eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Yumlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2015 saat 17:42
Alıntı yapılan esesliuzun

allloooo yönetimm alın şu adamın bonservisini ......adamın dizi kanıyor başı kanıyor varmı bizim formamızı kanıyla teriyle ıslatacak ondan sonra başka takım ile rakip olacak bize... ben yediremıyom yedirten varmı tşkler mustafa.....

Daha iki maç oynadı bizle, sanki sezon başından beri kiralıkta yönetim almıyor gibi seslenmişsiniz.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2015 saat 17:45
ben yumlu'yu sevmedim. saatli bomba gibi. izlediğim her maçında kartlık hareket , yada penaltı olabilecek fauller yaptı. her seferinde hakemden kaçmayı başardı. bir gün bir maçta başımızı yakacak.kontrolsüz bir oyuncu
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
  Alıntı aftor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2015 saat 19:01
Trabzonspor yönetiminin bonservisi ile birlikte Eskişehirspor’a vermek istediği Mustafa’nın bu teklife sıcak bakmadığı ben Trabzonsporluyum ve Trabzonspor’da oynamak istiyorum .Beni kiralık olarak Eskişehirspor’a verirseniz giderim aksi takdirde sezon sonunu beklerim dediği belirtildi.

Yaşanan bu gelişmenin ardından Bordo-mavili yönetim yeni bir sözleşmeyi oyuncuya teklif ederek 1 milyon Eoru’ya satış opsiyonlu oyuncuyu Eskişehirspor’a kiralamak istemesine karşılık Mustafa bu teklife de sıcak bakmayarak sözleşmeden bu maddeyi kaldırttığı belirtildi.

Muftafa Yumlu’nun menejeri Coşkun Yılmaz Haber 61.Net Spor Servisine yaptığı açıklamada Trabzonspor Yönetimi oyuncuyu satış opsiyonu ile Eskişehirspor’a kiralamak istedi.Biz bu maddeyi sözleşmeden çıkarttık ve oyuncu Eskişehirspor ile kiralık olarak anlaştık dedi.

Öte yandan Trabzonspor’dan Eskişehirspor’a kiralık olarak gönderilen Mustafa Yumlu 1 milyon tl kazanacak.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2015 saat 19:43
Tam bir görev adamı
Yukarı
a_kadir26 Liste gör
Yazar

abdülkadir
Yer: eskişehir
  Alıntı a_kadir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Şub/2015 saat 19:57
şu an için iyi ama kendisini biraz daha geliştirmesi lazım
Yukarı
maranda Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı maranda Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2015 saat 10:25
ÇOK İYİ OYUNCU ÇOK
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2015 saat 11:07
Alıntı yapılan maranda

ÇOK İYİ OYUNCU ÇOK

Fazla abartmasak... Görev adami, vazifesini elinden geldigi kadar gücüyle ve asiri motivasyonla hallediyor. Bazi pozisyonlarda asiri güc ve motivasyon göstererek penalti verme tehlikesi yasatiyor.

Bu ihtiyacimiz oldugu dönemde dogru zamanda dogru adam dogru yerde oynuyor. Diego, Berkay, Sezgin, Yumlu... göbek üclüsünde hep uzun ama agir oyuncular var. Besiktas gibi bize baski kuran, ama kapali defansa hep uzun toplarla gelen takimlara karsi bu futbolcularimiz avantajli, nitekim pazar öyle oldu, her topu kestiler.

Ama bize karsi hizli ataklarla gelen takimlara karsi nasil olur bilemem.. Konya, Gencler maclarinda gördükki, yeterince pozisyona girdiler.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2015 saat 11:12
Alıntı yapılan meliheses

ben yumlu'yu sevmedim. saatli bomba gibi. izlediğim her maçında kartlık hareket , yada penaltı olabilecek fauller yaptı. her seferinde hakemden kaçmayı başardı. bir gün bir maçta başımızı yakacak.kontrolsüz bir oyuncu

Güldürdün bizi saygı değer abim.. Allah'ta seni güldürsün..
Futbolla aran yok pek sanırım .
G.Pique gibi olmasını bekliyordun diyeceğim ama o kim dersin belki de..
Saygıyla anıyorum.. Sen ve sen gibi değerli insanların yorumlarını da özen ve itina ile takip ediyorum..
Saygılar
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2015 saat 11:49
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan meliheses

Güldürdün bizi saygı değer abim.. Allah'ta seni güldürsün..
Futbolla aran yok pek sanırım .
G.Pique gibi olmasını bekliyordun diyeceğim ama o kim dersin belki de..
Saygıyla anıyorum.. Sen ve sen gibi değerli insanların yorumlarını da özen ve itina ile takip ediyorum..
Saygılar

vallahi gülmene sevindim. üç günlük dünyada gülmek , güldürmek önemli. ama neden güldüğünü anlamış değilim.

öncelikle futbolla aramın olmadığını düşünmüşsün. şu an 36 yaşındayım. yaklaşık 4 yıl lisanslı olarak b genç ve a genç kategorilerinde futbol oynadım. hatta oynadığım takımda bölgemizde şampiyon olmuştuk. yine belirtmek isterim ki, 2 yıl defans,2 yıl da ön libero oynadım.yıllardır da futbol izlerim.

gelelim mustafa yumlu'ya , bjk maçında kale önünde yaşanan karambolde mustafa yumlu'nun ne yaptığına bir bak yavaş çekimde. g. birliği ile oynanan kupa maçında ceza sahası içinde rakibini açık bir biçimde çekmesine bak. o pozisyonda rakip oyuncu iyi niyetli olmasa kendini bırakır ve rahatlıkla penaltıyı alırdı.

müdahalelerinin çoğunda topla karışık rakibe bir sert giriş var. yine en son bjk maçında da sosa'nın üxerine sıçrayışı kontrolsüzce.bir çok müdahalesinde benzer şey söz konusu. ama sezgin'in ya da diğer defans oyuncularının oynaşında, müdahalelerinde aynı şey yok.

bu kadar basit. bunu görmek için futbolla alakanın olmaması değil, futboldan biraz daha iyi anlamak gerekir
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2015 saat 15:27
Bizim Taraftarı memnun edemezsin kardeşim :) O Kadar güzel çiçeğin arasında böyle Böceklerde çıkıyor işte. Şu sayfanın %95 i adamı beğenmiş. Defansda, ön liberoda 4 yıl oynadım diye adamı beğenmiyor. Neyse bende çok güldüm
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır