eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

E-bilet ve Passolig'e HAYIR !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 255256257258259 265>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2015 saat 12:50
burada insanlar paso kartı alıyor veya almıyor diye eleştirmeye gerek yok.isteyen alır  isteyen almaz.ancak bizler eskişehirsporla yatar kalkarız bu camia yıllardır böyle yoğruldu bu şehirde.bu kartı almayanlarda sevdalarını hep yüreklerinde taşıdı.birbirimizi kırmak çok manasız. unutmayalım yarın yine o trübünde omuz omuza bağırabiliriz.bu sene stadımızda son sezonumuz bu mabedi belki  ileride fotoğraflarda çocuklarımıza göstereceğiz,takımın genel durumu ortada taraftar gücüyle daha farklı işler yapıyoruz.geçen sene bunları son haftalarda yaşadık.yönetim de bu sne fiyatları aşağı çekerek gerekli yardımı yapmış oldu.ben busene trübünlerin dolması taraftarıyım .pasoligi protesto bizim takım ve seyirci için geçerli değil çünkü bu takımın bize ihtiyacı var.ayrıca dava hala devam ediyor ve mahkeme sonuçlanana kadar biraz daha zaman var.bizim bunun sonucunu beklememiz gerekecek.ne olur gelin bu sene bu takımı yanlız bırakmayın.yeni stadımıza süper ligde iken geçelim.
Yukarı
Hakan_Kul Liste gör
Yazar

Hakan Kul
Yer: Eskişehir
  Alıntı Hakan_Kul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 09:39
Duygusal konusup taraftarı etkilemeye çalışıyonuz.
Yok pankart yapmışta yok oraya gidmişte.
Siz yokkende o pankartlar yapılıyordu bundan on sene öncede.
Olmamanız bişi değiştirmez.
30 40 kişilik türbün gurubları gibisiniz.
Kendiniz çalıyo kendiniz oynuyo.
Üsttlerde dedim.
tekrar bakın.

KOMBİNE ALMAYAN VE ALDIRMAMA İÇİN URAŞAN YOK BOYKOT YOK PRETESTO GİBİ YAZILAR YAZANLAR ALÇAKTIR HAİNDİR ESKİSEHİRSPORLU DEGİLDİR.
FORMANIZDA ZAFERİN ŞAHLANAN RENKLERİ VAR..!
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 10:13
Alıntı yapılan Hakan_Kul

Duygusal konusup taraftarı etkilemeye çalışıyonuz.
Yok pankart yapmışta yok oraya gidmişte.
Siz yokkende o pankartlar yapılıyordu bundan on sene öncede.
Olmamanız bişi değiştirmez.
30 40 kişilik türbün gurubları gibisiniz.
Kendiniz çalıyo kendiniz oynuyo.
Üsttlerde dedim.
tekrar bakın.

KOMBİNE ALMAYAN VE ALDIRMAMA İÇİN URAŞAN YOK BOYKOT YOK PRETESTO GİBİ YAZILAR YAZANLAR ALÇAKTIR HAİNDİR ESKİSEHİRSPORLU DEGİLDİR.

Bir önceki sayfada sizi kâle alıp cevap attığım için üzüldüm. Vakit kaybetmeye gerek yokmuş. Yeni üye olmuşsunuz. Diğer yazılarınıza da baktım. Hep bir hakaret, hep kendiniz gibi düşünmeyenleri ezici söylemler.. Siyasete atılsanız çok iş yaparsınız günümüzde. Umarım moderatörler şu hakaret içerikli yazılarınızı kaldırırlar.

Ayrıca emin olun, bir Eskişehirspor taraftarı için Passolig almak, Passolig almamaktan daha kolay.

Edit: Modlar böyle üyeleri forumdan uzaklaştırmayacaksanız kimi uzaklaştıracaksınız merak ediyorum. Zamanında Halil Ünal'la ilgili bir postumdan ötürü süresiz uzaklaştırılmıştım (ve daha bir sürü üye uzaklaştırılmıştı o dönemde) ve şu Hakan_Kul'un hakaretlerini içermiyodu bile.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
ATG-ESES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ATG-ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 10:55
Geçen yıl almadım pasolig. Ama takımı bu yıl yalnız bırakmak istemiyorum. Kombine alacağım, ben Ankara'da olduğum için gidemesem de yeğenlerim gider, kardeşlerim gider.
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 10:57
E-Bilet uygulayıcısı Passolig, Fenerbahçe-Shakhtar Donetsk maçıyla birlikte yeni bir uygulama başlattı.
video haber

UEFA Süper Kupa: Real Madrid: 2- Sevilla: 0 (Maç özeti)
Kart sahibi Fenerbahçeliler bilet alırken 5 lira hizmet bedeliyle karşılaştı.

Geçen seneki ilk uygulamada bu para alınmamıştı.

Dün akşamki maçla başlayan uygulama ile artık bu sezon tüm karşılaşmalarda 5 liralık hizmet bedeli her bilet başına taraftarlardan tahsil edilecek.

Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk capsleri
foto haber
Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk capsleri
Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk: 0-0 (Maç Özeti)
video haber
Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk: 0-0 (Maç Özeti)
Uygulama bu sezon başlamasına rağmen söz konusu 5 liralık kesintinin kulüplerle yapılan sözleşmeye geçen sezon konulduğu öğrenildi.

Bu sezon Fenerbahçe Passolig kartları 21 lira, Beşiktaş ve Trabzonspor kartları 25’er lira, Galatasaray kartları ise 26 liradan satılıyor.
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 12:28
Dün pasolig sayfasına baktığım da, bizim pasolig sayımız 17.997 adetti bu gün 18.040 olmuş. Bu günlerde kart alan kişi sayısında artış var. 
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 12:50
Passolig çıktığında hangi gazeteci isyan edebildi yada hangi kulüp başkanı çıkıp cesurca vay efendim taraftarların en büyük keyfi olan futbolu ne olduğu belli olmayan banka kartlarıyla komik şekilde dayatmalarla sevdalara engel koyuyorsunuz diyebildi?Kimse diyemedi diyemez de..Hergün vergi borçları silinsin aman kulübe haciz gelmesin diye maliyenin kapısını aşındıran kulupler mi isyan edecek edemez ?Bizde kişilere göre hukuk kuralları olduğu için kimse sesini çıkartamıyor.Düzen ,sen benim işimi gör bende senin işini görürüm.Ha diklenirsen kaşının üstüne gözün var der sudan sebeple canına okurum.Yani hukukun kuvvetinin azaldığı yerde, kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlıyor malesef.

Asıl nokta kitlesel olarak taraftarların net bir karar alıp tribünlere gitmemesiydi fakat buda mümkün değildi. Tribün liderleri-kulup başkanları arasında da hep farklı bir iletisim vardır.Her ne hikmetse   tribün liderleri de bu passolig illetine karşı duramamış zamanla tribünlere dönelim çağrısıyla çoktan birilerin atı alıp Üsküdarı geçmesine de neden olmuşlardır.Ben dayanamayıp 7 ay sonra sadece ES ES için passolig kartı aldım direnemedim ..fakat hayatım boyunca o bankanın kartıyla ne alışveriş yaparım ne de kredi çekerim...

Takımlar kombine rekoru kırma yarışına girmiş , geçen senenin passolig direnişi çoktan kırılmış...akın akın stadları dolduracaklar ve passolige Hayır diyenleri anlayamayacaklar , umursamayacakalar haklı olduğunuz bu davada haksız duruma düşüp hedef haline geleceksiniz .En kötüsü de birileri çoktan amacına ulaşmış mutluyken sizler stada gıtmemenın hüzünüyle pasoligin kalkmasını bekleyeceksınız.İnsallah kısa zamnda olumlu bır karar cıkar ve aramızda olursunuz...Koşulsuz şartısız hepimiz ES ES i severken birbirimizi üzmenın bize faydası olmayacak.
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 13:14
Alıntı yapılan ProblemES?

Passolig çıktığında hangi gazeteci isyan edebildi yada hangi kulüp başkanı çıkıp cesurca vay efendim taraftarların en büyük keyfi olan futbolu ne olduğu belli olmayan banka kartlarıyla komik şekilde dayatmalarla sevdalara engel koyuyorsunuz diyebildi?Kimse diyemedi diyemez de..Hergün vergi borçları silinsin aman kulübe haciz gelmesin diye maliyenin kapısını aşındıran kulupler mi isyan edecek edemez ?Bizde kişilere göre hukuk kuralları olduğu için kimse sesini çıkartamıyor.Düzen ,sen benim işimi gör bende senin işini görürüm.Ha diklenirsen kaşının üstüne gözün var der sudan sebeple canına okurum.Yani hukukun kuvvetinin azaldığı yerde, kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlıyor malesef.

Asıl nokta kitlesel olarak taraftarların net bir karar alıp tribünlere gitmemesiydi fakat buda mümkün değildi. Tribün liderleri-kulup başkanları arasında da hep farklı bir iletisim vardır.Her ne hikmetse   tribün liderleri de bu passolig illetine karşı duramamış zamanla tribünlere dönelim çağrısıyla çoktan birilerin atı alıp Üsküdarı geçmesine de neden olmuşlardır.Ben dayanamayıp 7 ay sonra sadece ES ES için passolig kartı aldım direnemedim ..fakat hayatım boyunca o bankanın kartıyla ne alışveriş yaparım ne de kredi çekerim...

Takımlar kombine rekoru kırma yarışına girmiş , geçen senenin passolig direnişi çoktan kırılmış...akın akın stadları dolduracaklar ve passolige Hayır diyenleri anlayamayacaklar , umursamayacakalar haklı olduğunuz bu davada haksız duruma düşüp hedef haline geleceksiniz .En kötüsü de birileri çoktan amacına ulaşmış mutluyken sizler stada gıtmemenın hüzünüyle pasoligin kalkmasını bekleyeceksınız.İnsallah kısa zamnda olumlu bır karar cıkar ve aramızda olursunuz...Koşulsuz şartısız hepimiz ES ES i severken birbirimizi üzmenın bize faydası olmayacak.

Almamak cozum degil...
Çünkü bu kanunu çıkaran zumre mecliste istediği gibi at kosturabiliyor idi..
Artık bu mumkun değil ve bu konunun iki cozumu kaldı...
birinci mahkeme süreci ki bu süreç ülkemizde oldukca yavas ilerlemektedir...

Diğeri ise mecliste grubu oluşan diğer zumreler ile tek tek görüşüp aksi yonde bir karar çıkarmaktır...

Almayarak sadece kendimizi staddan uzak tutmus oluyoruz... Bu durumda da macı seyretmek icin baska bir troste gidiyoruz.. Bu ne diyet bu ne lahana tursusu...

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 13:14
Passolig bu sezon yıllık ücretin yanı sıra bilet başı 5 TL alacak.
bu ne arkadaş adamlar resmen taraftarları müşteri olarak görüyor yazıklar olsun
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 13:20
Tff de yönetim kurulu görev dağılımı yapıldi ve e-biletten sorumlu yönetici akpli melih gökçekin ankaragücünü kümeler düşüren oğlu ahmet gökçek oldu!!!!

Alın size pasolig almamak için bir neden daha!

Hizmet bedeli de 5 tl olmuş!!

Durmak yok milleti soymaya tam gaz devam
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 255256257258259 265>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,109 saniyede hazırlanmıştır