü karşısına adam çıkacaktı hoşcanı başkan yapmayacaktı.
Adamın iyi niyetinden hiç şüphem yok takımın halinden de tabiki memnun değilim.
Ama 10 yıllık çatlak 2 senede tamir edilmez.
Eleştireceksen eğer,,,

-90 dakika bağıracaksın,
-her sene 2000 tl'lik telefon alğığın gibi 10'tl ye hergün sigara aldığın gibi senede 100 liraya kombineni alacaksın,
-her sezon formanı, atkını alacaksın dergine üye olacaksın.Senelik 50 tl
-ha bunlardan sıkıldın yönetimede karışmam lazım diyorsan kongre üyesi olacaksın oy vereceksin
-bunları yapacaksın sonra transfer sezonunda adabına uygun şekilde yönetmi eleştireceksin.
-50 yıllık efsane taraftarız sözüne sığınarak edebiyat yapmacaksın.
-ayda 20 tl ödeyip tv'den izleyip burdan klavyenden yüzyüze söyleyemeyeceğin sözleri yazmacaksın.
-sezon boyunca destek verelim klübe sonra beraber gidelim tesisleri basalım orada sorun yok.
- ama şuanda takım kötü ve taraftara ihtiyacı var. Senin görevin onları ateşlemek.

Efsane taraftarız ama biz.En iyi biz biliriz yinede.
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 09:47
Emre aytüre seninde işin gücün Hoşcanı övmek Halili kötülemek başka bi bildiğin yok oturmuşsun antalyada canın sıkıldıkca yaz babam yaz.

Valla bizlerde mevcut durumdan memnun değiliz ve Sizin o bahsettiğiniz borcu bir türlü göremedik veya millete zorla aşıladığınız güya 100 milyon olan borç (belki daha çok belki daha az BAĞIMSIZ DENETİM RAPORUNUZ NERDE?) insanları hem aday olmaktan korkutun hemde Halil ÜNALI kötüleyin. Adam eskişehirspor başkanı seçilmediği sene 125 milyon liralık takım vardı elimizde. Sata sata bitiremediler. Türk dünyasından o kadar para geldi. Ne oldu bu borç bırakın artık bu mali disiplin bilinçli taraftar dümenini.

kimse laf kalabalığı yapmasın süper lige çıktığımız kadro bile şuanki kadroyu yener hemde bugün yener. Bu işi bilene bırakıp gideceksin. Yakışanı bu olur. Eskişehirsporumuzun Bu vebalı hastalıktan kurtacak tek adam HALİL ÜNAL'dır. Zorunuza gitse de gitmese de bu gerçeeği herkes biliyor. Burası süper lig ve burada halil ünal gayet başarılı kimse boş yapmasın. Bir an evvel HALİL ÜNAL ve kongrede ki oluşturduğu yönetim kurulunun göreve gelmesi lazım. A B C yok bırakın saçma sapan tartışmaları bu işin kurtuluş reçetesi belli ÇARE HALİL ÜNAL
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 09:54
ati ömer daha öncede söylediğim gibi benim senin yaşından daha büyük kardeşim var. Söylediklerini dikkate almıyorum cvp vermiyorum.Sen yazdıklarımı oku kendine birşeyler çıkar oku katıl yada katılma.Kendi cahilliğinde boğulman kendi sorunun.gerçeklerin er yada geç ortaya çıkması gibi kötü bir huyu vardır. Ben buralardan takıma destek veriyorum her koşulda sen burnunun ucundaki takımı beğenmiyorsun.Birgün gurbete düşersen anlarsın halimizden şehirden uzak olanları.Taktiğin seviyeyi aşşağıya çekip ordan vurmak farkındayım.Benimle muhatap olmazsan sevinirim.Benim görüş ve düşüncelerim bellidir.Buraya mail adresimi yazıyorum. numaranı yaz geldiğim zaman rahat rahat konusup tartışalım istediğin konuyu kardeşim istediğin yerde.

Eayture@gmail.com
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 10:06
Duygu sömürüsüne de başlamışsın yok bizim halimize düş falan zorlayan mı var kaç yaşında adamsın madem mesleğinde var çık gel burada kendine bir iş bul çok özlüyorsan. Orada bi düzen kurmuşsun devam et böyle yok gurbet özlem gibi duygu sömürüsüne girme. Ben sen gibi ukala biriyle kendini beğenmiş mesut hoşcan gibi egosu yüksek biri ile oturup kalkmam. Sen o açtığın Facebook instagram sayfaları ile boğuş dur işte başka bi işe yaramazsın. Gurbette o işlerle uğraşmak zordur. Benimde senin yaşında abi dediğim insanlar var ama abi kelimesinin anlamını bilir ve herkese söylemeyiz. Ben burnumun ucundaki takımı hiç beğenmiyorum ben takıma değil armaya aşığım çünkü siz gibi Hoşcansporlu değilim köküne kadar içerde dışarda en uzak deplasmanlarda Armamızın peşindeyiz. ve bu armayıda en uzak deplasmana Halil ÜNAL taşıdı biz Armamızdan dolayı halil ünal diyoruz.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2015 saat 10:48
Şu forumda yada sosyal medyada sanal kişileri muhattap aldığınız kadar kim olduğunu bildiğiniz kişileri muhattap alsanız ne forum suçlanır ne siz...
Forumda ciddi kontrol sorunu vardır ama bu forumu terk ederek çözülmez...
Burada onlarca yüzlerce gurbetçi yada Eskişehirde ikamet eden samimi Eskişehirsporlu adabıyla edebiyle yazıyor, fikir beyan ediyor, proje öneriyor sizde tık yok...
Ama iş size hakarete gelince anında ortaya çıkıyor ve aynı adap ve edeple cevap veriyor onların seviyesine düşüyorsunuz...

Erkanım (Maviş) rezil iftiralar ve yalanlara seni tanıyan kimse zaten itibar etmiyor. Ama tribünde bir sıkıntı olduğuda ortada, edepli eleştirilere açık olun, stadda ters konuşsa bile taraftarın üstüne yürümeyin, gelebiliyorsa buyursun o(nlar) gelsin üstünüze siz sakin olun...

Neferin gençleri, size genelleme yapılınca çıldırıyorsunuz haklısınızda...
Peki siz niye genelleme yapıyorsunuz ?...
Eskişehir dışında yaşayanlara yapılan hakaret yenir yutulur değil. Kurban olun siz gurbetçilere...
Ömer kardeşim forumun çivisinin çıkmasına verdiğin desteği düzelmesi için versen sevgiyle kucaklarım seni...
Eleştirdiğin insanlardan farkın kalmıyor. Fatih ve Mustafa için birşeyler demişsin ki birşeyler biliyorsun hadi sende söyle kardeşim...
Gerçekse ne çekiniyorsun ?...
Yoksa Neferdeki yada civarınızdaki birkaç çocuk uyuşturucu kullanıyor diye Muratın tutuklanması iğrençliğine benzer...
Sizin 1000 güzelliğiniz vardır ben 50 kötülüğünüzümü yazayım...
Emre yıllardır burada yazıyor o da arada kopuyor ama genelde daha başarılı mücadele veriyor (bence) ama sen biraz fazla savurgan kuruyorsun cümlelerini, nereye gidiyor umrunda değil...
Bugün Halilden özür diliyorsun yarın Mesuttan dilersin bu gidişle...
Giderle sindereceğin adam zaten adam değildir, adam olanda senin giderinle sinmez...

Ayırca yine bence protesto son düdük sonrası yapılır...
Ne 57 ne 85dk...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır