eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 20:59
Ilk önce gecirdigi büyük rahatsizligi icin Sayin  Biyedice gecmis olsun.Giden hocanin gidisatini,gelen hocanin gelis nedenlerini tartisip , kötü yorumlar yapilmasi büyük Es Es taraftarina yakismaz.Sezon sonu bunun hesabini verecek tek kurum yönetimdir.Onlarda konunun öneminin farkindalardir insallah.Bizlere buradan hocamizin  klübümüze basari getirmesini dilemekten baska suanda yapacak bir sey olmadigini düsünüyorum.Saygilarimla....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 21:51
Alıntı yapılan köfteci

Ilk önce gecirdigi büyük rahatsizligi icin Sayin  Biyedice gecmis olsun.Giden hocanin gidisatini,gelen hocanin gelis nedenlerini tartisip , kötü yorumlar yapilmasi büyük Es Es taraftarina yakismaz.Sezon sonu bunun hesabini verecek tek kurum yönetimdir.Onlarda konunun öneminin farkindalardir insallah.Bizlere buradan hocamizin  klübümüze basari getirmesini dilemekten baska suanda yapacak bir sey olmadigini düsünüyorum.Saygilarimla....

Yapılacak çok şey var da işte bu sene hedef büyük olduğu için herkes sustu.Hangi takımın yönetiminde taraftar grupları arasında ayrım yapar bilemiyorum.Ayrıca kaosa giden takımda önlemi alamayan.Bütün suçu hocaya atıp göndermek ne kadar doğru bilemiyoru.Allah,takımızın yardımcısı olsun.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 22:27
Alıntı yapılan huso_26

Alıntı yapılan köfteci

Yapılacak çok şey var da işte bu sene hedef büyük olduğu için herkes sustu.Hangi takımın yönetiminde taraftar grupları arasında ayrım yapar bilemiyorum.Ayrıca kaosa giden takımda önlemi alamayan.Bütün suçu hocaya atıp göndermek ne kadar doğru bilemiyoru.Allah,takımızın yardımcısı olsun.
Sayin Hüseyinbey,tabiiki  bu takimin cefakar taraftarin cok hakli oldugu yönlerin bilincindeyim.Dediginiz gibi söylenecek ve yazilacak cok sey var .Ama simdi sabir ve susma zamani .Dedigim gibi bunun hesabini verecek tek yetkili kurum YÖNETIMDIR.Insallah haklarinda hayirlisi ne ise o olsun.Saygilarimla...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Toyton Liste gör
Yazar

Mustafa YUCEL
Yer: Turkey
  Alıntı Toyton Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2008 saat 21:05
Nejat biyediç hakkında belgesel elde ettim sizinlede paylaşmak istedim

http://www.youtube.com/watch?v=-5OHliPZBhk ( youtube açılmıştır )
Beraber yürüdük biz bu yollarda. . .
Yukarı
eses_sari Liste gör
Yazar

cem
  Alıntı eses_sari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2008 saat 22:34
ne maradona ne totti ne stankoviç, en büyük NEJAT BİYEDİÇ... imparator imparator geçmiş olsun imparator
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2008 saat 22:58
 Biz Efsane O Imparator= Sampiyonluk
You will never walk alone!!!
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2008 saat 13:33
Alıntı yapılan Toyton

Fonda çalan müzik Ederlezi-Goran Bregoviç... Belki merak eden olmuştur..:)
Yukarı
Toyton Liste gör
Yazar

Mustafa YUCEL
  Alıntı Toyton Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2008 saat 13:41
Alıntı yapılan poseidon

Fonda çalan müzik Ederlezi-Goran Bregoviç... Belki merak eden olmuştur..:)

Çok sağol bende onu arıyordum Tongue
Beraber yürüdük biz bu yollarda. . .
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2008 saat 21:45
Eskişehir kaçan puanlara yanıyor
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Eskşehirspor'un teknik direktörü Nejat Biyediç, rakiplerinin de puan yitirdiği haftada İstanbulspor ile berabere kalarak büyük avantaj kaybettiklerini söyledi.

Teknik direktör Biyediç, gazetecilere yaptığı açıklamada, futbolda en kolay görünen maçların bazen en zor karşılaşmalara dönüşebildiğini belirterek, 1-0 galibiyetten sonra ikinci devrede bir gol daha atıp rahatlamak istediklerini, ancak kalelerinde gol gördüklerini kaydetti.

Birçok pozisyona girdiklerini, ancak bunları gole çeviremediklerini ifade eden Biyediç, şöyle konuştu: ''Gol gelmeyince stres oluştu. Baskılı oynamaya çalıştık. Her maçta 10-15 pozisyon bulamazsın, girdiğini atacaksın. Şu anda olumsuz bir hava oluştu. Süper Lig'de oynamış 6-7 futbolcumuz var, ağırlıklarını koymaları lazım. Rakiplerimizin puan yitirdiği haftada berabere kalarak büyük avantaj kaybettik. Bundan dolayı üzgünüz.''

sporx.
yaşından dolayı biraz daha olgunsun anlat şu oyunculara Biyediç taraftarsız takımın bir  şeye benzemediğini.ona görü mücadele etsinler.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
mur@t Liste gör
Yeni Yazar

Murat
  Alıntı mur@t Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2008 saat 18:17
Alıntı yapılan Toyton

Bu videoyu "Bursasporum.com En iyiler 2007 İmparatora vefa gecesi" için hazırlamıştık. Nejat Hocamız bu videoyu seyrederken çok duygulandı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Hocam gözlerinden akan yaş sadece sevinçten olur inşallah. Bu sevinci Es-Es leri ait olduğu yere, Süper Lige çıkararak yaşaman en büyük dileğimdir.

Her ne kadar işler iyi başlamasa da sonunu iyi getirmeni temenni ederim. Başarılar İmparator.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır