eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Yumlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 16:41
Yapacak birsey yok. Adam yuvama donmek istiyorum dedi.
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 16:41
son dak. bilerek sari kart görmesi ve haftaya cezali olmasi, biraz ayip oldu. ama yinede tesekkürler,
keske alinsaydi defansi diego ile cok iyi topladi.
ESES HOLIGANS
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 17:13
Kötü oynayıp, ''ben Eskişehirspor için ölürüm'' demesini mi
İyi oynayıp, ''benim gönlümde Ts var'' demesini mi tercih ederiz önemli olan bu.

Geldiğinde şüpheyle yaklaşanlardandım. Mert adammış.

Yemek yediği kaba asla pislemedi. Röportajında bunu da belirtti zaten.

Tebrikler ve teşekkürler Mustafa.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 17:20
Kalmasını en az Mori kadar istiyordum... Ama dönmek istiyor... Ancak Ersun Yanal seneye de trabzonun başında olursa ben şans bulabileceğini düşünmüyorum... Bu aşamada bize bonservisiyle gelebilir... Adam gibi top oynadı, kafalarda hiç bir şüphe bırakmadı...

Sarı kart görmesiyle ilgili olarak da takılacak bir mevzu değil... Kenarda oturanlar son maçlarda şans bulmuş olurlar... Hem de şimdiye kadar üstüne düşeni en iyi şekilde yerine getirdi...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 17:35
geldiğindede dedik adam gibi oynuyacağından şüphemiz yoktu çünkü bulunduğu yeri sahiplenen hırslı bir yapısı var ama bugün bir o kadarda üzdü beni yuvama dönmek istiyorum kelimesi beni yıktı bakın buradan yazayım geldiğinde alacağımız faydadan ne kadar eminsem dönerse mutsuz olacağındanda bir o kadar eminim yapma mustafa eskişehir seni sevdi trabzon senin zannetttiğin kadarda büyük bir takım değil aklını başına topla sana değer katacak camia eskişehirspordur trabzonda seni sildiler benden söylemesi
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 17:53
bir adam ne yapması gerekiyorsa onu yaptı helal olsun aldığı para her tercihin kabulümüzdür
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 17:55
Aldığın para sonuna kadar helal olsun keşke takımda kalsaydin ama secimine de saygı duyuyorum.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 18:21
İlk geldiğinde doğal olarak çok kişi tepki gösterdi fakat öyle yüreğiyle oynadı ki cevabı sahada verdi davranışlarıyla hareketiyle..Ama yuvam ts diyor fakat M.YUMLU ya kendi hemşehrileri hala ağza alınmayacak küfürler ediyor istemiyor...Merak ediyorum ts de yeniden oynayacak mı.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 18:24
Daha ne bekleniyor anlasmayi yapin artik iki günden Milli takima cagirirlar.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2015 saat 18:34
Ts.de istenmezse Eskişehirspor'a geri gelebilir. Trabzon, Kamil Ahmet'i istiyormuş bir miktar para ve M. Yumlu'yu teklif edebilirler.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır