eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 19:29
Alıntı yapılan champions26

Sponsorla yapıyorsa helal olsun kente.
Şöyle oynar böyle oynar demek yanlış.
Antalya'nın turizm ve ekonomisine katkı sağlar.

durum şu.
Allah kısmet eder de bu deplasmana gidersek karşı tribün ithal olacak.biz 07'yiz diyenlerde aralarda dolaşacak.
öyle düşünüyorlarsa hayırlı olsun.bol turist gelsin Ülkemize de faydası olsun.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 20:28
TRTspor Futbol Günlüğü programı :
"Ronaldinho transferi gerçekleşirse,
yeni yapılan Antalya stadına bir firma, yıllığı 10 Milyon €'dan, 10 yıllığına sponsor olacak." Yav iyi ki stadınız oldu anladık , sanırım stad yaparken külçe külçe altın buldular şimdi de bozduruyorlar Umarım yatırımlarının karşılığını alırlar.İstanbul medyası haset kıskançlık içinde olması bile güzel:)
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 22:54
Eski Barcelona forvet hattını kuruyorlar resmen arkada Xavi olsa birde defansa Puyol futbola dönse gelse tamam :D helal olsun ama çok iyi reklam ve sponsorluk anlaşmaları yaparlar bu şartlarla ki yıllık 10 milyon Euro stad isim hakkı doğru ise
ES-ES
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2015 saat 08:16
Alıntı yapılan ProblemES?

TRTspor Futbol Günlüğü programı :
"Ronaldinho transferi gerçekleşirse,
yeni yapılan Antalya stadına bir firma, yıllığı 10 Milyon €'dan, 10 yıllığına sponsor olacak." Yav iyi ki stadınız oldu anladık , sanırım stad yaparken külçe külçe altın buldular şimdi de bozduruyorlar Umarım yatırımlarının karşılığını alırlar.İstanbul medyası haset kıskançlık içinde olması bile güzel:)

MESUT başkanım bu haberi okursun umarım bak ne diyor ??? Ben Antalyapsor başkanın tebrik ederim bazıları umarım örnek alır.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2015 saat 08:43
Antalyaspor stad inşaatı bizimle aynı zamanlarda başladı adamlar bitirmiş,
içini kasadan beş kuruş çıkmadan yıldızlarla donatmış,
doğru ise on yıllığına 100 milyon euro'ya stad isim hakkını satmış.
Hala Antalya'yı eleştirenler var.Yok efendim yaşlıymış,kiloluymuş.
Adamlar bizim gibi 3.liglerden futbolcu almıyor.
Aldıkları adamların kalite ve kapasitesi belli.
Bundan 7-8 yıl önce mevkilerinin dünyada en iyisiydiler.
Yok efendim 2-3 seneye kalmaz Antalya düşermiş.
Adamlar ligde kalmak için her şeyi yapıyor.
Biz ne yapıyoruz tam tersi düşmek için herşeyi yapıyoruz.
2-3 yıl içinde bence bizim ligden düşme şansımız Antalya'dan çok çok daha fazla.
Skibbe'yle 3 yıl anlaşıldı.Bu ne demek 3 yıl kümede kalmaya oynayacağız.
Eleştirecekseniz kendi futbolcumuzu eleştirelim.
3 metre yanına pas atamayan Toko'dan,
seneye korkarım bazı maçlara forvet olarak çıkacak Onur'dan bahsedelim.
30 takımlı ligden 30.olan takımın asisti ve golü olmayan adamını (Defederico)
kurtarıcı diye alanlardan bahsedelim.
Muarem Muarem'i Türk sanıp alanlardan bahsedelim.
Bize gelmek isteyen Ahmet İlhan'a Rize'nin verdiği paranın yarısını dahi veremeyenlerden bahsedelim.
Eleştirecekseniz kendi yönetimimizi eleştirelim.

1.Bizim stad hala neden bitmedi?
İstendiği taktirde bitebiliyormuş örn:Antalya stadı.

2.Transferde bırakın bizi ileriye taşıyacak adamları almayı gidenlerin yeri dolmadı ve hala gideceklerden bahsediliyor.Hiç geleceklerden bahsedilmiyor.
Kaleci,Stoper,sol bek,orta saha kanatlara iki oyuncu,ofansif orta saha,iki tane forvet...
8 transfere ihtiyacı var bu takımın kaç kişinin adı geçiyor bir-iki...

3.Adamlar stad ismini 10 milyondan 10 yıllığına sattıysa bizimkilerin bu konuda bir çalışması var mı?Bence yok.

İşin özü kendi yönetimini görmeyip başkalarını karalamak daha kolaya geliyor.
başarılı kişilerin hakkını vermek zorumuza gidiyor gitmesin.

Antalyaspor yönetimini buradan tekrar kutluyorum ve başarılı buluyorum darısı bizim yönetime...
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2015 saat 09:45
Antalyaspor ortalama bin kişiye oynayan bir takım ve Antalya şehri nereden baksan bir milyon insan barındırıyor en azından taraftar olmasa bile seyirci çekmek için yapılan manevralar bunlar çünkü otuz binlik stad başka türlü dolmaz hoş yine dolmaz ama en azından bir girişim yapılıyor.Ayrıcıa Antalya Eskişehir'e göre kolay ve çok para kazanan bir çok şirketi barındırıyor dolayısı ile sponsor desteği bulmaları da zor değil.Ancak yine de iki futbolcu ile bu işler olmaz Eto ve Ronaldinho bazı maçlarda gerçekten iyi olacaktır ama tek başlarına lig de onlarla olmaz.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2015 saat 09:52
sportif başarıyı getirecek transferler değil. ama tribüne seyirci toplamak, forma satmak, tanıtım amaçlı olarak başarılı transferler.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2015 saat 11:23
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan champions26

Sponsorla yapıyorsa helal olsun kente.
Şöyle oynar böyle oynar demek yanlış.
Antalya'nın turizm ve ekonomisine katkı sağlar.

durum şu.
Allah kısmet eder de bu deplasmana gidersek karşı tribün ithal olacak.biz 07'yiz diyenlerde aralarda dolaşacak.
öyle düşünüyorlarsa hayırlı olsun.bol turist gelsin Ülkemize de faydası olsun.

Abi anlamadigim bir konu var. Tamam Türk insaninda bir heyacan var Eto ve Ronaldinhoyu görecegiz diye. Ama neden Turist gelsin, kim gelecek? Zaten turistler Antalyada. Yoksa Messiyi transfer ettilerde benimmi haberim yok. Neden avrupali kalkip emekli futbolculari görmeye ülkemize gelsin. Zaten öyle bir sey olsa idi avrupa takimlari almaya calisirdi, ama oranin piyasasi bu futbolculara kapandi, sirada ücüncü sinif ligler kaldi, Katar, Cin ve maalesef Türkiye.

Yukarida genc arkadasimin biri yazmis, Barcelonananin forvetini kuruyorlar diye, bir tek Xavi eksik. Dogru. Ama onlar 15 sene önce oynatti.

Sedat arkadasim gönül koymus, kirici yazdigimdan dolayi. Öyle bir sey asla aklimdan gecmedi yazarken, öyle anlasildiysa özür dilerim. Ben ücüncü sinif insan olmayi kabulenirsek diye yazdim ve bizim insanimiza ücüncü sinif muamele yapan yöneticilere hitaben yazmistim.

Birde su konu var. Antalyaspor iki sezion önce imkansizliktan ve ilgisizlikten düstü. Simdi belediye el degistirince milletin gözünde hos gözükmek icin büyük bir özenle yatirim ve yardim var. Stad calsimalari ve Sponsorlar siyasi rant kapma yarisinda. Nasil milletin aniden Ümreye yolculuk yaptigi gibi. Gönül isterdiki bu yardimlari spor icin yapsinlar, öncedende yapsalardi. Bize neden olmuyor sorusu, yukaridaki cümlede cevabini buluyor.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2015 saat 14:08
Eto ve ronaldinho transferleri tamamen antalyaya yapılmış yatırımlardır..bakın antalyaspora degil antalya şehrine dedim..
Ülke turizminin en önemli şehridir belki antalya..ama turist portföyünü genellikle ruslar ve alman emekliler oluşturur..rusların sıcak denizlerden kumsallardan yararlanabilecegi en ucuz ülke türkiyedir..ve en sevdikleri herşey dahil paketlerle..ama gel gelelim rublenin 3 katı değer kaybetmesi çok sayıda rusun ulkemize tatile gelememesine sebep oldu..daha farklı ülkelerden turist çekmek zorunda şuan antalyalı otelciler..

Bunun için reklam ve tanıtım en önemli yatırım..en mükemmel araç ise tabiki futbol...etoyu ronaldinhoyu bilmeyen yoktur heralde dünyada..

Şimdi butun dunya bakacaktir eto ronaldinho nereye gittiler nasıl bir şehre gittiler nasıl futbol oynuyorlar türkiyede..
belki yeni stadlarına hermaç turla turist götürecek tur şirketleri..herkes gibi dünya gözüyle canlı kanlı etoyu ronaldinhoyu çıplak gözle izleme fırsatını değerlendirecekler..

Bakalım zaman göstericek projenim başarısını
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2015 saat 14:27
Eto'nun performansına bakarsanız son yıllarda çok kötü. geçen yıl sampdoria da 18 maç oynamış. ligin büyük bölümünde oynamamış. bu 18 rakamının içinde kupa maçları da olabilir. sadece 2 gol atabilmiş. performans kötü yaş 34. ha italya ligi zor , sert denebilir. ama ondan önce evertondaki performansı da kötü. ayrıca bizim lig de oldukça sert oynanan bir lig
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır