eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Yaz Kampı Ve Hazırlık Maçlarımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2015 saat 02:33
Aytaç'ın golü sonrası Emre Güral'ın topu bir an önce alıp tekrar başlayıp bir gol daha atabilir miyiz düşüncesi ve Ali Şaşal'ın son pozisyonda gol atmaya gitmesi ilgi çekici. Akaminko ve Emre toparlanmazsa Diego da giderse defansta işimiz zor gibi. Ama şunu da görmek lazım sadece Sezgin girince toparlanan defansı toparlamak çokta zor değil gibi.   
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2015 saat 09:10
Eskişehirspor 1-2 Kasımpaşa (Anlatımlı Geniş Özet)
Özet hazırlayan ve seslendiren: Akif YER

https://www.youtube.com/watch?v=dLtmLfLIBHU

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2015 saat 09:32
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Erkut bu sene de oynatilmazsa şu kamp dönemi performansı ile artık daha da birşey demiyorum bu teknik direktorlere (E.Saglam'da oynatmıyordu!).. Çocuk bariz fark yaratmış ikinci yarı oyuna girince..

Aynen... ikinci yari tehlike yarattigimiz her pozisyonda vardi. Ayagina top yakisiyor, ekstra birseyler yapmak isteyen iki futbolcumuzdan biri. Digeride Lawall.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2015 saat 10:07
Lawal bazı pozisyonlarda düşünme yetisini kaybetmişcesine abuk subuk hareketler yapıp kaptırıyor . Bazende sanki Yaya Toure gibi soğuk kanlı paslar atıyor , takimi rahatlatıyor . Hic bir maçta stabil bir oyun izleyemiyoruz Lawal'dan çok dağınık bir görüntü veriyor .

Emre Güngör bana kalırsa A2 de kaptanlık yapmalı .

Akaminko iyi olacak gibi en azından diğerleri gibi dan dun vurmuyor ayağa isabetli paslar yapıyor .

Birol ve Berkay aynı tadında pozisyon bilgileri eksik ve ağır kalıyorlar .

Boffin'de dikkat ettiğim bir şey var bu hazırlık maçında da gördüm . Hatırlamıyorum hangi maçtı ama serbest vuruşta , kalenin bir köşesini bomboş bırakmış diğer direk dibinde beklemiş ve golü yemiştik . Barajda geçirebilse Kasımpaşalılar %90 gol olurdu yine . İki pozisyon oldu ikisinde de ayni yerde bekledi .

Ali biraz daha kendine güvenli oynadı . Geçen seson ki Ali'yi bu sezon daha iyi bir şekilde izleyebiliriz .

Toko , çok fazla pas hatası yapmak istemediği için ya yan pas ya geri pas yaparak hızlı çıkmamıza engel oluyor .

Causic biraz daha ileriyi düşünen bir libero görüntüsü verdi . Kanatlara topu açarak takimi rahatlatmaya çalıştı .

Engin topla çok fazla oynuyor . Oyun stili olarak Kamara'ya benzettim . Faydalı olabilir ileride yaparsa bu hareketlerini . Yine de pası daha fazla düşünmeli . Herkes kendini göstermeye çalışır gibiydi .

De Federico derin pas atmaya çalışıyor rakip falan geçiyor ama çok güçsüz be abi Donk yanında koşarken yere düştü . Ayakta kalamıyor güçlenmeli .

Ben Khalifa koştu , baskı yaptı , pas yaptırmamaya çalıştı ama orta sahadan yeteri kadar destek alamadı tam anlamıyla göremedim kendisini .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2015 saat 14:35
Alıntı yapılan ecayirli26

...Boffin'de dikkat ettiğim bir şey var bu hazırlık maçında da gördüm . Hatırlamıyorum hangi maçtı ama serbest vuruşta , kalenin bir köşesini bomboş bırakmış diğer direk dibinde beklemiş ve golü yemiştik...

Deplasmanda iki kere öne geçmemize rağmen 2-2 berabere bitirdiğimiz Akhisar maçı. Boffin kalenin sol tarafını açmış, Bilal de ikramı reddetmemişti.

Skibbe'nin de takımın başında ilk maçıydı.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2015 saat 15:29
Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan ecayirli26

...Boffin'de dikkat ettiğim bir şey var bu hazırlık maçında da gördüm . Hatırlamıyorum hangi maçtı ama serbest vuruşta , kalenin bir köşesini bomboş bırakmış diğer direk dibinde beklemiş ve golü yemiştik...

Deplasmanda iki kere öne geçmemize rağmen 2-2 berabere bitirdiğimiz Akhisar maçı. Boffin kalenin sol tarafını açmış, Bilal de ikramı reddetmemişti.

Skibbe'nin de takımın başında ilk maçıydı.

Ekran basinda bagirmistik "köse bos köse bos" diye... Ama bizi duymadi kerata..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 12:26

Eskişehirspor - Lokomotif Tiflis
Bugün 18:00 (TSİ 19:00)

02.08.2015

Yayın hakkında bir bilgi verilmemiş,

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 16:30
Lokomotif Tiflis maçı kadromuz: Sinan, Sezgin, Kaan, Emre Güngör, Toko, Causic, Feyzi, Defederico, Junio, Emre
Yukarı
Burak Ergün Liste gör
Yazar

E'SCORPİONS
Yer: EsEs
  Alıntı Burak Ergün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 16:40
yayın yok mu
zarbo
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 17:18
yayın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır