eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arifdilaver Liste gör
Yazar

Arif
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:02
Skibbe kendisine ezberletileni söylüyor. Ben transfer istemiyorum diyor. Konya'ya yenildikten sonra tren kaçıyor. Foruma yazıyoruz admin siliyor. İstersen bir daha sil. Tekrar ediyorum. Şu bir gerçek "yönetimin hepsini toplasan 1 adam etmez." Admin sen de bunu biliyorsun. Bizim için Eskişehirspor önemli. Transfer yapıp takımı üst sıralara yükseltsinler başımızın üzerinde yerleri var. Eskişehirspor'u düşürürlerse senin sitene de rağbet eden olmaz. Fikir beyan etmemize gerek de kalmaz. Nasıl bir geri zekalılıktır ki transfer yapmaya gerek yok diyorlar. O zaman yönetime de gerek yok. Hep birlikte PTT 1. Lige...
AD
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:12
Alıntı yapılan arifdilaver

Skibbe kendisine ezberletileni söylüyor. Ben transfer istemiyorum diyor. Konya'ya yenildikten sonra tren kaçıyor. Foruma yazıyoruz admin siliyor. İstersen bir daha sil. Tekrar ediyorum. Şu bir gerçek "yönetimin hepsini toplasan 1 adam etmez." Admin sen de bunu biliyorsun. Bizim için Eskişehirspor önemli. Transfer yapıp takımı üst sıralara yükseltsinler başımızın üzerinde yerleri var. Eskişehirspor'u düşürürlerse senin sitene de rağbet eden olmaz. Fikir beyan etmemize gerek de kalmaz. Nasıl bir geri zekalılıktır ki transfer yapmaya gerek yok diyorlar. O zaman yönetime de gerek yok. Hep birlikte PTT 1. Lige...

kusura bakmayın bu yorumunuza sadece gülüyorum.

gelecek topçu çok ama yönetimde transfer yapacak para yok,Skibbe de salak değil...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:18
Alıntı yapılan arifdilaver

sonuna kadar katılıyorum. ama inşallah skıbbe şansı ile fian ligde bi şekilde kalırız. lige çıktığımızdan beri ilk defa düşmekten korkuyorum
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:32
Küme düşersek burda düşeriz ptt lige gideriz diyenlern hepsine kına alıcam. Yakarsınız münasip bir yerlerinize.

Sen ben inanmazsam nasıl olacak bu iş.
Eskişehir
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:37
nedirb bu sürekli düşme lafı daha şimdiden..moral bozmaktan başka bi işe yaramıyor haberiniz olsun
Mustafa Kemal'in yolunda Esesli bir medya emekçisi...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:38
kardeşim. diğer takımlara bak. hepsi ara transferde güçlendi biz zayıfladık.

bu işler inanmayla oluyorsa bu takımı şampiyonlar ligi şampiyonu yapalım.

gol atacak asist yapacak adam yoksa nasıl olacak bu iş?

takımın 10 numaraya ihtiyacı var ama ön libero ya transfer yapılıyor. 10 numara mevkisinde de diğer ön libero oynatılıyor.

tüm takımlar güçlendi bizde erkan gitti kalitemiz düştü.

transfer gerekli. 3 gün sonra herşey için çok geç olabilir.

bizde sonuna kadar destek vereceğiz. inşallah kümede de kalacağız. ama 1 2 adam alıp rahatlamak varken neden strese girelim?
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:49
peki bu durum düşeceğimizi mi gösteriri illa ki..illa düşücez demek mi gerekiyor..bizde görüyoruz neler yapılmadığını yapmadıklarını ama neden hep "düşeceğiz" kelimesi..yeter artık moral falan bozmayın..düşersek de aslanlar gibi bütün takımlara kök söktüren takım olarak düşeriz oynayamayan olarak değil..dilinize yapışmış bu kelime..nasıl takım sevgisi bu anlamıyorum...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:53
tabiki düşmeyeceğiz. inşallah düşmeyeceğiz. ama beceriksiz yönetim keşke 1 2 transfer yapabilseydi de strese girmeseydik.

11 de oynayacak 4 oyuncu alacağım dedi. almadı aksine gönderdi.

para yok diyor peki onada tamam. erkan dan gelen parayı nereye harcadı açıklasın?

borç ne kadar düştü? ne zaman bitecek. borç yoksa arttı mı açıklasın? açıklatalım.
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 19:58
evet onlarda haklısınız yönetime ne deseniz doğru..hiçbir olumlu hareketi yok ama artık şu düşme muhabbetini bırakalım..zaten gurbette yaşıyoruz Eskişehirimize ESESimize hasretiz bir de bunları okuyup moral bozmayalım..
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2015 saat 20:05
bu kulüp borçtan nefes alamıyor,millet yok transfer yapmadı yok 10 numara oyuncu alınmadı Erkan'dan gelen para nereye harcandı, beyler gelen para mevcut kadroya çalışanlara borçlara gidiyor alooooo
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır