eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Yumlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı Turcios Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 22:39
Bu çocuk benim gördüğüm kadarıyla bildiğin saf, iyiniyetli Anadolu çocuğu tarzında adamdır yahu, yapmayın etmeyin. Hiç mi maç sonu ropörtajına denk gelmediniz, tarzını görmediniz. Bizim bir maç sonrası Eskişehirspor gerçekten çok iyi oynadı, esasen haketmişti dediğini bile hatırlıyorum ben. Aykut Demir denen saatli bombadan çok daha iyidir bana kalırsa. Bekleyelim görelim derim. Hayırlı uğurlu olsun, bence iş yapar. Burada yazan çoğu adam da alla alla biz niye böyle tanımıştık Trabzondayken diye kendine şaşar bence.
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 22:44
Bence çok iyi bir transfer,futbolcu gibi futbolcu almışlar.Kadro dısı olmasa parayla alamazsın bunun gibisini.
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 22:48
ya adamın komidin para muhabbeti yaptığı hesap feyk feyk. hala aynı şey konuşuluyor.
Yukarı
atiso Liste gör
Deneyimli Yazar

Atilla
Yer: ANTALYA
  Alıntı atiso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 22:49
Bazı eleştirenler, özelliklede ağır eleştirenlere bakın yalnızca provakatörlük yapıyorlar.ESES'li değiller.
İnanmayın.Sonuçta iyi bir futbolcu ve ESES'in küme düşmemesi için çaba sarfedecek.Ben onu bilirim.Yapacağımız iş şu an için eleştirmek değil bu kötü durumdan nasıl kurtulup kümede kalırız olmalıdır

TEK BÜYÜK ES-ES          HER YERDE ES-ES          ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 22:53
iyi transfer. kiralık olarak gelmesi de bunu kanıtlıyor zaten. trabzonspor böyle bir futbolcuyu bedavaya vermez. yerli stoperin altın değerinde olduğu bir ortamda.

diego ile uyumlu ikili olacaklardır. akaminko'yu unutalım, sesi çıkmıyor hiç.

Yukarı
semokachi Liste gör
Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı semokachi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 22:55
Vay arkadaş ne çok bilen taraftarımız varmış. Beyler köstek değil destek olun. Yok onu demiş yok bunu demiş falan. Adam bizim futbolcumuz. Bitti.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 23:00
Alıntı yapılan mocol26

Mustafa Yumlu bu sene Karabük ya da Antep (tam hatırlayamadım) maçından sonra Halilodziçin gitmesi için maçta bilerek hata yaptı yani Takım'ı sabote etti ve bu sebeple kadro dışı kaldı Ersun Yanal geldi ama affedilmedi ama ne hikmetse böyle karakterdeki adamı biz transfer ettik yazık..!
Halilhodzic'i gondermek Mustafa Yumlu'ya mi kalmis? Gaziantep macindan sonra Mustafa'yi gunah kecisi ilan ettiler, olay budur. Trabzonspor'un her yaptigi icraatin dogru olmadigini bilmeniz lazim, ozellikle son birkac yilda gunu kurtarmak icin yaptiklari bir cok mantiksiz hamle var, bu da onlardan biriydi.
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 23:02
Yahu kalacagi 6 ay kiralik, bir iki mac oynar begenilmez Mirkan gibi yedektr oturup gitmeyi bekler
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 23:10
Alıntı yapılan legendboy26

Bu zamana kadar bize gelen en kötü, en berbat futbolcu budur.
Sanki bizim defansimiz mukemmel! Kalemizde tam 16 mactir gol goruyoruz, bu sezon gol yemedigimiz tek lig maci var, bu defansta siritacak bir oyuncu degil Mustafa. Once kendi defans kurgumuza, her hafta yaptigimiz hatalara bakalim, sonra Mustafa'yi elestirelim.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 23:35
Alıntı yapılan bravoes

Şunu anlatamadık en iyi savunma ileri uçta başlar almadınız sprenter bir forvet oyunu rakib sahaya dar getiren 

Bakınız ; Serdar Özbayraktar...

Serdar yetenek fakiriydi ve rakibe sahayı aynen dediğiniz gibi dar ediyordu. Skibbe zamanında az gol yememizin başlıca sebeplerinden biri de buydu bana göre...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır