eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 07:55
Eto'o transferi sonrası Antalyaspor'un önümüzdeki sezon düşme potasından uzakta bir yerde olacağını düşünüyorum.
Eto'o nun arkasındaki oyuncuları iyi seçerler ve taktiklerini onun üzerine kurarlarsa Antalya için çok güzel bir sezon olur.
Önümüzde Gekas-Akhisar örneği var.Yaşlı denilen Gekas Akhisarda neler yaptı.
Kaldı ki Eto'o Gekas'tan kat kat iyi benimde Barça'dayken özellikle hayranlıkla izlediğim bir oyuncuydu.
Antalya'dan sezonluk 3 milyon euro alacakmış.Adamlarda para var alıyorlar.Sezon bitmeden kendi parasını fazlasıyla çıkarır zaten.
Eto'o gibi bir oyuncuyu ligimize kazandırdığı için teşekkür ederim Antalya yönetimine.
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 07:58
Antalyanin yönetimiyle hic alakasi yok Eto Transferi tamamen Sponsor yoksa nereye veriyo antalya 3milyonu asansör takimi arti o Sponsor eminimki kendileri teklif etmistir bu transferi adamlarda salak degil tabiki olur diyecekler ama icimden bir ses antalyanin elinde patliyacak ve yine düsmemeye oynicak diyor...
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 08:35
Gültekin Gencer, Eto'o ve Ronaldinho gibi futbolcuların transferini sponsor yaratarak, yapmayı planladıklarını kaydetti.

Bu transferlerle şehre bir ivme kazandırmak istediklerini anlatan Gencer, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu transferler için yola çıktığım zaman, 'Antalyaspor Kulübü kasasından 1 lira çıkarsa ben yokum' dedim. Tamamen sponsor yaratarak bu transferleri yapıp, şehre ivme kazandıracaksak, bu şehri şahlandıracaksak, 20 bin seyirci ortalamasıyla bu statta maç oynatacaksak ya da bizden sonrakilerin oynatmasını sağlayacaksak bir katkı koyalım şeklinde bir proje ürettik. Eto'o'nun transferi geldi geçti şimdiye kadar açıklamadım. Eto'o'nun maliyeti Antalyaspor'a 3 milyon avrodur arkadaşlar. Ne garanti parası vardır ne de imza parası vardır. Eto'o'nun parasını da tamamını Levent Aydın ve Emin Gülmez kendi ceplerinden karşılamayı taahhüt etmiştir. Ona rağmen 'yapmayalım' diyorsanız yapmayalım."

Ronaldinho'nun transferi için ayırdıkları bütçenin belli olduğuna işaret eden Gencer, onun da bütçesini iki sponsorun karşılaması şartıyla yola çıktıklarını anlattı.

İbrahim Affelay'ın da beklediğini kaydeden Gencer, "Bunların hepsi Antalyaspor'u bekliyor. Ne mutlu Antalyaspor'u bekliyor olmalarına. Bununla gurur duymamız lazım. Bunu yaratıyorsak, bu yönetim de bir teşekkürü eminim hak ediyordur. Ama 'gitsin' diyorsanız, biz gitmeye de hazırız" diyerek sözlerini tamamladı.

Eto'o,Ronaldinho,İbrahim Affelay...
Sponsor muponsor farketmez,sponsor olması klübün kasasından para çıkmaması daha büyük başarı.
Antalya başkanı böyle bir şey düşünmüş hayata geçirmiş tebrik etmek lazım.
Bizim yönetim yapsaydı sponsor bulsaydı,klübün kasasından beş kuruş çıkmadan bu adamlardan birini getirebilseydi ayakta alkışlardım.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 08:40
levent karaca vardı 1 ay evveline kadar maradona forlan klose ronaldinho david via falan getirtiyordu milleti ne kandırmıştı. reklam yaptı acaba başkanlığa oynarmıyım diye iyi kekledi milleti gitti.
antalya yı tebrik ederim başka söze gerek yok.
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 08:41
ya büyütmeyin eto gecen sene italyada oynarken ben alisik degilim cok anteremana deyip ilk hafta kadro disi kalicakti simdi yusuf simsegi netakar ne takar bence oynar gol de atar ama öyle antalyayi tek basina sırtlayip götürmez ilk yari sonunda kacar gider
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 08:49
Alıntı yapılan ulm26

ya büyütmeyin eto gecen sene italyada oynarken ben alisik degilim cok anteremana deyip ilk hafta kadro disi kalicakti simdi yusuf simsegi netakar ne takar bence oynar gol de atar ama öyle antalyayi tek basina sırtlayip götürmez ilk yari sonunda kacar gider

Gekas'ın tek başına bir takımı sırtladığı ligimizde Eto'nun ölüsü 15 gol atar.Adamlar kaç tane sponsor ayarlamışlar bulmuşlar helal olsun.Bizimkiler uyusun.
Adamların forveti Eto'o bizim forvetimiz kim?
Onur yedeği Mirkan,Andaç,(Emre'yi Skibbe istemiyor oynatmayacak büyük ihtimalle)kimle gol atacaksın?
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 08:57
Alıntı yapılan Ersin26

Antalyanin yönetimiyle hic alakasi yok Eto Transferi tamamen Sponsor yoksa nereye veriyo antalya 3milyonu asansör takimi arti o Sponsor eminimki kendileri teklif etmistir bu transferi adamlarda salak degil tabiki olur diyecekler ama icimden bir ses antalyanin elinde patliyacak ve yine düsmemeye oynicak diyor...

aynen çok para 3 yıl boyunca 3milyon verecekler az para degil, bencede Antalya düşmemeye oynar. Eto''o nun umrunda da değildir bence 34 yaşına gelmiş adam daha 9 milyon cebine atacak
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 09:10
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 09:12
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan Ersin26

aynen çok para 3 yıl boyunca 3milyon verecekler az para degil Antalyaspor, bencede Antalya düşmemeye oynar. Eto''o nun umrunda da değildir bence 34 yaşına gelmiş adam daha 9 milyon cebine atacak

Kaçırdığımız bir nokta var Antalyaspor'un kasasından bir kuruş bile çıkmadan bu transferleri yapacak.
Eto'o,Ronaldinho,Affelay gelecek diye satacakları bilet kar,bu adamların kazandıracakları her puan kar,Antalyaspor'un reklamı yapıldı bu kar,Stadına sponsor ararken diyecek ki Ronaldinho,Eto'o,Affelay oynuyor,20bin konbine sattım diyecek bu da kar.Nerden bakarsam bakayım karlı bir iş.Çok büyük iş yapar Antalyaspor bu oyuncuları getirirse.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2015 saat 09:45
ronaldinho'da 50 yaşındaki adamın göbeği var. eto da eskisi gibi değil ama biraz belki katkısı olabilir. affelay'I bilmiyorum. ama genel olarak bu transferlerle antalya reklam yapar, bilet satar. ama başarı falan olmaz. hatta daha kötüye bile gidebilir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır