eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nassim Ben Khalifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2015 saat 14:13
Bu ne böyle ayıp kardeşim boyle topcu alınırmı .
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2015 saat 14:48
Ben maçı stadda izledim bi kaç pozisyonda beceriksiz davrandı ama bence çok iyi transfer , bir maçla adamı asıp kesmeyin

Adam iyi fakat uyum sağlayamamış daha nerde oynayacağını bilemiyor takım arkadaşı nereye kaçar yada ,pası atan nasıl atar bilemiyor arada epey uyumsuzluk var ama bileklerine çok hakim , ve skibbe nin en çok hoşuna giden çok koşuyor adam , bence bu adama zaman tanınmalı 6 ay sonra devre arasında transfer dedikoduları başlar , bu adam iş yapar
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2015 saat 18:47
Alıntı yapılan abisi

Nassim Ben Khalifa abisi ben 101 yaşında olmama rağmen senden daha iyi top oynarım seni bu takıma getirenin dedesinin karısını öpeyim

Forumda seviye iyice düşmeye başladı maalesef , eskiden forumda çok daha yapici yaratici yorumlar olurdu...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Renkdaseses Liste gör
Yeni Yazar

Muhittin
  Alıntı Renkdaseses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2015 saat 21:22
Nassim Ben Khalifa cok basarili bir futbolcu olacak. Vucudunu cok iyi kullaniyor teknigi de var. Ancak biraz mental eksigi sezdim ve risk almiyor. Umarim kendini gelistirir, ben cok umutluyum.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2015 saat 22:20
yav diyelim ki khalifa kötü değil de uyum sağlayamamış.uyum sürecinde diyelim. yav arkadaş karşıdaki takım lige yeni çıkmış. onların kadrosu da yeni. üstelik yaptıkları transferler de yıldız ya da çok pahalı değil. ama sen bu takıma karşı rakip sahaya geçmek de zorlanıyorsun.

khalifa uyum sürecinde

peki defederico ? o da uyum sürecinde mi_

gekas?   o da uyum sürecinde

muarem ? o da uyum sürecinde

emre güngör? o da uyum sürecinde

oldu.
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2015 saat 22:47
Bu bir gercek, transfer olan hicbiri bize simdi katki saglayamaz, kaliteleri olsun olmasin, banim simdi isime yaramayan oyuncunun yasi 18 olsa gelecege vaad edilen bir transfer diyecem, ama 32 yasina gelmis bir Emre icin bunu diyemem. Transferlerin hicbiri yararli degil, git gide eriyoruz
Yukarı
Granada Liste gör
Yazar

A.Ç.Demirhan
  Alıntı Granada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2015 saat 23:51
Ben Khalifa'dan umutluyum ben bu sezon izleyeceğimiz en iyi transferimiz diyebilirim.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2015 saat 00:21
Oyuncuyu bir maçla yargılamak çok adaletsizce. Lütfen şans verelim
Yukarı
eskisehirspor_26_ks Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eskisehirspor_26_ks Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2015 saat 01:30
kalfa olmuş inşallah ustada olur bir kaç maç sabretmek lazım,skibbe kör cahil
değildir inşallah yoksa başka şeyler ararım
Bulutlar birleşmeden şimşekler çakmaz! Kırmızı şimşekler Es-Es.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2015 saat 03:25
Hayırlı olsun demesini ogrenelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır