eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 09:59
Lafla peynir gemisi yürüse idi Eskisehirspor bu forumdaki yorumlar ile şampiyon olurdu.
Antalya para kaynağı yaratmaya çalışıyor... Sırf bu adamları seyretmek için Antalya'da yaşayan arkadaşlarım passolig almaya başladı. Hatta riske girmemek için kombineyi bekleyenler bile var... Yeni stadlarında 20.000 kombine satacaklardır... Bizim gibi 160tl lik kombine ellerinde kalmaz.. en dusuk kombine fiyatının 400 tl olacagımı dusunursek... ortalama koltugunda 500tl olacagı varsayalım... Kasalarına buradan en kotu sartta 10milyon girecektir.... Bu sadece kombine satısından...
Reklamlar ve forma satışlarından gelecek paralar ile hiç bir sey yapmasa bile ellerindeki futbolcuların paralarını zamanında odeyecebilecektir...

Biz burada 160tl ye kac kombine satabildik... kac lisanslı forma satıldı.. klubun gelirlerinde bunlar goruluyor...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 10:03
Alıntı yapılan meliheses

ronaldinho'da 50 yaşındaki adamın göbeği var. eto da eskisi gibi değil ama biraz belki katkısı olabilir. affelay'I bilmiyorum. ama genel olarak bu transferlerle antalya reklam yapar, bilet satar. ama başarı falan olmaz. hatta daha kötüye bile gidebilir

İbrahim Afellay 29 yaşında klübü Barcelona ve Olympiyakosta kiralık oynadı bu sezon.Psv,Schalke,Barcelona,Olympiakos oynadığı takımlar.
50 kez Hollanda milli takım forması giymiş bir oyuncu.
Yaşı,kariyeri,kalitesi itibariyle Antalya'ya çok faydalı olur.
Bence Eto'o ve Ronaldinho'dan daha yararlı olacaktır.
Eto'o ve Ronaldinho yarımşar devre oynasalar yeter.
Afellay Antalya'ya çok şey katabilir.
Mevkisi:Hücumun solunda oynuyor,sağ kanatta da oynayabilir.Ofansif orta sahanın ortası da oynayabiliyor.

Ayrıca bir futbolla fazla ilgili değilsiniz galiba.İbrahim Afellay ismini bu forumda bilmeyen çok az kişi çıkar,saygılar...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 10:04
Antalya 400 den 2bin kombine satsın bi tane de ben alırım
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 10:29
Antalya'nın stadı bizimle aynı zamanda yapımına başlandı.
Adamlar stadı bitirdiler,içini yıldızlarla donattılar,hayatınızda çıplak gözle izlemediğiniz yıldızları Türkiye'ye getiriyorlar.
Bizim taraftar hala işin karalama kısmında.

Yapanı,çalışanı bir taktir edin insaf ya.

Bizim stad seneye de bitmeyecek,seneye de Atatürk'teyiz.
Muhalefetseniz muhalefetinizi biraz da yönetime yapın.
Proje bitiş tarihi 25 Şubat 2015 olan bir stad neden bitmedi ve bir sene daha bitmeyecek bir sorun.
Aldığımız adamlar patlamaya hazır bir bomba çoğu elimizde patlayabilir.
Patlarsa küme düşmeye oynar bu takım.
Adamlar Afellay diyor biz oraya Engin'i alıyoruz fark burada...

Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 10:40
Antalya bu işleri yapmak için geç bile kaldı.Dünyanın en lüks otellerine sahip adım attığın her yerde zengin iş adamları var.Otellere ufak bir baskı o stada 30 bin turıst yıgarlar.Bence Antalya'nın takımı değil turıstlerin takımı olmalı daha çok iş yapar Zaten Antalyaya ne zamn deplasmana gitsek stad dışında rakip takımı taşlamak için bekleyen Antalya taraftarı stadın içindekinden hep fazla olmuştur Taraftarından bir cacık olmaz ama turıstın ilgisinden umutluyum
Yukarı
mimares Liste gör
Yazar

Taner Apaydın
  Alıntı mimares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 10:51
Futbolcu antlaşmayı takımla yapıyor. Yasal zeminde muhattabı ve futbolcunun parasını ödemek durumunda olan takım.Antalyaspor büyük bir sözleşmenin altına imza atıyor. Futbolcuya sponsor işi sakat.Ben Antalyasporun bir firmayla yüksek meblağlı bir sponsorluk antlaşması imzaladığını duymadım.Birileri reklamını yapacak fatura antalyaspora çıkacak.
Sevda emek ister...
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 11:13
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Samuel Eto'o transferinin sponsorunun İati'nin sahibi Levent Aydın ve Antalya Mermer'in sahibi Emin Gülmez olduğunu açıkladı. Gencer, Ronaldinho'nun da sponsorlarının hazır, Afellay'in ise kendilerinden haber beklediğini söyledi.

Sponsorluk anlaşması imzalayacaklardır.İmzalanırsa hiçbir sakınca yok.Sponsordan al futbolcuya ver.Klübün kasasından beş kuruş çıkmadan.

Kaç kere söyledik bizim de yeni sponsorluklar bulmamız lazım.
Yeni stadımıza ve tribünlere sponsor lazım.
Millet stadı bitirmeden sponsorunu hazır ediyor.
Bizimde önümüzde yeni stada geçmemize bir seneden fazla var.
Bu sürede sponsor bulunur herhalde.
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 11:20
Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan ulm26

ya büyütmeyin eto gecen sene italyada oynarken ben alisik degilim cok anteremana deyip ilk hafta kadro disi kalicakti simdi yusuf simsegi netakar ne takar bence oynar gol de atar ama öyle antalyayi tek basina sırtlayip götürmez ilk yari sonunda kacar gider

Gekas'ın tek başına bir takımı sırtladığı ligimizde Eto'nun ölüsü 15 gol atar.Adamlar kaç tane sponsor ayarlamışlar bulmuşlar helal olsun.Bizimkiler uyusun.
Adamların forveti Eto'o bizim forvetimiz kim?
Onur yedeği Mirkan,Andaç,(Emre'yi Skibbe istemiyor oynatmayacak büyük ihtimalle)kimle gol atacaksın?

sen eskisehirle antalyayi karsilastirmakla zaten 1.0 yenik baslamisin su bizde sponsor oluverecek baldiri ciplak zenginleri saysana bi bilelim adamlar bulmus almis ama bir verimi olmucak bence buda benim fikrim sayfa da burda formda burda ilk yari bitince konusuruz gerisini iyi günler simdi nasipse ucaga binmek ve kutsal toptaklara eskisehirime kavusma zamani
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 11:36
Alıntı yapılan ulm26

Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan ulm26

ya büyütmeyin eto gecen sene italyada oynarken ben alisik degilim cok anteremana deyip ilk hafta kadro disi kalicakti simdi yusuf simsegi netakar ne takar bence oynar gol de atar ama öyle antalyayi tek basina sırtlayip götürmez ilk yari sonunda kacar gider

Gekas'ın tek başına bir takımı sırtladığı ligimizde Eto'nun ölüsü 15 gol atar.Adamlar kaç tane sponsor ayarlamışlar bulmuşlar helal olsun.Bizimkiler uyusun.
Adamların forveti Eto'o bizim forvetimiz kim?
Onur yedeği Mirkan,Andaç,(Emre'yi Skibbe istemiyor oynatmayacak büyük ihtimalle)kimle gol atacaksın?

sen eskisehirle antalyayi karsilastirmakla zaten 1.0 yenik baslamisin su bizde sponsor oluverecek baldiri ciplak zenginleri saysana bi bilelim adamlar bulmus almis ama bir verimi olmucak bence buda benim fikrim sayfa da burda formda burda ilk yari bitince konusuruz gerisini iyi günler simdi nasipse ucaga binmek ve kutsal toptaklara eskisehirime kavusma zamani

En buyuk faydası takımın diger kalanına olacaktır... Klubun geliri artınca ucretler daha rahat odenecektir.. Boyle olunca bizim yasadıgımız gibi dusen Balıkesirden dort yiyip ertesi hafta vitrin yapmak icin liderliğe oynayan Besiktası yenen takım olmayacaktır...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 12:04
Alıntı yapılan ulm26

[QUOTE=ESdat] [QUOTE=ulm26]

Takım küme düşmemeye oynayacak kimle kıyaslayayım?
Gidipte şampiyonluğa,Avrupa kupalarına oynayan takımlarla kıyaslayacak değilim ya?
Benim sorum Antalyada golleri bu adamlar atarken bizde kimden gol bekliyorsun?
Onur,Mirkan,Andaç hangisi...
Forvete transfer yapmazsak seneye zor ligde kalırız.
Senin elindeki forvetlere bak sonra da Eto'o'yu beğenme.
Bu adamlar mı daha çok gol atacak Eto'o mu göreceğiz ilk yarı bitiminde.
Antalya'da benim küme düşme adaylarımdandı.
Kasalarından beş kuruş çıkmadan bu transferleri yapsınlar,bu adamların yanına yapacakları güzel takviyelerle Antalya seneye küme düşme korkusu yaşamaz.
Antalya'nın düşmediği bir ligde kim düşer yazmak bile istemiyorum.
Benim fikrim bu ister beğenirsiniz ister beğenmezsiniz.
Bu arada kutsal topraklara Eskişehir'e sağ salim inersin İnşallah,hayırlı yolculuklar olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır