eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 17:09
Aşk-ı şehirde EFelerde o bahsettiğin kızılcıklı ve ayderden bin kat iyiler.

kardeşim sen bu cümleyi yazarken neyi baz aldın. tribün anlamında o yazdığın iki grupta kızılcıklının ve özellikle de ayderin yanına dahi yaklaşamaz. diğer vukuatlar konusunda da iki tribünde de boğaz patlatmış abidinlerle vs. kavga etmiş biri olarak kızılcıklıyı geçiyorum, ama ayderi burada yazman olmamış. Bu taraftarın özüdür ayder grubu onlar bizim onurumuzdur. Tamam şuan orada arkadaşın, kardeşin olabilir ama özellikle aydere laf söylemek bir tribünceye yakışmaz
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
ESbursa Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı ESbursa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 18:01
Genç kardeşlerimi anlamaya çalışıyorum. Heyecanlılar, kalpleri arma için çarpıyor, lakin Ayder ve Eski Kızılcıklı tribünlerini gördükten sonra şu andaki Eskişehirspor tribün gruplarının gerçekten grup olmadığını anlayabiliyorsun. Herşeyden önce lidere ve tribüne saygı vardı. Sus dediklerinde herkes susar, kalk dediğinde kalkar, bağır dediğinde bağırırdık. Maç başlamadan önce deplasmana tarafına salça olacan hee, adamın ağzına sıç... otur yak sigaranı, nefisini maça sakla derlerdi. Ayderde ilhan, Necdet davulcu İsmail abi. Tatar Mustafalı kızılcıklı ise açık tribündeydi, sonra kapalıya geçtiler. Çekirdek tayfalar tribün kapılarından bekler, adam ayıklar, öyle herkesi Ayder tribününe almazlardı. Taraftarlar derneğimiz vardı. Şaban abimiz konfetileri, sisleri taksinin bagajını doldurup getirir. Yeni bestemi var, maçtan önce tribünde ufak ufak ezberler, sonra açıkla oynamaya başlardık. Takım küme düşecek, futbolcular barlarda gezecek, varmı öyle babayiğit topçu, sokağa çıkamazlardı. Protestoysa sonuna kadar yapılırdı, maç bitiminde soyunma odasına girmiş topçuyu, soyunma odasından, o veya bu şekilde çıkarttırıp o tribünün önüne kadar getirtirlerdi.

Yanlız şunu söylebilirim. İlhan ve Necdet abi Ayderi bıraktıktan sonra, ayder çok büyük kan kaybetti. Grubun başına Kürt Yavuz geçti, Kızılcıklı tribünüde açıkdan kapalı gelip, açık parasına kapalı tribüne girme olayını başlatığında Ayder grubu tamamen bitmişti.Kızılcıklı efsane olmaya başlamıştı. Tatar Mustafa, Zaza Yavuz, Deli Kubilay iyi tribün yaptırıyor, Junior kızılcıklı (keremler) artık olgun yaşta ve tribünün yükünü çekiyorlardı. Altes tribüne ilk açıkta kurulduğunda, ilk protesto eden yine kızılcıklıdır. Açık ile karşılıklı oynarken altes tribününü dışlanırdı. Sonradan sonraya aralar düzeldi.Sonradan sonraya Tatar Mustafa, Zaza Yavuz (fenerbahçe durumları) tribünden ayrılınca, Kerem bi ara tribünü götürmeye çalıştı. Sonra Deli kubilay, Ersin Yasin kardeşler, sonra abidin, ama tribün tat vermiyordu. Gerisini biliyorsunuz, nefer, efeler, aşkı şehir, şişen köfteler, bandolar, unieses...vs

Vallahi özledim o günleri...
İsmail abinin saha ortasına inip birbaba çektirmesini özledim...

Mudanya Merkez EsEs'li Herkes
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
Yer: Turkey
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 18:36
SELAMÜN ALEYKÜM;
Yıllardır Eslişehirspor'un iltihapı olan Eskişehirspor.com forum sitesine uzun bir zamandır girmiyordum..ama benim hakkımda yapılan iftiraları bana söylenince girme gereksimi duydum..ilk başta benim hakkımda bu derece iftira atan kişilere cevap dahi vermemem gerekli ama haksızlığın karşısında durmamakta bize yakışmaz..
Şimdi gelelim dünkü bjk maçına 1. dakikadan 57.dakikaya kadar tribünde grubumuz olarak takımımıza destek veriyoruz ve 2.golü yiyoruz dakika57 tribünler pratestoya başlıyor birgün önce tesislere gidip takıma teknik kadroya ince mesaj veriyoruz bu takımın sahibi taraftardır hepiniz burdan gidersiniz ama biz bu şehirde kalıcıyız Eskişehirspordan başkada bir takım tutma olanağımız yok möücadele edin ve kazanın diyoruz..Kaptan sezgininde takımında bizlerden tek isteği bjk maçında son dakikalarına kadar takımı destekleyin teknik ekibe yönetime futbolculara tepki vermeyin bizde sizlerin bizlere emanet ettiği bu formanın hakkını verelim diyip karşılıklı sözler alınıp tesislerden ayrılıyoruz..

Dakika 57de 2.golü yedikten sonra pratestolar başlıyor bende sette saatimi gösterip daha erken 85.dakikaya kadar bekleyin takıma destek verelim hepbareber sonra napiyorsanız hep beraber yapalım diye konuşma yaparak armamıza sevdamıza kahpe bizansın önünde destek vermeye devam ediyoruz ama o 57.dakikada protesto için ayaga kalkan boğazını patlatana kadar bağıran sözde Eskişehirsporlular takıma destek diyince yeniden yerine oturuyorlar..Bize el kol hareketi yapan küfür edenler yanlarına gidince yok ya biz demedik hadi takımı destekleyelim diyip geri yapıyorlar delikanlılar..Sonuç olarak dakika 85e gelince el işaretimle hadi şimdi yapın diyerek benim grubum Nefer grubu Aşk-ı şehir Efelerdeki arkadaşlarda yapmak isteyen herkes tepkisini yaptı..Bizler ne kötü günler gördük sizler gibi süperlig seyircisi değiliz biz bu takıma hayatımızı adadık işimizden gücümüzden ailemizden önce tuttuk..Halil ünal başkanken bizlere halilci dediler halil ünala tepki yaparken nebi hatipoğlu başkan adayı olcakmış nebi para vermiş dediler..Geçen sene her canlı yayında gazetelerde milli maç aralarında sanal ortamda yönetime istifa edin kongreye gidin dedik o zamanda halil yine aday olcak tribün liderlerine para geldi dediler hatta bazı yavşaklar kendilerini aşıp bizim levent karacadan bile para aldığımızı söylediler ki levent karacayla hayatımda hiç görüşmedim sonrasında mesut hoşcan canlı yayına çıkıp 2 tribün lideri ve avereleri dedi biz yine pes etmedik külübü kongreye götürdük..o zaman nerdeydiniz efendiler..sanal delikanlılar..Futbolcuları kayseri erciyes maçı öncesi bir lokantada hepsini toplayıp basına kapalı yöneticisiz 3 saat toplantı yaptık ne konuştuklarımız bizde kalsın gün gelince anlatırım..sonrasında kayseride erciyesi yenip ligte kaldı bu takım kayseride nerdeydiniz sizler sanal delikanlılar..Bu takımı ligte tutan günlerce uyumayan ne yapalım diye toplantı üstüne toplantı yapan işini gücünü bırakan sadece 10 tane taraftardı..maça gelip 10 tl verip yönetime küfür et futbolcuya küfür et böyle Eskişehirsporluluk olmaz beyler oluyorsa birer 10nar tl ben size vereyimde ben size küfür edeyim..

Gelelim asıl mevzuya Eskişehirspor başkanı benim düğünüme gelmiş nikah şahidim olmuş tüm düğün masraflarımı karşılamış..ilk önce ben hayatımı tribünlere bu takıma adamış biri olarak yıllar öncesinden dedim benim düğünümde Eskişehirspor başkanı ve kaptanı nikah şahidim olacak dedim..Beee adi şerefsizler bunu diyen kişiler bunu ispat edemezlerse bu dünyanın en büyük adi şerefsizidir bu dünya ve öbür dünyada iki elim yakalarındadır..Benim Eskişehirspordan gelecek 1 kuruşa ihtiyacım yoktur..Ben Eskişehirspor'un maaşlı elemanı değilim ben gönül işi yapıyorum..ben bugüne kadar Eskişehirspordan 1 kuruş para cebime girdiyse haram zukkum olsun..bu arma için benim harcadığım parayı çoğu yönetici belki cebinden vermemiştir..sizler delikanlıysanız benim yerim yurdum mekanım dükkanım telefon numaram belli gelir yüzüme söylersiniz sanal delikanlı olduğunuz için gelemezsiniz..
Neyse beni bilen bilir tanıyan tanır 3-5 çakal için canımı sıkmam..BEN ESKİŞEHİRSPOR'LUYUM ben süperligte değil 18 yaşında 2.lig b katogorisinde tribünlerde sete çıkıyordum şimdi yaşım 32 kimler geldiiii kimler geçtii beni kimse satın alamadı ALLAH'a şükür..Mesut Hoşcan'dan tek aldığım bana düğünümde hediye olarak taktığı tam altındır bunuda belirtmek isterim..

Yukarı
nedimoss26 Liste gör
Yazar

NEDİM CENGİZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nedimoss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 19:26
Bence taraftar grubu liderleri, o beğenmedikleri, istemedikleri taraftarların hepsini dövsünler olup bitsin.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 19:28
Erkan kardeşim siteminde haklıdır kimse kimseye elinde belge delil olmadan iftira atma hakkına sahip degildir heleki bu zor gunlerde butunlesip tek yumruk olmamiz gerekirken birbirimize düşmenin bi manası yoktur ama bunlar hep takimin kötü gidişinden dolayı öfkelenip birbirine sataşarak hırsını atma şekli yanliş ve ayıptır hepimizin tek ortak gayesi Eskişehirsporumunun başarılı olmasidir.
Ama şuda gercekki taraftarlar arasinda buyuk bi kopukluk oluşmuş bir kesim bir gün önce tesislere gidiyor ama büyük bi taraftar kitlesinin bundan haberi yok verilen alinan sözlerden haberi yok bunlar paylaşilsa formda mi olur basinda mi olur farketmez ama taraftarın neler olup bittiğinden haberi olur burda görev siz tribün grublarina düşüyor ve bir soru Erkan kardeşim sence şuanki futbolcularımiz Skibbeyi seviyorlar mi? Saygi duyuyorlar mi ? Sen bizlere göre daha içlerinde olduğun için soruyorum sence durum ney ?
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 19:42
Biz futbolculardan bir söz almaya veya bir söz vermeye gitmedik..
Bu takımın arkasında olduğumuzu bu takımın gerçek sahiplerinin taraftar olduğunu taraftarın Eskişehir halkının Eskişehirspor konusundaki hasasiyetini bu şehrin başka şehirlere benzemediğini herkesin ona göre mücadele etmesi gerektiğini söyledik..Kaptan olarak sezginde bizlere bunların bilincinde olduklarını onlarında taraftardan 90 dakika sonuç ne olursa olsun destek istediklerini ilettiler buda spontele gelişen konuşmalardı..
Hiçbir futbolcuya sen hocayı istiyon mu istemiyon mu diye bir soru sormam emre güral sevmez onur sever mesela..Ama bence skippe acilen bu takımdan gönderilmesi gerekmektedir..
Yukarı
zekieses Liste gör
Yazar

ZEKİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı zekieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 19:44
Vay vay vay neler oluyor hayatta. Stada bir kere beleş girmedim. Deplasmanlara  bir kere bile beleş otobüsle gitmedim. Hiç bir deplasman ve içerdeki maçlarda haram bilete elimi uzatmadım. Reismiş, trübün lideriymiş falanmış filanmış. Kısacası takım küme düşse bile ÇORBASINI düşünenler düşün artık gerçek ESKİŞEHİRSPOR taraftarının yakasından. İstifa seslerini bastıranlar Bursa kadar delikanlı olamadınız. Ben tek ve gerçek tribün lideri ESKİŞEHİRSPORUMUZUN efsanesi AMİGOSU ORHAN'ın  önünde diz çökerek o mubarek ellerinden saygıyla ve hürmetle öpüyorum.
ZEKİESES
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 19:48
Anladım kardeşim sagolasın cevap için. bende zaten futbolculara sevip sevmedigini sorman degilde senin genel izlenimin olarak sormustum cevabimi aldim 7 den 70 e şehirde skibbeyi istemiyor kimse nasil gonderemiyoruz taraftarin hiçmi etkisi kalmamiş işte orası muamma...
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 20:38
Her basarisizlikta birbirimize dusuyoruz. Oysa ki, dustugumuz yerden kalkip mucadeleye devam etmektir bize yakisan.
Arkadaslar, takimin bizlere ihtiyaci var, bu baslik altinda Akhisar deplasmani planlarini konussaniz ne guzel olur.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 20:48
Alıntı yapılan matt

Her basarisizlikta birbirimize dusuyoruz. Oysa ki, dustugumuz yerden kalkip mucadeleye devam etmektir bize yakisan.
Arkadaslar, takimin bizlere ihtiyaci var, bu baslik altinda Akhisar deplasmani planlarini konussaniz ne guzel olur.

Metecim takımda ruh yok, Skibbenin durumu ortada, futbolcuların kalitesi ortada, sahada boş boş koşmaktan başka iş yapmayan, 2 pas atamayan, orta yapamayan, şut çekemeyen kabiliyetsizler ordusunu en son hangi yılda görmüştün, 2. lig yılları dahil? Artık bıçak kemiğe dayandı maalesef.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır