eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nassim Ben Khalifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 10:34
topu seven bir futbolcu bizim kamara gibi .çok fazzla oynayıp çıkarken kaptırdığın toplar başımıza geçen sene lawal yüzünden neler getirdi.bilekleri iyi ama adamı öyle oynatmazlar be dostum burda çabuk sakatlanırsın.skibbenin bu futbolcuyu çabuk adam eksiltip atacağı paslarla,yada kritik bölgelerde faul alması gerektiği şekilde oynatacağını tahmin ediyorum.zaten buna müsait bir yapısı var,çok fazla duran top kazandırır.bakalım inş.hayırlı olur.başarılar diliyorum.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 14:05
Satalım iyi para veriyorlarsa
Yukarı
eda2626 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eda2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 20:48
Eskişehirspor taraftarı Ben'i çok sevecek! Yeni transferin özel açıklaması... http://t.co/r3grLbgpew
Yukarı
Granada Liste gör
Yazar

A.Ç.Demirhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Granada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 21:14
Bu adam el kabir gibi biri çıkacak çok seveceğiz gibi. Hayırlı olsun
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 06:44
Nassim Ben Khalifa'nin Neymar'a karsi kazandigi zafer (17 Yasalti Dunya Kupasi finallerinde 30 Ekim 2009 tarihinde oynanan Isvicre-Brezilya grup maci):

Iste Nassim Ben Khalifa'nin bu mactaki kafa golu:
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2015 saat 18:41
Bugün adamakıllı izlemiş olduk.Attığı gol dışında oynadığı sürede Emre ve Lawal'la birlikte sivrilen isimlerdendi.Silik bir oyuncu olmadığı belli,kendini gösteriyor bir şekilde.Pas yüzdesi de yüksekti.Bu daha başlangıç sezon boyunca sürekliliği olursa bize çok faydalı olur.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2015 saat 20:22
Izleyenler iyi oynadigini soyluyor.ama bazi renktaslarimiz bir zamanlar real madrid barcelona vs. Bir takimda oynamadigi icin transferleri elestirmisti. Daha sezon baslamadan ne abarti bir beklenti ne de umutsuzluk olmali.biz taraftar olarak guvenelim uzerimize dusen bu guvenip desteklemek onlar da uzerine duseni yapip bu formaya saygi duyarak oynasinlar.gerisi gelir zaten.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2015 saat 21:03
Bu sezon adından söz ettirecek gibi
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2015 saat 21:40
Tamam bilekleri iyi kumaş var ama rakip çok zayifti. Bir karşı karşıya kaçırdı ki kolay bir pozisyondu, Topu ayağında gereksiz yere tutup bir iki kez top kaybetti. Yani hemen degerlendirmek yanlış bem o bölgede Sezer Öztürkü daha cok begeniyorum ancak Sezer de bu kadar kanatlari gezerek oynamaz forvet arkasını. Neyse umariz takim oyununu daha iyi oynar
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 07:59
Gelecek vaad eden bir oyuncuydu. Erik lamela ile kıyaslanırdı. Fakat ortadan kayboldu. Umarım bizde parlar ve kendini geliştirir ki öyle olacağını düşünüyorum.
İyi transfer yapılmıştır. Lakin kanat oynaması cok daha faydalı olacaktır.

Hoşgeldin Nassim Ben Khalifa...
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır