eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Online Durum: Offline
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 07:35
Forvetler Dünya yıldızı.Defans PTT Oyuncusu
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 07:40
Alıntı yapılan Adnan26

Türk insaninin futbol anlayisi, futbol zekasi, beyin gücü.

Alem kaymagini yemis, yaslari 40 lara dayanmis göbekli möbekli adamlari süsleyip püsleyip transfermis gibi millete satan yöneticiyemi gülersin, onlari görmek icin stada gidecek enayileremi yoksa burada onlarin reklamini yapan renkdaslarami?

Biz bu kafayla daha yillarca sürünürüz. Bir Eto bir Ronaldinhodan medet umuluyorsa, adamlarin tatil yapmak icin geldigini göremiyorsak vay halimize.. Simdi 1-2 gol attilarmi bakiver sen reklamlara. Neticede ülkemizden cikan milyonlarca kacan Eurolar var. Ilk düsecek takim Antalya olacaktir, göreceksiniz.

Alabiliyorsan bu oyunculari 20-25 yasinda basimin üstünde yeriniz var ama böyle yurdumun insanina hep ücüncü sinif muamelesi yapmis olursunuz. Burada saksak yapanlarda ücüncü sinif insan olmaktan pek mutlular. Onlari alacagima genclere yatirim yaparim daha mantikli.

Hayirli cumalar.

Keşke o gobeklı yaşı 40 olan  ronaldınho yada eto bu şehire gelseydi oradakı maksat Antalyanın yeni stadyumuna her yaştan insanı çekebilmek  ayrıca dunyada isim reklamıda extrası  Peki sen yeni stadyuma taraftar çekebilmek 50 yılda takımı hedef kovalayan takım yapmak için ne yaptın?Herseneki nane  tavan ücret şu borcumuz var maddi bılmem nelere dikkat etmelıyız dıye boş beleş oyuncu nerde onlara bakıyorsun .Ben bu oyuncuların iş yapacağına inanıyorum özellikle ronaldınho hala bitmemiş birisi oynayınca göreceksiniz ,Yaşla başla alakası yok fiziken bir insan 45 yaşıan kadar top seviyede durabiliyor bu oyuncular hala açsa ciddiyim rahat rahat oynarlar en basit örneği Gs Hagi 37-38  lerıne kadar sanırım oynadı ve  kalıtesı ortada biraz bu bana şunu hatırlatıyor Uzanamıyoruz ciğere  neyse.Antalyayı tebrik etmek lazım bu oyuncuları süper lige getirdiği için ,bu 2 oyuncu yuzunden bile Süper ligi veren tv yayıncıları olabilir bunu  biliyormusun?
Bize gelirsek aldğımız oyuncular peşinde olduğumuz oyuncular  ronaldınho yada etonun ayakkabısı etmez bılader düşüncem bu bu adamlar şu halleriyele bıle bizim transferlerden iyi durumda bence.Realist bakmak lazım oda senin düşüncen tabi saygı duyarım.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 09:44
Alıntı yapılan Adnan26

Türk insaninin futbol anlayisi, futbol zekasi, beyin gücü.

Alabiliyorsan bu oyunculari 20-25 yasinda basimin üstünde yeriniz var ama böyle yurdumun insanina hep ücüncü sinif muamelesi yapmis olursunuz. Burada saksak yapanlarda ücüncü sinif insan olmaktan pek mutlular. Onlari alacagima genclere yatirim yaparim daha mantikli.

Öncelikli olarak niyetiniz iyi olabilir ama ifadeleriniz biraz ağır olmuş Adnan abi.

1.Bu oyuncuların 20-25 yaşlarında Türkiye'yi tercih etmemesinin sebebi Türk insanının futbol anlayışı,futbol zekası,beyin gücü ile alakası yok sebep ligimizin kalitesizliği.Bu kalitesizlikten yola çıkarak insanımızı karalamanız hiç hoş olmamış.
2.Şakşak yapanlar üçüncü sınıf demişsiniz.Siz bu transferleri beğenmiyor olabilirsiniz fakat biz geniş bir açıdan olaya bakınca bu transferlerin Antalya'yı ligde bırakacağını ve önümüzdeki sezonlar için kalıcı olmak adına gerekli kaynakları sağlayacağını görüyoruz.Fikrinize katılmıyoruz diye sizi üçüncü sınıf insan olarak görmüyoruz.
3.Onları alacağıma gençlere yatırım yaparım demişsiniz.Antalya yine gençlere yatırım yapsın bu transferler için kasasından tek kuruş çıkmayacak ki.Ayrıca düşünün Ronaldinho'nun Eto'o'nun örnek olacağı gençler daha çabuk gelişecektir.
Örnek:Hagi'nin Emre üzerindeki etkisi tartışılmaz.Bu transferlerden bu kadar katkı beklemiyorum fakat yine de faydası olacaktır.

Sizin bu açıklamayı yapmanız bizi ziyadesiyle üzmüştür sizin adınıza...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 10:04
Buraya yazıyorum Antalya Etoo transferi ile yanlış yaptı fizik gücüyle öne çıkan bir oyuncudan 35 yaşından sonra takıma ekstradan katkı göstermesini beklemek hayalcilik olur, sponsor olayına inanmıyorum Türkiye'de bir transfere 30milyon lira sponsorluk ücreti verebilcek sponsor firma yoktur bence.Bu başkanda da küçük bir Halil Ünal görüyorum, Antalyaspor bu şekilde devam ederse ikinci ligin en büyük adayı bana göre. Çünkü takımların kimyasını bozan en önemli unsur ücret adaletsizliğidir, bir oyuncu 200bin € alıp antremanda canla başla çalışırken bir oyuncu 3m € alıp sahada dolaşırsa o takım baştan kaybeder böyle olacağını düşünüyorum umarım yanılmam çünkü Antalyaspor'u sevmiyorum tekrar geldikleri yere gitsinler.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 10:13
Futbolcuların takıma katkısını tartışmak yersiz.Adamların amacı şehrin tanıtımını yapmak ve bu nedenle transfer paralarının otellerden toplanmış olduğunu düşünüyorum.
Diren ESES...
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 11:28
Ronaldinho ve Eto tamamen antalya'nın isim reklamı için alınmış futbolcular ki zaten sponsor ile alındı/alınacak. Normal bir takım yapsa saçmalıktan öteye gitmez ama Antalya'nın marka değeri ve bilinirliği açısından ben olumlu bir hareket olarak görüyorum.
Buradaki tek olumsuz taraf bu oyuncuların takıma yeterince katkı yapmayarak takımın ayarını bozmaları.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
iso1965 Liste gör
Yazar

İSMAİL
  Alıntı iso1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 12:51
DAVİD VİLLA ANTALYA YOLUNDA

Eto'o'yu kadrosuna katan Ronaldinho ile ise imza aşamasına gelen Antalyaspor bir dünya yıldızının daha peşine düştü.

Samuel Eto'o transferi ile dünya futbolunun konuştuğu bir takım haline gelen Antalyaspor Ronaldinho ile de anlaşma sağladı.

Yıldız oyuncu Türkiye temsilcisi aracılığı ile yayınladığı videoda "Türkiye'ye geliyorum" mesajı verdi. Antalyaspor taraftaftarları Eto'o ve Ronaldinho transferlerinin heyecanını yaşarken kırmızı beyazlı ekibin başkanı Gültekin Gencer taraftarların heyecanını ikiye katlayacak bir açıklamada bulundu.

Katıldığı bir televizyon programında "Bir transfer daha var. İşte o transferi de yapınca Türkiye ve Dünya ayağa kalkacak... Herkes hazır olsun. Bu transfer yüzyılın transferi olacak" ifadelerini kullanan Gültekin Gencer'in kime işaret ettiği taraftarlar arasında merak konusu oldu. Antalyaspor başkanının yüzyılın transferi olarak lanse ettiği bu ismin David Villa olduğu öğrenildi. Transfer görüşmelerini oldukça gizli bir şekilde yürüten Antalyasporlu kurmayların bu transferde büyük ilerleme kat ettikleri belirtildi. Futbol yaşantısını Amerika'da sürdüren David Villa'nın New York City forması ile 6 golü bulunuyor.

David Villa transferinin olumsuz sonuçlanması halinde ise Antalyaspor bir başka yıldız isim İbrahim Afellay'a yönelecek.

kaynak: http://spor.haber3.com/antalyaspor-costu-bir-kere-2432108h.htm
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 13:40
Sponsorla yapıyorsa helal olsun kente.
Şöyle oynar böyle oynar demek yanlış.
Antalya'nın turizm ve ekonomisine katkı sağlar.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 19:24
Alıntı yapılan disasel

Buraya yazıyorum Antalya Etoo transferi ile yanlış yaptı fizik gücüyle öne çıkan bir oyuncudan 35 yaşından sonra takıma ekstradan katkı göstermesini beklemek hayalcilik olur, sponsor olayına inanmıyorum Türkiye'de bir transfere 30milyon lira sponsorluk ücreti verebilcek sponsor firma yoktur bence.Bu başkanda da küçük bir Halil Ünal görüyorum, Antalyaspor bu şekilde devam ederse ikinci ligin en büyük adayı bana göre. Çünkü takımların kimyasını bozan en önemli unsur ücret adaletsizliğidir, bir oyuncu 200bin € alıp antremanda canla başla çalışırken bir oyuncu 3m € alıp sahada dolaşırsa o takım baştan kaybeder böyle olacağını düşünüyorum umarım yanılmam çünkü Antalyaspor'u sevmiyorum tekrar geldikleri yere gitsinler.

Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2015 saat 19:27
O değil de bizim kötü Erman şimdi bi yanında Eto'o, diğer yanında Ronaldinho ve Villa ile mi oynayacak :)
E S E S
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır