eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 19:16
Erkan Zenginden alinan para nereye gitti ey yonetim..para yok pul yok deyip bu transfer donemini de yiyeceksiniz anladik.Ayagina top gelince heyacanlandiracak adam kalmadi maalesef:(
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 19:23
transfer yok arkadaşlar kimse boşuna heveslenmesin... skibbe açıkça söylemiş, yönetimde sen bilirsin demiş... 15.sırada bitirelim ligden düşmeyelim tek derdim bu. umarım işler kötü gitmez bu durumda. çünkü moride sakatlanırsa way halimize
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 19:51
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Alıntı yapılan jeff lebowski

Alıntı yapılan meliheses

rıdavnın acısı vardır yoktur, şeytandır , fenerlidir, karşıyakalıdır falan filan. doğruyu söylüyor . sadece o da değil. radyoda yorum yapanları, televizyonda başkalarıından da dinledim.akhisar karşısındaki oyuna bakarak ve fikstüre bakarak bir çok kişinin ortak olduğu konu: eskişehirin işi çok zor. bence de haklılar

Melih'e katılıyorum. evimizde rezalet oynuyoruz ve tüm rakiplerimizle dısarda oynayacağız. hala bu takıum oturmadı diyenler var.. bu takımda herkes 2. ligden gelme, bu takım otursa ne olur.

eskişehirsporun ligde kalması icin iyi bir forvet, ve cokca sans lazım.

rıdvan haklı.

Abi evimizde hangi maçta kötü oynnadıkk? İlk maçımız olan Konya maçı haricinde ben kötü oynadığımızı hatırlamıyorum.. Eğer yenildiğimiz maçlardan bahsediyorsan biz o maçların hepsinde üstündük gol pozisyonuları da dahil olmak üzere tüm istatistiklerde.. Beceriksizlik, şanssızlık ve hakem hatası sebebiyle rakiplerimize verdiğimiz yarım pozisyonlarda onların şanslı bir şekilde gol bulmasıyla maçları kaybettik..

Bu tv 'lerdeki kuklaların laflarına takılıp kendinizi de kandırmayın.. Bu karaktersizlere göre lig 3 takımdan oluşuyor, diğer maçların özetlerini bile izlemeden skora göre yorum yaptığını unutmayın..

Emre gözünü seveyim bizzat gittiğim Rize maçında kötüydük.Hadi onu geçtim Balkes maçı tam bir kabustu.Evimizdeki maçların en az yarısında kötü oynadık.Bana göre!
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 19:53
Alıntı yapılan alpaybirsen

transfer yok arkadaşlar kimse boşuna heveslenmesin... skibbe açıkça söylemiş, yönetimde sen bilirsin demiş... 15.sırada bitirelim ligden düşmeyelim tek derdim bu. umarım işler kötü gitmez bu durumda. çünkü moride sakatlanırsa way halimize

bi yanlışın var abi... sen bilirsin dememişlerdir canıma minnet demişlerdir. :)
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 21:59
Son gün bir forvet gelir.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 22:36
Bu taraftara ilk darbeyi halil zamanında ıstanbul takımlarıyla oynanan mactakı fıyat politikası verdi sonra 2. büyük darbeyi passolıg 3. en büyük darbeyi şike süreci ve en son darbeyı mesut hosccan veriyor yemın ederım bız 2. ligdeyken manyak gibi bir taraftarımız vardı ya nerde o eski taraftarlar artık buaraya gırıp bakmaktan gına geldı bu takım umarım lıgte kalır ama %5o şansımız bence
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 00:06
Mesut Başkan Şekersporu küme düşürmüş bir danışmana sahip hala sıkı sıkı tutuyor ,adam alt yapıdan golcüye kadar her şeye karışıyorAllah ES ES'in yardımcısı olsun.
Haldun varken Kulübün düşmana ihtiyacı yok.
Kanal 26 da duyduklarımdan sonra şok oldum, dengem bozuldu.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 00:19
Alıntı yapılan liq26

Alıntı yapılan alpaybirsen

bi yanlışın var abi... sen bilirsin dememişlerdir canıma minnet demişlerdir. :)

Ben inanmıyorum bu habere yönetim anlaşırken en baştan demiştir bütçemiz yok diye transfer istemiyorum de diye tembihlemişlerdir . Hangi aklı başında hoca 17 lig maçında 3 kez galip gelmiş bir takım için takviyeye gerek yok der . Çıktığımızdan beri en kötü ilk yarı performansımızı çizdik . Çok zorlu bir 2. yarı var bakın Konya maçında elimizde oynatacak forvet yok , Erkan gitti yerine biri alınmadı . 5 tane ön libero varken Toko'yu getirdiler . Böyle transfer politikası olur mu .
Yukarı
johnblack26 Liste gör
Yazar

John
Yer: Holland
Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 08:11
Alıntı yapılan esgun

Mesut Başkan Şekersporu küme düşürmüş bir danışmana sahip hala sıkı sıkı tutuyor ,adam alt yapıdan golcüye kadar her şeye karışıyorAllah ES ES'in yardımcısı olsun.
Haldun varken Kulübün düşmana ihtiyacı yok.
Kanal 26 da duyduklarımdan sonra şok oldum, dengem bozuldu.

Şu forumda bugüne kadar gördüğüm en doğru yorum.

Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 09:51
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Alıntı yapılan jeff lebowski

Alıntı yapılan meliheses

rıdavnın acısı vardır yoktur, şeytandır , fenerlidir, karşıyakalıdır falan filan. doğruyu söylüyor . sadece o da değil. radyoda yorum yapanları, televizyonda başkalarıından da dinledim.akhisar karşısındaki oyuna bakarak ve fikstüre bakarak bir çok kişinin ortak olduğu konu: eskişehirin işi çok zor. bence de haklılar

Melih'e katılıyorum. evimizde rezalet oynuyoruz ve tüm rakiplerimizle dısarda oynayacağız. hala bu takıum oturmadı diyenler var.. bu takımda herkes 2. ligden gelme, bu takım otursa ne olur.

eskişehirsporun ligde kalması icin iyi bir forvet, ve cokca sans lazım.

rıdvan haklı.

Abi evimizde hangi maçta kötü oynnadıkk? İlk maçımız olan Konya maçı haricinde ben kötü oynadığımızı hatırlamıyorum.. Eğer yenildiğimiz maçlardan bahsediyorsan biz o maçların hepsinde üstündük gol pozisyonuları da dahil olmak üzere tüm istatistiklerde.. Beceriksizlik, şanssızlık ve hakem hatası sebebiyle rakiplerimize verdiğimiz yarım pozisyonlarda onların şanslı bir şekilde gol bulmasıyla maçları kaybettik..

Bu tv 'lerdeki kuklaların laflarına takılıp kendinizi de kandırmayın.. Bu karaktersizlere göre lig 3 takımdan oluşuyor, diğer maçların özetlerini bile izlemeden skora göre yorum yaptığını unutmayın..

Emre merhaba,
Evimizdeki;
konya macında iyi değildik
Rize maçında üstün gibi gözüktük bence hic iyi değildik,
Balıkesir macında cok kötüydük, hele ki alanzinho girince ben utandım..
İBB macında berbattık, ibb cok iyi top oynadı buna kapanmada denmez, cezasahasına yaklasamadık mac resmen gidiyorum diye bağırdı, berbatttık.
karabük macı ortadaydı derim.. daha iyiydik..
antepspor macı: okan buruk gercektekn cok iyi hoca olacak, rize deplasmanında da iyidiler, bizi de perişan ettiler, klütfen şahsi hatalar falan demeyin.. antep kapanuıyor ama olayı bu değil, takım aynı anda gerekince pres yaoyır.. bence bizden coook daha iyiydiler.

simdi, fb-bjk-gs gelicek. benim arzum bu maclardan toplam 3 puan almak. daha faszlasını ummuyorum. bu maclarına herhangi birinde geri düşersek o macı kaybederiz. 3 puan candır.

deplasmanda ise, karabük yada rize erciyes gibi bi rakibimizi yenmeli, dierlerinden de puan almalıyız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır